Jdi na obsah Jdi na menu
 


S číslem 2 kandiduje MUDr. Jaroslav Krákora.

19. 10. 2013

cv27_krakora_denik-600.jpg

Již od roku 2002 kandiduje za okres Chomutov na kandidátce ČSSD v Ústeckém kraji do PS dětský lékař Jaroslav Krákora. Narodil se 25.10.1955. V roce 1994 byl zvolen za stranu zelených jako nezávislý kandidát do zastupitelstva města Chomutova. V roce 1998 už za ČSSD. Poté kdy neuspěl v senátních volbách v roce 1996 se stal členem ČSSD. Za ČSSD se stal zastupitelem Ústeckého kraje v letech 2000 – 2004. Od roku 2002  je poslancem za ČSSD. V roce 2010 se stal členem OVV ČSSD v Chomutově. Stál u zrodu podivného bobtnání ČSSD tzv. černými dušemi, které se projevilo tím, že nabírání členů se neřídilo žádnými pravidly ani stanovami. Šlo jen o jediné a to udržet si moc za každou cenu a nedovolit nikomu, aby mohl ukrást žlábek.  Jaroslav Krákora se v severočeském Palermu jak je nazýván Chomutov dobře uchytil a jeho chlebodárci z řad mafie a kmotrů ho za to pořádně obšťastňují. Právě v Ústeckém kraji vzniklo jakési nepsané pravidlo, že vedení ČSSD kmotři v kraji nepotřebují, ale že vedení ČSSD potřebuje krajskou mafiánskou farmu.  

MUDr. Jaroslav Krákora byl zajisté kdysi jeden z nejlepších a dodnes se snaží, aby neklesl až na dno. Bohužel jeho spjatost s kmotrovskou mafií je známá a dodneška nebyl schopen vysvětlit jak je to s jeho asistenty. Dokonce se tvrdí, že doktor Krákora měl nejvýše postavenou asistentku ze všech poslanců. Inu hlavně, že je čisté svědomí. Pojďme k otázkám.

 

Pane doktore jak vnímáte situaci v této zemi po koaliční vládě ODS a TOP 09 včetně VV a LIDEM?

Všichni vidíme tu spoušť, která po minulé vládě tady zůstala. Nejvíce na to doplácí zdravotnictví a sociální politika. Zvýšení DPH na všechno co existuje přineslo jen problémy ať už v lékárnách nebo v nemocnici. Cenový skok dostal do potíží nejen zdravotnická zařízení, ale i mnoho občanů. Na úplném dně se ocitly hlavně nemocní a postižení spoluobčané. Vytvořit takovou koncepci ve zdravotnictví, která na jedné straně zajistí stejnou lékařskou péči pro všechny a také ufinancování této péče bude jakýmsi lakmusovým papírkem schopností nové vlády. Chtěl bych se na tom samozřejmě podílet.

 

Tak jak je to s těmi vašimi asistenty máte jednoho, dva nebo celý tucet?

Nemůžete po mě chtít, abych odpovídal na takovou otázku. Nemám zájem se na toto téma s nikým bavit.

 

Je fakt, že tak nějak doktor Krákora tuto otázku odbývá. Má jedinou výhodu, že jako lékař může i medicínský zdůvodnit proč si nic nepamatuje, o ničem neví a nic nezná. Dneska je opravdu nejlepší, když vidíte tu bezmoc dostat kmotrovskou mafii a její reprezentanty tam kam patří, dělat ze sebe raději člověka bez paměti. Chtěl bych však nakonec dodat, že znám pana Krákoru od chvíle, kdy jsme se setkali v roce 2000 v Místě u Chomutova. Tehdy jsme tam byli ještě s jedním kolegou a pomáhali těmto lidem, aby se dostali k moci. To by bylo na delší povídání. Přesto si dodneška myslím, že slušnost je Krákorovi vlastní myslím v tom jednání s lidmi a jeho postavení na kandidátce je v tomto případě logické. Ústecký kraj totiž lepší lidi nemá.   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Byl to komouš.

(Romana, 21. 10. 2013 13:40)

Ještě po revoluci a čekal jak to dopadne. Pro něho dobře.

Nezapoměl!!!

(Seržant, 21. 10. 2013 4:18)

On se vrátí!!!

Co dělá Šlachta?

(Haluz, 20. 10. 2013 20:03)

Už by bylo dobře takové lidi nevolit, ale zavřít. Šlachta nějak na náš kraj zapoměl.

Moc mírný.

(Jituna z Chomutova, 20. 10. 2013 13:10)

Krákora se spojhil se zlem. A kdo zlo podporuje a pro zlo pracuje nemá co dělat v poslanecké sněmovně. A to si ČSSD nechce přiznat. Ani nemůže mafie jesilná hlavně v Chomutově.