Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kandidáti za ČSSD pro Ústecký kraj

6. 10. 2013

 

Číslo

Titul

Jméno

Příjmení

Odbornost (povolání)

1.

 

Jaroslav

Foldyna

asistent ředitele SP

2.

MUDr.

Jaroslav

Krákora

dětský lékař

3.

Bc.

Zuzana

Kailová

Náměstkyně primátora

4.

 

Petr

Červenka

Starosta

5.

Mgr.

Marie

Benešová

Právník

6.

 

Petr

Krásný

Živnostník

7.

Ing. Bc.

Alena

Křtěnová

Projektový manažer ÚP ČR

 

Jak vypadají kandidáti pro volby do Poslanecké sněmovny za ČSSD v Ústeckém kraji.

 

Kandidátka ČSSD v Ústeckém kraji je pro mě velmi zajímavá vytvořil jsem si takový fantasty volební speciál, kde budou kandidáti odpovídat na několik otázek, které se budou postupně s blížícími volbami měnit. Od úterý 8.10.2013 vždy obden se jejich odpovědí objeví na mých stránkách. a zveřejním je i na FB. Mám výhodu, že až na několik vyjímek je osobně znám. Nechci nikomu škodit, ale chci vědět co si myslí, když chrlí z úst jeden slib za druhým. Budu se snažit samozřejmě pouze za sebe sestavit pořadí pro preferenční hlasy na této kandidátce. Z kandidátky jsem vzal jen prvních sedm kandidátů, kde je šance na zvolení nebo přeskočení. Samozřejmě může se objevit nějaký skokan kandidátky, ale ve chvíli, kdy vedení  ČSSD zakázalo kandidátům jet na sebe a musí poslouchat vašnosty z Lidového domu tomu nevěřím.  Hlavně je třeba jít k volbám a nedopustit, aby nám vládlo hnojiště.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kdo je Křtěnová?

(Fanda, 8. 10. 2013 8:29)

Znám všechny ne osobně, ale přes jejich činnost. O Krásném a paní Křtěnové toho mnoho nevím. Když mám kroužkovat a to chci, chtěl bych vědět něco více. Děkuji.

Vyvolení.

(Norr, 7. 10. 2013 23:14)

Jako ve vile, ale už to mají jisté, žádné vyhazování nebude. Dostane se jich tam málo. V Ústeckém kraji už modří a oranžoví dohráli.

Jsem zvědavá jak je znáte?

(Jituna z Chomutova, 7. 10. 2013 13:43)

Já je taky znám moc dobře!