Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ústecký kraj zaplatí za podivné rozhodování o projektech z kapes nás všech.

22. 8. 2012

Ve chvíli kdy se nám roztahují plakáty s hejtmankou a ČSSD po celém kraji a hejtmanka nás varuje před zlodějskou rukou farářů nikomu nevadí, že tvrdě zaplatíme za podvody a křiváctví oranžové mafie, která vládne v Ústeckém kraji. Je smutné, že lidé, kteří za nic nemohou musí platit za to, aby si hejtmanka, Fišera, Kouda, Houska a další oranžoví, ale i modří mafiáni mohli žít ve svých haciendách a policie místo vyšetřování je kryje. Dva roky nebyl vyšetřován Řebíček a lavička za šedesát tisíc je vyšetřena do ztracena za pár měsíců. Asi pan generál Vorálek za senátorské místo se činil. Za nimi však musel stát někdo daleko vyšší. Že by se tímto způsobem kradlo do vaků stran? Nejsou strany podobné církvi?  Nesmíme zapomenout na Langera a na Grosse, kteří byli ministry vnitra a právě oni tuto partičku mafiánů postavili v čelo ČSSD i ODS, ale také řídili policii.  

Skoro čtyři miliardy korun zaplatí kraj. Kraj není prázdný pojem. Ty peníze zaplatí všichni občané a je to stejně špatné jako církevní restituce v této podobě. Byli jsme stejně oloupeni jako nás chtějí oloupit zákonem o církevních restitucích. Co to tedy znamená? Že sice jen menší pytlík se čtyřmi miliardami a na konci není ruka kněze, ale ruka hejtmanky nebo jiného oranžového nebo modrého mafiána. Zloděj křičí chyťte zloděje.

To by se dalo ještě pochopit tak už to chodí. I největší svině se nikdy nepřizná, že sviní je a vždy bude tvrdit, že voní po fialkách. Ani největší prase nikdy nebude tvrdit, že je prasetem a bude tvrdit, že zastavit na zákazu stání byl omyl, ne prasečina. Ti samí co nás okradli a kteří se vydávají za naše ochránce se nechají nafotit a nenapíší tam i my jsme zloději stejně jako Kalousek s Nečasem a celou vládou. Vaňhová slibuje hory doly a jen hlupák tomu může uvěřit. Senátoři za ČSSD tvrdí jak nám budou pomáhat a nejsou schopní se distancovat od svých zlodějských vůdců. Banda šíbrů, kmotřenek a kmotrů na nás poulí oči z plakátů a opět mluví o něčem v čem nám nemohou pomoci. Zeptejme se Vaňhové jakým způsobem ona může pomoci v církevních restitucích a budete koukat na přitroublý výraz a plané žvanění o ničem.

Tam nám mohou pomoci pouze poslanci a senátoři. Tam nám může pomoci Ústavní soud, ale nikdy nám nemůže pomoci kraj. Opět jako v roce 2008 je nám slibováno něco co žádný z Krajských zastupitelů nemůže ovlivnit. V roce 2008 to byl Cikrt s Julínkem a jejich poplatky u lékařů a dnes to jsou církevní restituce s pytlem plným miliard. Jenže paní hejtmanko takových pytlů s miliardami se v této zemi a v tomto kraji potrácelo od roku 2000 vagon. Možná i celý vlak a vždy jste u toho byli vy jako sociální demokraté a ODS. Dodnes jste nedokázala vysvětlit lidem z našeho kraje vaše průsery. Chápu, že to nejde, neboť by jste na to potřebovala ne jeden, ale tisíc kurzů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Čti diskuzi.

(Věrka, 23. 8. 2012 12:23)

Pod Parlamentními listy, kdy se objeví nějaká kravina údajně od Vaňhové jsou diskuzní příspěvky. To je síla a to ten parchant šmoula, normální člověk by si to nedovolil. Proč něco takového ještě dnes existuje, když ve všech novinách už to omezují. Vypadá to jako v kravíně a je vidět kam Vaňhová patří a co je zač.