Jdi na obsah Jdi na menu
 


Každý nepřítel je přítel aneb kde skončí propad ČSSD?

Volby do krajů skončily. Ještě proběhne druhé kolo voleb do Senátu, ale tato zbytečná všežravá instituce nikoho nezajímá. A navíc Litoměřicko si ještě dva roky počká než znovu uvidí našeho senátora naživo. Ale ty do našeho kraje skončily ostudnou porážkou ČSSD .Rok před volbami do sněmovny obletěl většinu krajů čert jménem Agrofert a lidé co přišli k volbám snad ze zoufalství dali hlasy firmě, která se chová jako majitel této země. Na štěstí funguje ještě záchranná brzda a ANO se o vládnutí jedné firmy nebo jednoho hnutí může zatím jenom zdát. Lze se tomu divit, lze se ptát proč se tak stalo, ale pravdou je, že ANO vyhrálo v devíti krajích. Ponechám stranou pozitivní a negativní kampaň, osobní útoky a fakt, že hnutí ANO i sám Babiš byly k mnoha dobrým skutkům ve prospěch těch nejchudších dokopány programem i ČSSD. Jenže ČSSD v koalici  je sice aktivní, ale na veřejnosti se chová mdle. Mezi lidmi se jí říká Babišův ohon. ČSSD hájí dobré věci, Babiš dělá, že nejsou peníze, ale pak jako dobrák Skrblík vždy něco ve státní portmonce vyštrachá. A lidé si myslí, že korunky přichází od Babiše nebo z Čapího hnízda. I tak se dají vyhrát volby. Ale účel světí prostředky a pan Babiš už je politikem, který může konkurovat i těm nejchytřejším.

Ovšem tím to nekončí a myslím si, že nejsem daleko od pravdy, že ČSSD čeká ještě větší výprask u voleb do sněmovny v příštím roce. Chování ČSSD v některých krajích doslova hnutí ANO i Babišovi nahrává. Začíná vyjednávání o krajských koalicích a snaha v některých krajích odstavit vítěze ze hry je hloupá hra. Voliči to budou považovat za zradu a ve sněmovních volbách může dostat hnutí ANO ještě více hlasů, aby je nešlo odsunout mimo hru. Je třeba respektovat vítěze a dát mu možnost sestavit koalice. Pokud se mu to nepovede  pokračuje další. Prostě žádné podrazy a intrikánství. Neustále se zvyšující hádky a neměnné tváře stejných lidí v ČSSD, kteří nic nedokázali a jen žvaní volby nevyhrají. Ani ustrašené chování předsedy ČSSD a premiéra, který se za každou cenu snaží udržet koryto ČSSD hlasy nepřinese. Opravdu za usmání stojí vtipná první strana časopisu Týden, kde Babiš donesl Zemanovi na podnose Sobotkovu hlavu. Sobotka jako předseda ČSSD prohrál už druhé volby a ČSSD by se měla zamyslet jestli v jejích řadách není nějaký jiný Zeman nebo Paroubek.

Nejvíce jsem se pobavil když jsem si přečetl povídání Sobotky o tom, že netrvá na výměně těch co prohráli krajské volby. Je to však pochopitelné. V ČSSD je málo chlapů a hodně žvanilů. V prvé řadě a v normální straně by se pakoval právě Sobotka. Kdo ho zná, tak ví, že něco takového je z říše pohádek a Sobotku budou muset vyhnat i když před volbami do sněmovny nic takového v této straně nehrozí. Jde o příliš mnoho korýtek a žlabů. V Ústeckém kraji přišlo k volbám nejméně voličů, ale došlo k největšímu zemětřesení pro ČSSD, která naprosto propadla a možná by bylo ještě hůře kdyby se voleb účastnili i Severočeši. Stejně by mě zajímalo kdo za tímto podrazem stál? Jen pro zajímavost předseda ČSSD v kraji postoupil do zastupitelstva s pětistovkou hlasů. Zajisté pan předseda už ví, že jsou ještě horší než on. Ano to jsou, ale jsou i mnohem lepší pane předsedo, ale těm jste kandidovat nedovolil nebo je na kandidátku nepostavil. Pokud jste chlap odejdete nebo za rok to bude nejen horší, ale i ubohé.  

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mikl

(Havel, 20. 10. 2016 16:08)

Nevím, zda to naši socani ví. Z litoměřického okresu byl navržen a konferencí schválen jako jednička pan Mikl. Je to skoro 2 m vysoký a 130 kg těžký chlap, který by si měl poradit s takovou troskou jako je ukřičený Andrt. Ale, když za ním přišel Havelka s Klikou, tak se podělal a přenechal prvenství Andrtovi. Je to podraz na naše voliče. Mikle, již Ti nevěříme, neboť jsi nás zklamal. Jak si můžeš myslet, že za Tebou přijde ukřičený Andrt a na Tebe zakřičí, a Ty srazíš paty a postoupíš mu křeslo. Už Tě nebudeme nikdy volit, neboť jsi přizpůsobivý těm pohlavárům. Kamarádi, už nikdy nevolte Mikla.

Re: Mikl

(Urválek, 20. 10. 2016 19:45)

Mikl je zbabělec!!!

Tak co má ANO plno neschopnýc? Zase musí hasit Babiš.

(Libuše , 21. 10. 2016 11:16)


Babiš po utajené schůzce s komunisty: Mají od nás velice korektní nabídku

Radek Nohl
včera 22:30
Nikoli v Ústí, o které jde, ale v Praze se den před jednáním krajského vedení KSČM uskutečnila schůzka hejtmana Oldřicha Bubeníčka a Andreje Babiše.

Andrej Babiš: ČSSD nás chce obejít, Bubeníčkovi jsem to vysvětlil.

Článek
Ani po středečním setkání ministra financí a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše se špičkami ústeckých komunistů není jasno o podobě koalice v Ústeckém kraji.

Vedení KSČM se ve čtvrtek odpoledne nedohodlo, s kým bude spolupracovat. Ve hře jsou tak stále dvě varianty: koalice KSČM a ANO, nebo spolupráce komunistů, sociálních demokratů s SPO a SPD. Debaty o krajské koalici se přibrzdily, protože zástupci hnutí Severočeši.cz podali před několika dny žalobu ke krajskému soudu a chtějí, aby se volby na Ústecku opakovaly.

„Považujeme za předčasné něco rozhodovat, když nevíme, jestli výsledek voleb platí," řekl komunistický hejtman Oldřich Bubeníček. „Obě varianty mají své zastánce v krajském výboru," doplnil.


Jednání vedení KSČM předcházela ve středu schůzka v Praze, kde vedle Babiše a Bubeníčka byl také další komunistický vyjednavač o krajské koalici Jiří Novák a ministr životního prostředí Richard Brabec.

Všichni do poslední chvíle i před svými spolupracovníky tajili, kde a v kolik se potkají. Babiš schůzku dohodl, protože chtěl ústeckému hejtmanovi vysvětlit některá slova, která se objevila v médiích a která jednání zkomplikovala. Mluvilo se ale i o koalici. Předseda hnutí ANO řekl Bubeníčkovi, že by komunisté v radě nebyli jen do počtu.

„Řekl jsem mu, že ho považuji za slušného hejtmana a že jsme vyhráli volby, tudíž máme nárok na většinovou pozici v radě. Mají od nás velice korektní nabídku," řekl Babiš.

ČSSD se nás snaží obejít, říká Babiš
Podle Bubeníčka šlo o přátelské setkání. „Vyjasnili jsme si, o čem jsme pouze debatovali přes noviny," uvedl Bubeníček. Došlo i na to, zda nechtějí komunisté společně se sociální demokracií a SPO a SPD hnutí ANO z koalice vyšachovat.

„Jsou tam obrovské tendence ze strany ČSSD, za kterými stojí různí podivní lidé a chtějí to zbourat, aby si udrželi ty svoje pozice. ČSSD se to snaží celé obejít a postavit to bez nás. To jsme si vysvětlovali," řekl Seznamu Babiš.

Lídr ústecké kandidátky a poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna na Babišova slova reagoval tím, že vyjednavači hnutí ANO sami chtěli komunisty obejít. „Poté, co ANO nabídlo KSČM dvojkoalici, tak nám nabídli také dvojkoalici. Řekli jsme, že KSČM neobejdeme," prohlásil Foldyna s tím, že stále upřednostňují vytvoření koalice tří stran: komunisté, sociální demokracie a ANO.

Re: Mikl

(Petr, 21. 10. 2016 19:42)

Už nikdy Mikla. Kdo to vůbec je, že je to takový posera.

Re: Mikl

(Petr, 21. 10. 2016 19:44)

Už nikdy Mikla. Kdo to vůbec je, že je to takový posera.

Sobotka nedá svou hlavu na špalek

(Socan, 20. 10. 2016 16:14)

Už jsem viděl v časopise Týden Sobotkovou hlavu na stříbrném tácu, jak mu ji někdo uřízl. To ale nemohl být nějaký muslim, ale asi Babiš. Nebo to byl Babiš? Bylo to pěkné podívání. Proboha, už si z ČSSD dělá každý srandu. Kam jste to dopracovali?

Andrt

(Láďa, 20. 10. 2016 11:58)

Konečně mohu také říci svůj názor. Souhlasím s kritikou Andrta. U nás v Mostě mnoho socanů to Andrtovi nedalo. Horší bylo to, že to mnozí nedali ani celé ŠSD. Andrte, uvědomuješ si, že díky tvé hrubosti a pomstychtivosti, to mnozí z nás nedali CSSD. Spočítejte si, že když to socan nedá své straně, tak strana ztratí desítky hlasů svých lidí a konkurence tím pádem desítky získá? Pryč s Andrtem. Je to brzda naší strany. Sobotko, co tomu říkáš?

Hlupáci v ČSSD

(Pavel, 20. 10. 2016 11:53)

Občané, výsledek voleb lze shrnout na věty „la petite mort“. Přišlo mi, že se hodí jak pro vítěze Babiše, tak poraženého Sobotku. La petite mort se totiž se ve francouzštině používá ve dvou významech. Jak pro ženský orgasmus, tak pro sebevraždu či pomalou smrt. Výsledek voleb přesně odráží stav a očekávání české veřejnosti. ČSSD je stejně tak slabá a hloupá, že si neustále myslí, že ona jednoduchými sliby přemluví voliče. Však tím na to doplatila. Sobotka by měl odstoupit, neboť nic neumí a spoléhá se na myšlení podle starých struktur.

Lidi to není možné.

(Ferdyš, 19. 10. 2016 2:35)

Arogance idiotů z ANO sehnala u nás na kraji komunisty se socany dohromady a ANO bude v opozici. To je nadělení. V kraji kde už máme socanů plné zuby to ANO podělalo. Urbánku běž do řiti i s tvým arogantním chováním. Na co si to hrajete? Babiši nakopej těm volů novým zastupitelům do zadku. Socanů se na Ústecku nezbavíme. Příští rok volím všechno jen ne socany a ANO. Babiš to snad dělá naschvál a obklopuje se blbama.

Re: Lidi to není možné.

(Babka, 19. 10. 2016 10:26)

Stále tvrdím, že kolem Babiše se utvořilo kolo plné hlupáků.

Re: Re: Lidi to není možné.

(Mirka, 20. 10. 2016 6:57)

Ale vždyť si je pěstuje a chová jako brav.

Re: Lidi to není možné.

(Přítel, 19. 10. 2016 19:31)

My se těch kmotrů nezbavíme. Ať jde ANO do řiti.

Chomutov

(ČSSD, 17. 10. 2016 21:30)

U nás v Chomutově raději i mnozí z nás nedali ČSSD hlas. To zavinil Andrt a tak vědomě poškodil celou ČSSD. Již nebudeme ČSSD volit dokud tam Andrt bude. Počkejte na parlamentní volby. Díky Andrtovi to socani podělají.

Re: Chomutov

(Alenka, 18. 10. 2016 12:57)

Takových byli stovky. A při volbách do sněmovny ještě přibudou. Kdy konečně členové pochopí, že Sobotka je slaboch.

Andrt a Grund

(Jiří, 17. 10. 2016 21:27)

Andrt a Grund si mohou podat ruce. Ale nelíbí se mi, že je někteří sociální demokrati nazývají steklými psy. Já s tím nesouhlasím. Ano, zažil jsem Andrta na KVV, jak řve a hádá se jako posedlý leprou. Však pan Grund takový není. To je sice hodný sociální demokrat, ale moc nepracuje a to lidé vidí a tak o něm špatně mluví. Také jsem však slyšel, že je hádavý a sprostě uráží své přátelé. Kde je tedy pravda. Může mi někdo potvrdit a nebo vyvrátit, že poškozují ČSSD.

Socani

(Novák, 16. 10. 2016 21:12)

Konečně se potvrdilo, že ČSSD pro lidi nic nedělá. Pane Sobotko, proč dovolíte do čela kraje v Ústí prosadit Andrta. Za celou dobu co je ve vedení kraje, umí jen kecat a podrážet ty členy, co pro ČSSD dělají i nemožné. Copak můžete dopadnout lépe, když po Koudivi, Paroubkovi dosadíte do kraje Andrta?

Grund

(Pavel, 16. 10. 2016 21:08)

Lidi, znám Grunda již z kasáren, ale, že je takový sprosťák, jak jsem již slyšel, to jsem netušil. Prý na své kolegy sprostě řve, jak kdyby ho na nože bral. Pane Grund, je to pravda. Jste takový sprosťák?

Máš pravdu.

(Ahoj Kačere, 16. 10. 2016 21:05)

Pan Sobotka to umí tak, jak Andrt, Szanto a v současné době sprostý Grund. Slyšel jsem od jednoho socana z Litoměřic, že Grund chce být minimálně jako místostarosta až do důchodu. Už se chová jako Szanto. Nedělá nic a ani v pondělí a středě v práce není. Já se mu nedivím, neboť mu současná politika tuto zahálčivost nahrává. Kačere, máš pravdu.

Sbohem buď ČSSD.

(Kačer z Litoměřic, 16. 10. 2016 19:23)

Kdy odejdou lumpové od koryt? Andrt, Ryšánková, Szanto, Mezián a Grunt? Čím dřív tím líp.

To jsou konce.

(Katka, 16. 10. 2016 10:03)

Viníci by měli odstoupit.Předsedy strany a předsedové krajů, kde ČSSD prohrála s ostudou jako v kraji Ústeckém.