Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oranžová mafie v Ústeckém kraji potřetí aneb zlaté vánoce.

4. 12. 2011

Když zde píši o oranžové mafii je mnoho sociálních demokratů a také některých lidí, kteří mě píší na mail nebo posílají dopisy a říkají chceme více důkazů. Dokonce jsem slyšel názor: Vždyť ta Vaňhová vypadá tak sympaticky jako každá jiná žena na tržišti, která prodává karfiol. Vańhová nepatří na tržiště, ale skutečně k oranžové mafii. Důkazů na to že mám pravdu je víc než dost a někdy mi přijde, že si oranžová mafie dělá co chce bez ohledu na to, co říkají lidé nebo členové ČSSD. Oranžová mafie Ústeckého kraje přestala mít strach z policie, neboť si jí koupila, ze státních zastupitelství, neboť si je koupila a ze soudů, neboť si je také koupila. Pokud nemám pravdu v nákupu justice, pak z nich má z neznámých důvodů policie státní zástupci a soudci strach. Že by se policie a justice nechala jen tak vydírat tomu se mi nechce věřit. Copak dělá v Ústeckém kraji brig. gen. JUDr. Jiří Vorálek, který šéfuje policii Ústeckého kraje? Mimo vysoké hodnosti jsou výsledky práce co se týče vyšetřování politiků naprosto nulové. Může se na mě klidně pan brig. gen. zlobit jak chce. Bylo by ostudou samotného brig. gen. Kdyby se spojil s takovým zločincem jako je Houska nebo dokonce celou oranžovou mafií v Ústeckém kraji a za pár šupů je bránil. Chci věřit, že tomu tak není a chci věřit, že tomu tak není ani u státních zástupců a na soudech, ale že se jedná o pár jedinců, kteří se uplatit nechají.

Aby potvrdili, že píši o nich pravdu nakoupili oranžoví mafiáni v Ústeckém kraji 169 umělých vánočních stromků pro školy, kdy jeden stojí 11 800 Kč. Víte kde je nakoupili? Ve městě kde bydlela naše hejtmanka, kde ze středoškolským vzděláním učila, kde vydělala dva miliony na půjčku Houskovi, kde začala její kariéra právě ve spojení s vyděračem a vekslákem Houskou. Firma MK – mont illuminations má sídlo v Klášterci nad Ohří. Že se jedná o malou domů a že si oranžová mafie z těchto peněz zajistila zdarma vánoce pro své rodiny o tom pochybuje jen člověk mentálně postižený. Tak jako za lavičky za 60 tisíc šlo minimálně 50 tisíc oranžovým mafiánům do kapsy, tak z každého stromku šlo každému do kapsy minimálně 8 tisíc. Mě vadí, že se dá v Ústeckém kraji krást naprosto veřejně a beztrestně, aniž by policie byla schopná vůbec něco vyřešit. Nemohu uvěřit tomu, že u policie jsou všichni uplaceni nebo naprosto hloupí, kdo tedy drží ochranou ruku nad těmito oranžovými grázly? Buď náměstek policejního prezidenta Vladimír Husák, který má povoleno se scházet s kmotry nebo sám policejní prezident Lessy, který v tom nevidí nic špatného? Na co platíme policii když si neplní svoje povinnosti a na co si platíme Husáka s Lessym když patří ke kmotrům? Kdyby jste  peníze, co jste dali za stromky a do svých kapes dali do škol na výplaty nebo pro děti udělali by jste daleko lépe. Přeji vám oranžová mafiánská bando příjemné vánoce za peníze občanů kraje a kéž by jste dostali všichni dlouhotrvající průjem, neboť slušným lidem je z vás na blití.

Abych neskončil jen u jedné věci tak jsem se znovu začetl do našich známých Parlamentních listů a dozvěděl jsem se, že: Parlamentní listy tvrdí, že vlivný politik jak ho nazývá Krajský soud, člen KVV ČSSD a místopředseda OVV v Chomutově Roman Houska Parlamentním listům na Paroubka žaloval. Žaloval, že k Paroubkovi jdou zločinci z Libčevse. Že Houska je malý zbabělý žalobníček to je známé po celém Ústeckém kraji. Co je však nejzákeřnější od Housky, že útočí na Vrbu a tvrdí o něm, že byl trestaný za vydírání, ublížení na zdraví, kuplířství, podvod či krádež. Jediná pravda je a znovu mohu dokázat, že Vrba byl odsouzen hlavně za ublížení na zdraví. Nikdy nevydíral, nepodváděl ani nekradl o kuplířství ani nemluvě. Jedině, že by dělal pasáka členům našeho KVV. Neboť ti se chovají jako prostitutky. Co je však pravdou a na co Houska zapomněl, že to byl on kdo nejen, že vydíral, ale dokonce vyhrožoval zabitím. S tím však nic nenadělá, neboť usnesení Krajského soudu z roku 2005 se stalo naprostým bestsellerem v Ústeckém kraji. Já bych ho dal jako povinnou četbu pro každého sociálního demokrata a Hašek by z tohoto usnesení mohl dělat diplomku na Slovensku.

Ještě na závěr bych chtěl připomenout naší slavnou hejtmanku a její fond. Tři miliony z tohoto fondu ze kterého se údajně dává postiženým, seniorům, nemocným nebo dětem, jak tvrdí naše velká huba, dostala Ostravská firma za konferenci, která se nikdy neuskutečnila nebo byla tak utajená, že o ní nikdo neví. Dokonce i milionek kápl naší slavné koulařce Heleně Fibingerové když ještě seděla v radě České televize. Byl to úplatek za to, aby Česká televize neříkala pravdu o Romanu Houskovi, který je druhem naší hejtmanky? To je jedno. Každopádně počítání toho co se rozdalo různým podezřelým firmám, ve kterých sedí osoby napojené na oranžovou mafii zjistíte, že ve fondu hejtmanky nezůstane nic. A těch pár korun co zbude za ty se objedná loď na ní povozí hejtmanka seniory z domova důchodců a oni si myslí jak je ta naše hejtmanka hodná. Naše hejtmanka neudělala nic jen jim hodila kost za kterou si udělala zadarmo kampaň do příštích voleb. Jako hyena. Kdo zneužívá ke svým cílům děti a bezmocné staré občany se nazvat jinak nedá. Děti ti nevolí a tak se pro každou korunu pro ně svádí tuhý boj. To by mohli potvrdit mnozí starostové, ale i mnozí učitelé. Prostě znovu se ukazuje, že mám pravdu, když tvrdím, že v čele kraje je oranžová mafie na čele s Vaňhovou, Fišerou a Koudou, kde hlavního koordinátora dělá největší vyděrač a pistolník Houska. Odejděte bando nenažraná a nedělejte ostudu celé ČSSD. Jste ještě horší než ti vám podobní v Praze.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ten vepř Fišera vyhazuje slušné lidi.

(Kecal, 9. 12. 2011 9:41)

Štván pomsta, že mu nikdy nelezl do zadku, ale zrádnou a nebezpečnou Kailovou, která by se měla pojmenovat pravým jménem, ale lidi ji znají. Je to podrazácké kráska schopná všeho a tu si zvolili na magistrát. Pozor, aby v honbě za korytem neutekla i do kraje. Růžek nebezpečný bandě zlodějů, Dimun Paroubkův člověk, Vrba násilník, ale další vyděrač a vyhrožovač zabitím sedí v KVV. Naprostá nula v čele kraje, hloupá a vůbec nic neumí. Jediný Kouda, který řídí kraj a rozhoduje o tom, kumu dát a komu ne. Šmejd, který si dělá v Mostě a na kraji co chce. Tito lidé ničí a vyhazují lidi, kteří na ně poukazují i na jejich křivárny a ten trouba Sobotka má zaděláno v kalhotách a jen žvaní stále dokola co je špatně, ale nikdy neřekne co bude s bandou mrtvých duší a mafiánů v jeho straně? Spojí se s ODS nebo s Kalouskem? Hašek se s mafiány spojil včetně Komárka justiční bojovnice proti mafii Benešové. Ta za kus žvance v Lidovém domě. Paroubku takoví lidé se neberou do strany ani do blízkého okolí vedení strany. Před takvími se utíká. Jsou schopni všeho. Za kolik se ta banda spojila dohromady? Nevolit a pryč s ní. Přestaňme se bát se a vyházejme sráče. Máme na to sílu, ale něco se musí začít dělat, aby se noviny nenechali uplatit prábvě tou gangsterskou bandou.

Housko si blb.

(Koliba, 8. 12. 2011 16:40)

Kde sis vzal názor o tom, že nemůžeš být kritizován jako člen KVV ČSSD členem ČSSD. Stále někoho vyhazujete a s pieglem se bojíte a přehazujete si ho jako horký brambor. Ten soud v lednu považuji za tvůj úlet. Jestli někdo může víc pošpinit tvoji osobu než ty sám, tak je kouzelník. A ještě rada, vždyť nemusíš být ve funkci děláš tam stejně jenom ostudu.

To ne!

(Michal, 7. 12. 2011 17:59)

Normálně když vidím co PL píšou tak si začínám myslet, že nám za chvíli budou tvrdit, že Ježíšek existuje a s ním spolupracuje Santa Claus. Měli by si rozmyslet co píšou, jinak se z nich stane zábavní stránka než noviny.

Vepři.

(Kalous, 7. 12. 2011 17:56)

Jsou to vepří a Vaňhová s nimi.

Jo ti už se nezmění.

(Jituna z Chomutova, 6. 12. 2011 13:17)

Kdy konečně policie a soudy udělají jejich řádění přítrž? Nebo jsou nepostižitelní?

Opusťte funkce.

(Mirek z Ústí, 5. 12. 2011 16:49)

Děláte ČSSD jenom ostudu a stránka pana Jakubce, kde popírá vztahy s Kohoutem je sprosťárna celé ČSSD. Vy si skutečně myslíte, že si můžete dělat co chcete? Dávejte si moc velký pozor, abyste ve volbách nedostali na zadek a to pořádně. Děláte všechno proto, aby se tak stalo.

Jsou to, ale nenažraná prasata.

(Alfonz, 5. 12. 2011 12:29)

Už neví jak to koryto i se železem. Jen ať nezbyde nic.

Re: Jsou to, ale nenažraná prasata.

(Alfonz, 5. 12. 2011 12:31)

Oprava. Už neví jak to koryto sežrat i se železem, aby na nikoho už nezbylo.

Pravda pravdoucí.

(Bubo, 4. 12. 2011 20:22)

A znovu všichni mlčí. Ozývá se je ten Piegl starší. To jsou všichni oranžoví tak natvrdlí, že to nechápou?