Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soud s Houskou a Akita.

8. 1. 2012

Zítra v osm hodin ráno proběhne jednání soudu, kde bude projednána žaloba člena KVV ČSSD v Ústí nad Labem Romana Housky na moje články proti němu a na ochranu jeho osobnosti. Nemohu si pomoci musím se ještě několika slovy vrátit k celému dění v Ústeckém kraji, kde všude je možné dokázat, že moje tvrzení o Houskovi jsou přinejmenším pravdivá.

Houska je prostě člověk, který živ je z podrazů a lumpáren. Otázkou zůstává, proč zatím chodí po svobodě a proč policie, státní zastupitelství, Okresní soudy a Krajský soud nekonají? Lidé, kteří mají na svědomí pár tisícovek jsou v mnoha případech za mřížemi a neokradli nikoho jiného než zloděje z různých lichvářských půjčoven včetně bank. To se však podle policie a celé justice nesmí. 5 000 schází této státní mafii, ale miliony, které ukradnou mafiáni sedící v čele Ústeckého kraje nikde nechybí. Jsou to růžoví mafiáni tedy členové ČSSD, kteří tak sprostě okrádají své občany, že volit znovu tyto lidi, kteří dnes ČSSD v kraji ovládají může pouze hlupák anebo člověk postižený na rozumu.

Tak se pojďme podívat na jeden případ z minulosti našeho tzv. růžového přítele Housky. V roce 1997 koupila společnost Akita Plus spol. s.r.o. od společnosti CANNY spol. s.r.o. areál bývalých Železničních opraven a strojíren i s dluhem vůči Konsolidační bance Praha v částce kolem 14 milionů korun. Přibližně za rok pak společnost Akita Plus prodala areál společnosti Globus za částku kolem 80 milionů korun. Tato částka byla zástupci společnosti Akita Plus v hotovosti vybrána a společnost sama byla naprosto bez peněz chudá jako myš převedena na pana Poláka z Ejpovic u Plzně. Zatím nikde ani slovo o tom, jak dopadla Konsolidační banka. Jediný fakt je, že v té době ani později nebylo této bance nic uhrazeno, pokud se tak nestalo v posledních měsících, ale o tom není nikde ani slovo a navíc žádná Konsolidační banka už neexistuje.

Nemá cenu psát o tom, že je to podraz na státní peníze, které chybějí a lidé na takovéto lumpy doplácejí zdražením všeho možného. Je však třeba se zeptat, jak byl postižen Roman Houska, který byl jednatelem této společnosti, která je dnes v konkurzu? Nebyl to podvod, nebyla to krádež, nebylo to špatné hospodaření se svěřeným majetkem, nebylo to prostě nic a tomu se říká v tomto státě a hlavně v Ústeckém kraji spravedlnost. Existuje uznání dluhu mezi Konsolidační bankou Praha a společností Akita Plus s.r.o., žaloba Konsolidační banky na společnost Akita Plus s.r.o. a rozpis výběru finančních částek z účtu Akita Plus s.r.o. včetně rozsudku Plzeňského soudu. Jediné co se nikde nenajde je rozsudek nad Romanem Houskou nebo panem Polákem. Divná to země a divná to justice včetně policie.

V našem kraji je mafie tak provázaná s politikou,  policií a justicí že policie dokonce uvěří tomu, že je možné mít lavičku za 60 tisíc a že se miliony z fondu hejtmanky, který byl raději přejmenován na fond Ústeckého kraje, aby tyto všechny zlodějny nebyly jen na hejtmance, jsou poslány miliony na adresu firmy, která na této adrese nesídlí, ale má tam schránku. Když vám má někdo poslat peníze a jedná se o pár korun to musí být občanských průkazů adres, sedmkrát potvrzených rodnými čísly. U milionu stačí jen schránka a už to fičí.

V předvečer soudu, který má ochránit osobnost Romana Housky si kladu otázku. Budu stát před spravedlivým soudem? Není u Krajského soudu až moc vidět, jak se chrání Houska? Mám šanci s tzv. vlivným politikem, já bych spíš tvrdil, že s vlivným mafiánem před soudem, který mi někdy nepřipadá až tak nestranný? Přesto jdu do toho bez obav, neboť si myslím, že jako člen ČSSD mohu mluvit o tom koho jsem si přes své delegáty do kraje zvolil.  To, že nechci v KVV zloděje a podvodníky je naprosto logické, neboť tito lidé škodí ČSSD.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Roman je ten kdo volá po vyloučení.

(Neznámá?, 14. 1. 2012 12:08)

Jsem natolik normální, že nevěřím, že by toho Jana byla schopná. Kdo se domluvil s krajem, na senátorovi a nebude s Pieglem? Já si myslím, že to s krajem stejně špatně skončí a Piegl ještě může vyhrát u Vrchního nebo si najde jinou cestu ke psaní. To se podařilo Houskovi jednou, ale hned vyhrožoval v parlamentním hnoji. A navíc průserů na kraji začíná být stále více a snaha zbavit se Koudy je jasná jen o tom neví nebo nechce vědět. Možná bude první kdo půjde do tepláku a za ním předseda Fišera s hejtmankou. Ticho před bouří. Nespokojeni jsou i na Litoměřickém okrese a možnost podávat žaloby na nepořádek ve stranách existuje. Přijde i trest, aby strany svými kmotry ohrožují demokracii a uplacenými členy se dostávají k moci se začali chovat slušně a v rámci ústavy. Začíná to být veselé, když vidíte Romana jak vyskakuje a myslí si, že tu špinavou kůži nechal u KS v Ústí. Ne ne Romane tu špínu máš stále na sobě jen soud řekl o více slušnosti v kritice. Piegl je hlavně problém Housky a jeho ženy jak tvrdí Houska Vaňhové se kterými se spojil Mezián a Lexa.

Honzo, nedej se.

(Kubeš, 13. 1. 2012 20:29)

Honzo nedej se, copak nevidíš, že víc než Roman, tak Ti škodí Tví přátelé? Zeptej se syna. On Ti potvrdí, že Jana Tě chce vyloučit. Dokonce to prohlásila na KVV. Držíme Ti palce. Mnoho šmejdů jde proti Tobě.

Parlamentní listy žumpa.

(Marcela, 11. 1. 2012 20:07)

Nic tak nenávidím než anonymní předhánění se na Parlamentních listech v hrubých urážkách. A to je dobře. Houska je tak hloupý, že si myslí, že odvolací soud mu musí dát za pravdu. Nemusí a jeden z důkazů je i vyskakování nabubřelého násilníka na Parlamentních listech. Rozhodnutí Ústavního soudu vítám a jsem připravena se k žalobě na ČSSD připojit. Začíná nová doba pro strany.Situace a stav ve straně je možné přezkoumat.

Re: Parlamentní listy žumpa.

(Kritik, 12. 1. 2012 10:08)

Parlamentní listy jsou ubohý humus. Nevím proč jsou růžové a Houskovy. Jedno však vím ta žaloba na Ústeckou ČSSD nemá chybu a je třeba najít více členů. Honzo kolik jich je v Lovosicích? Posílám prozatimní znění. Projednat s přáteli. Ještě do března bude na soudě a potom uvidíme. Je toho dost a dokážeme Houskovi, že soud neřekl, že není násilník a zloděj, ale pouze řekl, že se to musí psát jinými slovy.

Re: Re: Parlamentní listy žumpa.

(Klára, 12. 1. 2012 12:30)

Parlamentní listy hnus a ubohost. Diskuze přesně podle Hosky ve skutečnosti. Zbabělost především. a docela vám věřím, že u soudu stal malý ubrečený pinďourek. Celý mafián Houska.

Nic než pravda!

(Michal, 11. 1. 2012 23:32)

Tak tak tak všichni bych řekl, že víme jak na tom Houska je. Nikoho už nás nepřekvapí jeho kousky ani to že si hraje na gangsta. Pěkná práce.

Je to hlupák.

(Přítel z Mostu, 11. 1. 2012 11:37)

V Parlamentních listech ukázal co je za hlupce. Vyskakuje jako kdyby soud řekl Houska není grázl. Myslím si, že Houska ani neví o co se jednalo. On nemá rozum a nechápe. V Praze však mohou mít jiný názor a tím jak vyskakoval a vyhrožoval v parlamentních listech si také nepomohl. Znáš mě a víš, že jsem několikrát říkal abys ubral plyn ve výrazech i když máš pravdu. Soud není o tom jestli máš pravdu, ale o tom, že říkáš věci slovy, které se dotýkají cti jednoho z největších grázlů v kraji. A tam soud moc nemůže i když Houska ti pomohl svým jásotem před koncem boje a vyhrožováním. Stáhni si je ať nezmizí a vem si dobrého právníka. Neboj ono do odvolání se ještě udá věci a možná se někdo dočká i tepláků. Vše jde pomale, ale jistě i boží mlýny tak melou. Věř, že do voleb to přijde. Zavřou je!!!

Re: Je to hlupák.

(člen ČSSD, 11. 1. 2012 14:22)

Připravuje se žaloba na exesy v ČSSD Ústeckého kraje. Neboj Honzo teď už to bude jiné. Důkazů je dost a advokáti, kteří jsou ochotni pomoci také. Potom může Houska vyřvávat jako gorila. Jeho družka paní soudružka hejtmanka se podílí na rozkrádání majetku Ústeckého kraje spolu s Arno Fišerou, Pavlem Koudou, Jiřím Šulcem Budjačem a dalšími členy rady. Hejtmanka, Kouda, Fišera a Houska v rozporu se stanovami a zákony. Žaloba bude muset být projednána a bude se mluvit i o lidech, kteří jsou koupeni jako členové. mnozí podepsali, že to tak je včetně některých z vašeho okresu. Nastává čas podívat se jak se hospodaří ve straně i v kraji. Tam nepůjde o čest těch co kradou a podvádí, ale o důkaz, že to je skutečnost. A nejsme první ani jediní. Pokračuj stojí to za to!!!

Máš pravdu.

(Přítel z Rumburka, 10. 1. 2012 17:31)

I kdyby soud stokrát uznal Houskovu žalobu a chtěl chránit jeho čest, tam, kde nic není ani soud nenejde. Máš pravdu a odvolej se ještě nemá vyhráno a za tu trochu zlosti to stojí. V Praze nemusí mít s pro Housku takové pochopení jako v Ústí, kde už je to normální.

Houska vyskakuje.

(Kašpar, 10. 1. 2012 10:32)

Je jako papírový čert, který si myslí, že vyhrál. Ještě to není jisté a podruhé možná osobnost ti zachránily, ale špínu z tebe nesmyjí. Já říkám, že by se měl soudce přijít zeptat do Chomutova mezi lidi a ti by mu řekli kdo a co je náš počestný kmotr Roman.

Vyděračem zůstane.

(Ústečák, 10. 1. 2012 5:29)

Na to jsou rozsudky a v jejich mezích se můžete pohybovat. Ten kdo krade je zloděj a ten kdo podvácí je podvodník. Začínáme dokazovat, že to tak je. Jediné co mě zajímá co dělali všichni vaši přátelé, vždyť věděli před jaký soud jdoete proč nepřišli říci co je za prolhanou, mafiánskou a nebezpečnou hubu houska?

Pane Piegl to nic neznamená.

(Lesnerová, 9. 1. 2012 19:02)

U nás se může dovolávat ochrany osobnosti každy syčák. Bohužel i když soudce ví, že je to syčák posuzuje věc podle zákona a ne podle toho jestli máte pravdu. Umíte psát slušně i v legraci tak pokračujte. Před volbami bude vašich příznivců víc a víc i kdyby se Fišera, Houska a Vaňhová zbláznili. Ještě jedna rada v omluvě si můžete dovolit něco přidat. Nabízela jsem služby, škoda, že jste nenašel čas. Přeji dobrou ruku a rozhodnutím soudu nic nekončí a zloději neodejdou.

Gauner zůstane gaunerem.

(Jituna z Chomutova, 9. 1. 2012 16:53)

Je hrozné jestli v této zami se může dovolávat ochrany své cti a osobnosti i vyděrač a gauner. Nepřestávejte a my umíme číst mezi řádky. Nebo jemně napište, že stále přihrabují do svých kapes a tím zůstává méně pro občany kraje. Co chcete po soudu, který mu dvakrát dal pardon. Ale tento rok se rozhodne a přijdou další věci.

Soud se postavil za gaunera.

(Jan Piegl st., 9. 1. 2012 11:42)

Prohrál jsem jednu bitvu ne válku. Houska opět básnil a já budu vymýšlet slušnější výrazy pro zlodějny. podvody a podrazy nebo okrádání lidí. K soudu se vyjádřím v článku na mých stránkách a na blogu do konce týdne. Rozsudek zveřejním, ale zároveň se odvolám. Uvidíme a proti mafii se musí bojovat dál.

Chtěl jsem přijet odmítl si.

(Nebojsa, 9. 1. 2012 6:40)

Odvahu a klid uvidíš, že vydržíš.

Držím palečky.

(Jituna z Chomutova, 8. 1. 2012 15:09)

Kdyby se lidé nebáli nemohlo by se stát, že nebezpečný člověk, který už měl být v kriminále se soudí o čest, kterou neměl a nemá. Držíme mnozí palečky!!!

Re: Držím palečky.

(Darek, 8. 1. 2012 19:25)

Jsem zvědav jestli se objeví u soudu pan soudruh boss houska.