Jdi na obsah Jdi na menu
 


Místo diskuse nevídaná starost o druhé aneb proč mají sociální demokraté strach z voleb?

12. 9. 2013

uk_yo5k-x1lejxk2djkdhxtarz0bafhktfddekfzsxs-width-341.jpg

 

Sociální demokraté mají velký strach, aby jim to ve volbách vyšlo. Jejich kandidáti na Facebooku se místo odpovědi na diskuse spíše starají o to kdo všechno bude kandidovat. Samozřejmě, že největším nebezpečím je SPOZ, ale právě ty nezmiňují ba naopak pokračují námluvy sice tajné, ale o to podivnější. O setkání Nejedlého a Tomana s Haškem, Tejcem a Tvrdíkem se mluví jako o slučovací schůzce. Nevím co bude po volbách, ale vím, že to ČSSD nebude mít lehké.  A proto má obrovský strach, neboť dobře vědí, že musí do Strakovky i kdyby měli vylomit vrata.

Jsem rád, že je Miloš Zeman prezidentem. Umí naprosto přesně odhadnout své bývalé přátele, ale silná ČSSD by měla být i v jeho zájmu pokud tam nechce jít dělat předsedu. S některými jeho činy nesouhlasím. Proto bych chtěl, aby ČSSD zůstala stranou, která bude řízena z Lidového domu a předsedou zvoleným sjezdem a členy. Lídrem, aby byl předseda i když se ta osoba někomu anebo mě nelíbí. Členové by se neměli nechat vyšachovat z rozhodování o kandidátkách a nedovolit, aby o nich rozhodovalo pár kmotrů. Nejde přece o kuličky, ale o poslaneckou sněmovnu, kde se tvoří zákony a kandidáti mluví o všem jen ne právě o zákonech.

Chování některých kandidátů znám. Nic pro lidi nedělat a stále se zviditelňovat. Prostě slibovat nic neříkající plnění, které buď vyjde nebo nevyjde, ale vždy se to dá okecat. Když to vyjde tak to zajistila ČSSD a když to nevyjde tak za to mohou koaliční partneři. Sliby opět v rovině dáme zaměstnancům, rodinám, matkám samoživitelkám a důchodcům. No proč ne, ale ruku na srdce už někdo z těchto skupin zažil fakt to co bylo slíbeno? Ano bylo to o málo více než za vlády Nečase, kdy jsme byli okrádáni všichni. Nikdy však nebylo splněno co se slíbilo a inflace nás začíná dusit. Nikdo nemluví o tom co se změní na všem zlém co nám přichystala bývalá koalice. DPH se změní pouze u léků a knih. Beze změny DPH na potraviny se nic nezmění. Léky a potraviny potřebují a DPH je pro mnohé lidi i rodiny likvidační.

Léky by nikdy nebyli tak drahé, kdyby nás neokrádali výrobci léků spolu s lákárníky, kteří si mastí kapsy na našich nemocích. Prostě i v tomto je třeba udělat pořádek. Každý si v této zemi dělá co chce a nikdo nic neřeší. Je to naprosto stejné jako lichva a exekutoři. Našeho lídra však zajímá jestli kandiduje Babiš nebo Strážní věž do poslanecké sněmovny. Ale příteli to je naprosto jedno i když mnohým jde jen o těch pár milionků, kdyby náhodou se dostali na 1,5%, ale tak jsou nastavené zákony a penízky se jen hrnou. O nic nejde a z vašich kapes to také nejde. Chce to změnit, abychom nebyli nuceni si volby platit, ale to chce opět zákon. Já bych se přimlouval za to nedávat nic a když už to musí být tak výrazně nižší částku. Třeba dvě koruny za hlas a bylo by to spravedlivé.

Volby se blíží a je třeba stále opakovat, že kdyby mohly něco změnit už by je někdo zakázal. Přesto jít k volbám a snažit se o nápravu je naše povinnost. Někteří mafiáni drží kraj pod krkem příliš dlouho a točíme v kruhu, kde se hraje se s námi nebezpečné divadlo. A lidé naprosto bez přemýšlení stále volí stejnou verbež  u které je jedno  z které strany je to k  podivu. Těm lidem nejde o změnu, ale ti lidé volí scifi nebo horor. Zkušenosti s mnoha bývalými poslanci a dnes znovu kandidáty jsou velmi zlé, ale voliči se jaksi nechtějí poučit. Já když vidím jak lídr není ochoten se vyjádřit k jednoduché otázce lichvářů a exekutorů a jak slyšet na kraji je s nimi v kolchozu nebo klubu či co mráz po zádech. Nebo je to ta samá kmotrovská mafie, která drží nejen náš Ústecký pak mi jde

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Překvapil mě Krákora a Foldyna.

(Jituna z Chomutova, 15. 9. 2013 10:18)

Obyčejní zbabělci, kteří myslí jen na sebe. Foldyna tak ještě na ministra zahraničí Ústeckého kraje a Krákora na dvě strašidla z Chomutova, kterým musí sloužit. Nevolte šmejdy ať jsou z té či oné strany. Nepomohou vám ba naopak jsou se šmejdy jedna ruka.

Komické!

(Barča, 14. 9. 2013 17:30)

Zajímavé, že se nestydí slibovat stále stejné věci i když vědí, že splnit se dá velmi málo.

Jak může diskutovat člověk, který nic nedokázal.

(Vlado, 13. 9. 2013 7:59)

Je to jako kolovrátek stále dokola. Kecy, kecy a kecy.