Jdi na obsah Jdi na menu
 


Romane už nejsi uprděný zbabělec.

Musím popravdě napsat, že uprdění zbabělci se konečně vzchopili a jeden z nich a musím říci, že ten „nejpoctivější ze všech“ Roman Houska na mě podal žalobu ke Krajskému soudu v Ústí nad Labem. Je fakt, že na tomto soudě je Roman Houska jako doma a už dvakrát ho tento soud vytáhl z bryndy. Soudcem v této věci je Judr. Jiří Derfl, který bude rozhodovat zda byla nebo nebyla poškozena čest Romana Housky.

Jsem rád, že mě nesoudí pan Svoboda a docela se na ten soud těším, hlavně pokud bude spravedlivý a příjme všechny fakta, které mu také předložím. Pokud bych viděl, že na tomto soudu má Houska pobočku, byl bych nucen požádat o přesun této „veledůležité žaloby“ pokud možno na jiný kraj. A to pod heslem čím dále tím lépe. Věřím, že i přes statečnou ochranu, kterou Krajský soud v Ústí nad Labem dává Romanu Houskovi, tak v tomto případě dělat nebude, neboť se střetne ne jeden „vlivný regionální politik, ale „dva vlivní regionální politici“.

Nežádám po nikom nic, jen spravedlivé posouzení toho, zda někdo si v této zemi může dovolit naprosto všechno včetně okrádání, podvodů a vyhrožování a ti druzí musí držet hubu. Přece nemůže být těžké pro policii a státní zastupitelství dokázat jediné, že ten kdo vstupoval do politiky před deseti lety nebo o něco málo dříve a byl majitelem lejna se nemůže stát pouze z peněz z politiky několikanásobným milionářem.

Nastala doba, kdy tato žaloba mě opravňuje k tomu, abych postoupil o krok dál a začal se zajímat o to, jak se skutečně na kraji hospodaří. Budu požadovat po policii Ústeckého kraje včetně ÚOOZ, aby si přestali dělat z lidí legraci a začali vyšetřovat skutečné zloděje. Nastala doba, kdy mohu požadovat po státních zástupcích, aby přestali koukat na kvetoucí korupci a začali trvat na tom, aby policie vyšetřovala a hlavně, aby se nebáli podávat žaloby. Mám plné právo chtít po našich soudech, aby byly spravedlivé a nenechaly ničit lidi mnoha stvůrami, které se ocitly v politice.

Doufám, že přestanou takové excesy jako jsou lavičky za 60 tisíc korun a miliony do parku vůbec, všechno do betonu a těm samým firmám, včetně rozdávání fondu hejtmanky ve výši 50 milionů korun za rok převážně přátelům a známým hejtmanky, vicehejtmanů a radních. Přiznám se, že nechci, aby takoví lidé byli na kandidátce za Ústecký kraj. V tomto smyslu také podám trestní oznámení a budu chtít od policie, aby vyšetřila hospodaření s fondem hejtmanky. Doufám, že před policií se jí nebude dařit utíkat tak, jako před novináři. I když popravdě řečeno její útěk byl velice šarmantní a dokázal všem, kteří to ještě nevěděli, že v čele Krajského úřadu stojí skutečná dáma, která se řídí heslem: Kdo uteče vyhraje.

Žaloba, která mi byla poslána od Krajského soudu v Ústí nad Labem  od Romana Housky je k nahlédnutí ve fotogalerii zde: https://piegl.estranky.cz/fotoalbum/houskova-zaloba/ . Těším se „příteli“ Romane Housko na shledání u soudu. Doufám, že přijdeš osobně a nepošleš za sebe náhradu. Dlouho jsme se neviděli. Naposledy to bylo, když si mi vyhrožoval na KVV kam jsem byl pozván, že nebýt mého stáří tak mě zbiješ. Doufám, že stačíte vše nepotřebné vymazat ještě před soudem. Přesto jsem rád, že jsi se konečně odhodlal něco dělat a ne se dále chovat jako zbabělec.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To je nádhera.

(Jituna z Chomutova, 31. 10. 2011 8:26)

Ronánek se dal do boje. On je opravdu odvážný. Ještě zaplatit rozsudek a je to v kapse. Ne takový člověk nesmí dostat možnost, aby se mu omlouvalo. Důkazů čeho je schopen je více než dost. Držíme palečky. Kdyby šel konečně sedět to by byla paráda, ale tady je to jen o uražené ješitnosti a aby nevypadal jako zbabělec.

Re: To je nádhera.

(Vláďa, 31. 10. 2011 18:26)

Lže v Ústí ta socanská mafie.Kokrhela není moc vidět. asi ho má hašek v kalhotách.

Re: Re: To je nádhera.

(Lída, 1. 11. 2011 11:46)

Neupadla by ti huba kdyby jsi napsal kmotr Hašek a jeho impérium mafie.Ronánek nějaký povadlý. Nepřijel mu kamarád z Lovosic. Šaškárna.

Re: Re: Re: Jakubec

(Lukáš Kohout, 17. 1. 2012 9:16)

Nebojte se, já už půjdu taky brzy k soudu. Velký slučovatel radní Jakubec také na mě podal žalobu s náhradou nemajetkové újmy v částce 100 000,-Kč a také to soudí soudce, který rozhoduje tento spor. v případě, že by mě Českolipský okresní soud přeci jenom uklidil, tak věřte, že ve státních lázní svá slova mírnit nebudu a budu si stát za svým názorem

Vňhová

(Trpaslík, 17. 12. 2011 15:57)

Proš se otíráte o přítelkyni Vaňhovou. Janička je slušná a pracovitá žena. Ona pouze se bojí té grupy, která s Koudou včele úřadu vládne. Když tak nenávidíte Vaňhovou, tak tam dosaďte pracovitou Ryšánkovou. Ta Vám jistě pomůže a vyřeší Vaše problémy. Je to naše hvězda.

Vysvětlení nebude?

(Jakub, 2. 11. 2011 10:54)

Kdy vysvětlí Jakubec, Kouda a Fišera zabitou kočku. Nedostal soud v České Lípě rozkaz, aby uklidil Kohouta do vězení a kočka se nikdy nevyšetří nebo Kohout bude donucen ve vězení ke změně názorů? Všechno je to nějaké podezřelé. Představte si, že sodci z Okresního soudu v Litoměřicích jsou podezřelí nebo dokonce obviněni z braní úplatku a tam byl údajně souzen i Koudův chráněnec , Omyl jeho syn. A zrovna prý u Knotka. Příteli Piegle co vy na to jako specialista na soudy v našem kraji? Nejde jen o Housku to byla od Krajského soudu nehoráznost. Jak vidět týká se to i okresních soudů včetně toho Litoměřického. Nemají socani se soudy uzavřenou dohodu o spolupráci v celém bývalém kraji Severočeském? I Liberec patří pod Ústí. Tomu by bylo třeba se také věnovat.

Re: Vysvětlení nebude?

(Bunda, 3. 11. 2011 7:49)

Nebude mají velký strach a hlavně Koudy se zatím zbavit nemohou.Celá řeka peněz je provázána a Vaňhová, Fišera i Houska vědí, že Most je nejsilnšjší a Kouda není Benda. Pomstil by se to on umí. Jsou jeden jako druhý a bojí se jeden jako druhý toho, ze kdyby odrovnali Koudu i když ho mají plné zuby prasknou podvazky všem. Kouda má nejvíce členů i když podivných. Baník Souš je celý členem ČSSD a musí se platit.Fišera je posera. O Piglovi mluví jako o starém kokotovi. Jsem u přáte a mám jich plné zuby. Nemám rád jednání, kde se zakazuje lidem mluvit s někým jen proto, že se někomu nelíbí a šlape mu na kuří oka. Jsou sprostí, udělali ze strany žumpu a ještě si klidně vořech z Chomutova podá žalobu. Měli by do ní napsat jak mluví o Piglovi. Nedej se Honzo. A nezapomeň, že tím kdo intrikuje proti tobě je také Kouda. Hlavně podej trestní oznámení. Tam je bordel, že policie pokud nebude podplacená na mnoho věcí přijde.Hlavně D 8 produckt s.r.o. Baník Souš a úplnou lahůdkou je Marketingresearchpoint s.r.o. Ty názvy jsou fantastické. Něco z pohádek Tisíce a jedné noci. Chce to odvahu. Hejtmanka a její poskoci nesmí být zvoleni. Bude to těžká práce, ale nejsi sám.Bude legrace. Nesmíme je nechat, aby obírali kraj a mysleli si, že je to správné a nikdo na ně nemůže.

Re: Vysvětlení nebude?

(Kubíček., 16. 11. 2011 14:02)

Ano, je to podezřelé. V litoměřicích se také řešil Lukáš Friedrich. Nejdříve jej doktor Knotek odsoudil jako vinného a později jej zase uznal nevinným. Tohoto člena ČSSD zastupoval také právník pana Koudy. Dokonce Lukáš je syn Náčelníka policie v Litoměřicích. Není tu něci podezřelého?

Co na to soudci?

(Stařík, 4. 11. 2011 8:53)

V této zemi se koná justiční katastrofa a policie také přestává fungovat. UOOZ před několika měsíci vstoupil do Ústí s bubnem na zajíce a výsledek přesně takový jako napsal přítel Piegl žádný. Nikomu nevadí lavičky za 60000 korun v Ústeckém parku, miliony dané do Baníku Souš což je do očí bijící sprosťárna a ůplatek podivným členům ČSSD, neboť celý klub je vlastně ČSSD. Kdo by za 15 milionů nebyl? A policie včetně speciální jednotky dostane za mříže bývalého ředitele Krajského úřadu a od té doby nic. Vaňhová a její fond je něco jako telenovela o Šeherezádě. Spřátelené firmy a malé domů. A největší boss o čem se v Chomutově mluví normálně dává žalobu na ochranu osobnosti. Romane na rovinu všichni jsme nějací, ale o jaké osobnosti co se týká tebe mluvíš: PROČ SE VELECTĚNÝ SOUDCE NEPODÍVÁ DO KAUZ, KDY PRÁVĚ TENTO SOUD TI JIŽ DVAKRÁT ODPUSTIL NEPĚKNÉ KŘIVÁRNY. ŘÍKÁŠ SI DO TŘETICE A DOST? PIEGL MÁ KRUTOU PRAVDU. LIDI SE TĚ BOJÍ.

Dostali se mi do rukou noviny Ústeckého kraje.

(Kozák, 1. 11. 2011 15:29)

Po shlédnutí jak hejtmanka prchala před novináři, aby se nemusela vyjadřovat jsem se z nich dozvěděl jak je vše v pořádku. Proč tedy ten úprk paní hejtmanko? Jestli považujete 15 milionů do Baníku Souš za normální nechte se vyšetřit. Je to nejbohatší klub na Ústecku. Ani některé extraligové týmy nejsou tak bohaté. Stále stejné firmy a vůbec nezáleží kam peníze jdou. Není to podle pravidel, ale podle poslušnosti k vaší exelenci. To se uvidí jestli Piegl nezapomene udělat co slíbil a podá na vás trestní oznámení. Lžete jako když tiskne. Přečetl jsem si také jak vás a prezidentský pár vítali na náměstí v České Kamenici. Nezlobte se, ale vy jste horší než Paroubek, vy jste naprosto hloupá. Ti lidé tam nepřišli kvůli nějaké nule z kraje, ale kvůli prezidentovi. Když jsem si přečetl jak vás a prezidentský pár všude vítali nedalo mi to, abych se nepodíval, kdo tyto noviny dělá. A oblil mě studený pot. Vy paní hejtmanko a dokonce také váš věrný druh z kraje Konopásek. Já se divil proč se ty noviny vyhazují a skoro nikdo je nečte jen z našeho domu? Teď už to vím. Nejsem ve všem zástancem Piegla, ale zlaté jeho stránky proti vašim tzv. novinám, které by se měly jmenovat noviny její exelence Jany Vaňhové, která se stala omylem hejtmankou našeho kraje. To přece nemůžete myslet vážně a dělat z nás všech idioty. Myslíte, že si nepamatujeme jak to bylo. Tehdy jste byla nejmenším zlem. Nejmenší zlo mě přijde něco jako ukrutný vůl. To nevztahujte na sebe. Vůl nemůžete být. Já nejsem Piegl a soudy nemám rád a ještě k nim chodit.

Re: Dostali se mi do rukou noviny Ústeckého kraje.

(Madla, 1. 11. 2011 18:59)

Je to horší než Rudé Právo v době totality. Zpěvník na hejtmanku Janu Vaňhová. U nás se těmto novinám říká Kozí drbna.V Klášterci víme dobře kdo je soudružka Vaňhová přítelkyně lidové Číny a družka bosse Housky.