Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komické volby pro Ústecký kraj napadl virus znechucení.

ČSSD si vyzkoušela volbu kandidátek do Krajských voleb členy a teď se všichni vzpamatovávají z výsledků. Jsou kraje, kde je naprosto jasno jako v kraji Jihomoravském nebo v Jižních Čechách. Jsou kraje, kde je jasno a není to ani velká ostuda, ale jsou také kraje, kde je zamračeno a z ostudy kabát. Prý se jedná jen o dva kraje, ale mezi členy se mluví o třech. Nejhůře prý dopadl kraj Ústecký. Nejen počtem těch, kteří volili, ale i počtem hlasů pro kandidáty i kandidátku. Mizérie na Ústecku pokračuje a nic na tom nezměnil ani Andrt ba jeho vstup na politickou scénu spíše ČSSD uškodil než pomohl. Jeho chování je podrobeno kritice skoro ve všech okresech a přesto jsou členové, kteří věří v zázrak.

Zázrak se však nekoná. Ba naopak se výsledky pro Ústecký kraj tají a možná se prý i upravují tak, aby nevyvolaly nejen mezi členskou základnou zděšení. Pominu výsledek lídra, který byl něco málo nad hranicí volitelnosti a mluví se o tom po celém kraji. Ale za zaznamenání stojí výsledek celé kandidátky. Stačilo málo a prý mohli dělat kandidátku novou. Ústecký kraj je vůbec ve srabu i podle preferencí a lidé, kteří mají blízko k vedení ČSSD v Ústeckém kraji hovoří o tom, že ČSSD na Ústecku se pohybuje na čtvrtém nebo dokonce pátém místě z těch stran a hnutí co budou kandidovat. Pro Ústecký kraj je to záchrana, ale pro ČSSD ostuda. Kde nic není ani smrt nebere i když mnozí členové by i smrt brali, kdyby šla kandidovat. Nikde nic. Jeden z členů z Mostecka mi napsal na mail. Cituji: Když vidíš jak jsou stupidní a nepoučitelní je ti zle. Představ si, že zase vzkřísili mrtvolu Šlégra a má kandidovat na Mostecku na senátora. Copak je možné postavit tuláka od Paroubka, který neví kam patří zase znovu? Nebo je to pomsta Paroubka?  Konec citátu.

Já nemám co dodat. Každý musí vědět, že jakási samozřejmost zvolení dobrého hokejisty je minulostí a Šlégr bude jen jeden z mnoha i když po pravdě řečeno určitě to bude lepší než když jsme na Litoměřicku postavili muslima, který se na stranu i na lidi vykašlal a my ještě víc jak dva roky budeme čekat na vysvobození. Rozumím tomu, že se hledá v komoře staré odhozené a nepotřebné harampádí, které by se dalo ještě použít. Ale není to pod úroveň člena LVA? Proč se vracet se na místo činu, kde právě Šlégr otřásl Litoměřickou organizací tak, že se ještě z toho nevzpamatovala? Utajené výsledky komických voleb včetně bloudění při hledání kandidátů ukazuje v plné nahotě jak ČSSD v Ústeckém kraji vypadá. Pořádně oškubaná a zničená husa na provázku, která může být vděčná i té polovičce voličů co poslali nějaký hlas. Ještě žije, ale už začíná metastázovat. Stačí, když do nich komunisté, ANO, nebo další strany jen strčí. Už brzy přijde zase nadlouho báseň na rozloučenou. S bohem a šáteček. I když ještě není konec, když se probudí včas ti co mohou něco málo pro ČSSD udělat, ale nesmí to být hokejisté ani Andrti, ale ti, které dnes vedení odstrkuje a odmítá. Naštěstí je ještě nevylučuje.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Šikana ze strany Andrta.

(Janoušek, 25. 4. 2016 20:08)

Kdo mi na to odpoví? Dozvěděl jsem se, od sociálního demokrata z ústecké organizace, že Andrt sám od sebe vyškrtnul z kandidáty paní Lexovou jen proto, že se bojí pana Lexy a chtěl se mu pomstít. Není to politická šikana? Jak může předseda KVV takhle ubližovat sociální demokratce, která dělá pro lidi víc než 10 Andrtů. Co umí Andrt jiného než lhát a schovávat se za ČSSD. Kdyby nebyl v ČSSD, tak by ani nebyl místostarosta. Vždyť je nula, která nic neumí. Až Babiš vstoupí do Štětí, tak tam socani skončí.

Čuříku kuk.

(Babiška., 24. 4. 2016 11:27)

Tys tomu dal člověče. Soudy toho u nás mají málo a ještě se budou otravovat s oranžovou bandou. To nemyslíš vážně. Chovejte se k členům a lidem slušně, dělajte to co máte a řešte stížnosti bez ohledu koho se týkají a je po problému. Dluhy nechcete platit a stížnosti řešit co to rozpustit jako stádo volů.

Re: Čuříku kuk.

(Sova, 24. 4. 2016 18:49)

Nedělejte na Čuříká kuk nebo skončíte u občanskoprávního soudu.

Když vidím Litoměřicko jak je zmítáno problémy docela si říkám, že Růžek je ještě dobrý proti Andrtovi nebo K

(Líbor, 23. 4. 2016 11:18)

Když vidím jak je Litoměřicko v řiti říkám si že Růžek je proti Andrtovi a Kühnovi ještě dobrý člověk. Litoměřice jsou prostě na odpis. Usnesení OKK je ukázkou epidemie blbosti, která postihla Litoměřický okres a bohužel se šíří nejen krajem.

Re: Když vidím Litoměřicko jak je zmítáno problémy docela si říkám, že Růžek je ještě dobrý proti Andrtovi nebo K

(Kojak, 23. 4. 2016 11:27)

Někdy má docela rozumné názory. Myslím Růžek, ale neumí je víc a důrazně prosadit. Měl by se snažit dát do pořádku Louny a neobklopovat se zmetky.

Čuřík

(Zdeněk, 22. 4. 2016 14:49)

Dobrý den vážení přátelé. Dovolte mi, abych se vypovídal z křivdy, která se mi stala, jen proto, že jsem v ČSSD. Na OVV v Litoměřicích se dostavil pan Andrt, a proto, že se domníval, že kamarádím s panem Pieglem, tak se mě chtěl pomstít a přemlouval členy OVV, aby mě neschválili na jednání. Přemlouval a lhal o mě, že jsem kamarád pana Piegla a proto se nemohu zúčastnit jednání. Prý bych mohl cosi vynášet. Asi si myslí, že plánujeme zavraždění politiků a to je opravdu tajné. Proto jsem podal na pana Andrta stížnost na OKK. Této komisi vládne pan Martin Čuřík, přítel pana Andrta. Však jako předseda komise by si měl přečíst stanovy. Pan Čuřík je vůbec nezná. Přátelé, kdo zná stanovy, tak ví, že když některá strana nesouhlasí s výrokem OKK, tak má možnost se odvolat ke KKK a když ani zde neuspěje, tak k UKK. Však pan Čuřík je hvězda. To, že nesprávně rozhodl, bych si omluvil. No ale, když jsem ho slyšel, jak řídí komisi, tak jsem se styděl, že jsem členem ČSSD. Však, když jsem se z jeho zprávy dočetl, že se mám obrátit na občanskoprávní soud, tak jsem se zhrozil. To přece u nás sociálních demokratů nejde, neboť stížnosti se řeší třístupňově. Můžete se k tomu také vyjádřit?

Re: Čuřík

(Jarmila, 22. 4. 2016 14:57)

Copak nevíte, jak Čuřík pomáhal likvidovat některé organizace v okrese spolu s Jakubcem. Vždyť je to prdelka, která se snaží pro vedení něco udělat. Jinak je to koktal a uřvaný kluk. Přijďte se podívat na OKK nebo na lovosickou organizaci. Dva roky nebyl na žádné schůzi a nikdo ho nevyhodil. U nás by již skončil.

Re: Re: Čuřík

(Lovosičák, 22. 4. 2016 19:58)

Ani mě o něm nemluvte. Někam se ztratil a už se zase objevil. Co s takovými lidmi dělat. V Lovosicích se to pomale rozpadá a divíte se když je kolem tolik šílenců. Já bych chtěl doporučit těm co ještě v ČSSD vydrželi aby vyhodili Kühna, který ovládá z pozadí celý okres. Jeden z odsouzených úplatkářů si klidně vychutnává členství v ČSSD a řídí Szánta, mladého Piegla i Ryšánkovu bandu včetně Andrta. Nikdo za nás pořádek na okrese neudělá. Je nutné počkat až skončí Szánto na kraji, Hasan v Senátu a nikdy nedopustit aby se něco podobného vrátilo.Necháváme si poroučet těmi, kteří nikdy nic nedokázali a to ani v době, kdy k tomu měli příležitost.

Čuřík je potrefený.

(Čurda, 22. 4. 2016 19:44)

Občansko právní jednání řeší spory podle Občanského zákoníku. Je pravdou, že na řešení sporů ve straně jsou Stanovy schválené ministerstvem vnitra, které se mají dodržovat. Pokud se tak neděje rozhoduje Správní soud. Je však mimo lidské chápání neřešit nic a napsat do usnesení kravinu, která vypovídá o schopnostech některých členů OKK víc než cokoli jiného. Je to blbství, ignorance a arogance. Jsem znechucen tím, že ti hlupáci nevidí jak moc ČSSD škodí. U nás v okrese máme podobnou OKK. Samý korunovaný vůl, který si hraje na chytrého. Přesto na váš okres ještě nemáme. Litoměřicko s Andrtem jako předsedou KVV se stává Lochneskou příšerou a teď zase Čuřík leze do řiti Andrtovi. Je to katastrofa a lidé odcházejí. Svině zůstávají a škodí. Kdy lidé jako pan Čuřík odejdou tam kam patří. Do naprostého temna a kde je temno to každý ví. Jen ne do předsedovy tam zblázní.

Ryšánková

(Bedřich, 18. 4. 2016 16:29)

Janičko, jdi do toho. Kopni Andrta do zad a vezmi to za něj. Budeme Tě volit.

Re: Ryšánková

(Lenka, 20. 4. 2016 6:39)

Jen to ne. Ta je vlezlá a příliš otravná. Myslí si, že všechno musí. To raději Vlk z Roudnice umí mluvit a už je přizpůsobilí ke všem změnám. Bursíkovo dítě je schopné všeho. Ryšánková je jen na prachy.

Re: Ryšánková

(Makarenko, 20. 4. 2016 19:42)

A zase to Štětí a Ryšánkovic klan s Andrtem jako s ohonem.

Re: Ryšánková

(Jiřík, 22. 4. 2016 14:53)

Co máte proti Ryšánkovi a jeho klanu ve kterém je Andrt, drtič alkoholu. Copak nevidíte, že jsou dobří. Nikdo na ně nemá. I problém Andrta tenkrát ve Štětí, tedy jak se předváděl opilý v hospodě zametli pod koberec.

Ale já vím.

(Aleš , 9. 4. 2016 19:50)

Šmejdů už má každý plné zuby a hlavně těch oranžových. Vím, že přijdou jiní a možná horší, ale musí být vždy možnost jim nakopat do řiti. U nás na Litoměřicku to víme nejlépe. Máme Hasana plné zuby a nemůžeme se ho zbavit. Teď ještě navíc nafoukaného a namyšleného blbce ze Štětí a jsme namydleni. Je to na odchod z oranžové strany, kterou nyní napadli i lichváři. Šmejdi, šmejdy. Jsem zvědavý jak to skončí. Ale já za nikoho platit půjčku nechci. Mám dost svých problémů.

Re: Ale já vím.

(Daniela, 10. 4. 2016 8:10)

Výsledky na Ústecku jsou katastrofou, ale nic se nedá dělat. Lidi a členové prosím nedovolte aby se Ryšánková stala kandidátkou do poslanecké sněmovny. Já ji znám je mocí doslova posedlá.

Re: Re: Ale já vím.

(Daniele, 10. 4. 2016 11:14)

Copak vám udělala Ryšánková. Nesnáším Andrta je to zlý člověk a nejhorší předseda, kterého kdy kraj měl. Hraje si na chytrého, ale bez loutkovodičů by se ani nevykadil. Ryšánková není žádný zázrak, ale je dobrá. Lepší než mnohé atrapy na kandidátce.

Re: Re: Re: Ale já vím.

(Novák, 18. 4. 2016 16:25)

Než Andrta, tak raději Janu Ryšánkovou. Ta je alespoň hezká ženská a není takový podvraťák, který si udělal kandidátku jak chtěl a nerespektoval Okresní konference jako Andrt. Je to zločinec, který rozeštvává voliče. Jani, budu Tě volit. Jdo do toho.

Re: Re: Re: Ale já vím.

(Novák, 18. 4. 2016 16:27)

Než Andrta, tak raději Janu Ryšánkovou. Ta je alespoň hezká ženská a není takový podvraťák, který si udělal kandidátku jak chtěl a nerespektoval Okresní konference jako Andrt. Je to zločinec, který rozeštvává voliče. Jani, budu Tě volit. Jdo do toho.

Re: Ale já vím.

(Roman, 18. 4. 2016 16:13)

Příteli, víš kdo to zavinil? Nenažranost těch, co nic nedělají, ale berou překrásné platy. Zlatej Babiš.

Tak se otelte.

(Kudláček, 18. 4. 2016 16:18)

Přátelé, navrhuji, aby všichni co jsou placeni jako socani, darovali alespoň 2 platy na splacení dluhu. Nelíbilo se mi, že Jarda Foldyna znechuceně řekl, že by mohl dát 10 až 20 tisíc jako dar. Foldyno, ty nenažranče, to se nestydíš. Kdybys nebyl v parlamentě, tak budeš se svou pracovitostí bezdomovec.