Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo přijde na řadu po kočce?

16. 10. 2011

Nedělám si iluze o Kohoutovi, který je schopen za peníze tvrdit, že připravuje atentát na Umara Ustafu z Al Kaidy. Zároveň také přemýšlím nad tím, co by z toho Jakubec měl. Jakubce znám a vím, že měnit názory v kontrolní komisi a poslouchat partu nýmandů, kteří mu vládnou na Krajském úřadě je schopen, ale domlouvat vraždu kočky tomu se mi nechce věřit. Stejné je to se zamontováním odposlouchávacího zařízení. K čemu by to bylo dobré? Že v ředitelně budou probíhat výslechy? I když dnes máme kamery a odposlouchávací zařízení každý za svým zadkem a možná i doma. Musel by být blázen Jakubec i Bulasová, ale to neznamená, že se o tom nejednalo. Nedělejme si žádné iluze co se týče Litoměřického gymnázia. Zde  se znovu  v plné nahotě ukázal probíhající boj v sociální demokracii na kraji. Logicky je to pitomost a Kohout říká něco co může a nemusí být pravda. Přiznejme si, že na Kohouta v této zemi má málokdo. Je to podvodník, kterého můžeme postavit vedle Jelínka, který prodal Karlštejn do Ameriky. Prostě podvodník s velkým P.

Jiná věc je ovšem to, že se dá zcela jasně říci, že mezi Kohoutem a Jakubcem existovaly nějaké vztahy. Je také pravdou, že i Bulasová si s Kohoutem minimálně volala. A zde už není žádné ale. Je třeba vysvětlit důvod proč se má radní Ústeckého kraje setkávat s jedním z velkých podvodníků v této zemi, má s ním udržovat kontakty nebo dokonce ho úkolovat? Bulasová tvrdí, že s ním pouze telefonovala a já se ptám také proč si má člen ČSSD vůbec telefonovat s Kohoutem? Jak však znám naše slavné panoptikum na kraji tak by Jakubec neudělal vůbec nic bez souhlasu hlavních aktérů boje o moc a prachy. K čemu je tedy Fišera, Houska, Vaňhová, Kouda a další, jestliže nevědí o tom, že se jejich radní stýká s jedním z největších podvodníků za poslední desítky let v Čechách? Nevěřím tomu, že Jakubec by sám udržoval neustálé spojení s Kohoutem, kdyby o tom ostatní z vedení Ústecké ČSSD a z kraje nevěděli. Spolupráci Jakubce s Kohoutem potvrzuje dostatek lidí. Pokud je to pravda měl by rezignovat říká Foldyna. Já osobně se domnívám, že by rezignovat měl celý KVV ČSSD a odvoláni z funkce by měli být všichni, kdo takovéto věci kryjí byť sedí na postech nejvyšších.

Jen tak pro boj o moc v Ústeckém kraji kdosi zabil kočku nemohoucí a bezbranné zvíře, které nikomu neublížilo a nikdy se nesnažilo útočit proti sociálním demokratům v Ústeckém kraji. Ta kočka nezahynula rukou cynika z neznámých důvodů. Byla zabita proto, aby si někdo vyřídil svoje účty mezi vedením ČSSD v kraji a získal moc. Jak dlouho bude trvat, než se budeme bát, že stejně jako tuto kočku pověsí někoho z nás pro výstrahu někde u cesty nebo dokonce na náměstí. Lidi probuďte se! V čele ČSSD v Ústeckém kraji nám vládne hnědá klika. Přece není možné mlčet k tomu, že se budou zabíjet bezbranná zvířata, jen proto, že si to přejí hlupáci, kteří dělají ČSSD ostudu nehledě na platné Stanovy ČSSD. Budou takové hrůzné činy dělat za podpory prvního místopředsedy ČSSD Haška. Všichni nějak podezřele drží hubu.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Proč haníte ing.Fišeru?

(Kubišta, 28. 10. 2011 17:07)

Pane Pigl, proč haníte poze jen přítele Fišeru? Já si myslím, že je v tom namočen ještě více Jakubec a jemu podobní. Kdo v LTM dlouho bojoval po boku Bulasky. No přece Jakubec, Ryšánková a Kouda. Není právě Kouda ta žába pod kamenem. Všicni ví, jak se tam choval. Byl arogantní více neš cikánský bos.Vždyť Jakubec neudělá nic co by Kouda neposvětil. Já si myslím, že hanit Fišeru není spravedlivé.

Re: Proč haníte ing.Fišeru?

(Květa, 28. 10. 2011 17:28)

Přítel Piegl na Koudu nesahá s tím jedná.Není to divné? Za mnoho věcí může právě Kouda a je načase mluvit i o Koudovi. Je nutné však říci, že hejtmanka je naprostá nula a Kouda ovládá kraj. Fišera je člověk, který považuje lavičky za 60000 Kč za normální a to snad vypovídá o jeho rozumové výbavě více než lza chtít. Ani člověk s IQ 10 si takovou blbost nemyslí. Dohromady sečteno a podtrženo stojí za houby naprosto všichni. Abych nezapoměla na Ronánka. Už ať táhnou do hnoje a vezmou sebou Jakubce. Kokrhat jim k tomu může kohout.

Co je na tom pravdy?

(David z Polep, 21. 10. 2011 8:16)

Ryšánková prý znala také Kohouta.Co je na tom pravdy. Osobně nebo přes telefon? Ticho jako na pohřbu a nikdo nechce převzít odpovědnost. Lidový dům prý doporučil co nejrychleji problém shodit ze stolu a zamést pod koberec. Je to ubohé a krajští představitelé znovu potvrdili to co o nich píše Piegl st, svoji velkou zbabělost. Zatím co přemýšlejí jestli by to nešlo zamést pod koberec a jak mnoho lidí čeká co bude dál. Že by byl němý Fišera jako předseda ČSSD kraje a Vaňhová jako hejtmanka kraje? Jde o ostudu, která se dotýká jak vedení ČSSD na kraji, tak rady Krajského zastupitelstva.

Re: Co je na tom pravdy?

(Ryšula, 28. 10. 2011 17:11)

Ano, víme, že Ryšánková zná Kohouta. Kdo by jej neznal. Je to frajer a to se jí líbí.

Kdo se zná ještě ze socanů s Kohoutem.

(Zlata, 20. 10. 2011 19:28)

Prý všichni radní a členové KVV, poslanci a senátoři. Jestli Kohout nedělá poradce Fišerovi? Proto je kraj v hajzlu.

Odejděte.

(Vlasta, 19. 10. 2011 12:58)

Buď něco udělejte s tím cirkusem v Ústeckém kraji nebo běžte do řiti oba Sobotko a Hašku. Jste k ničemu!!!

ČSSD se znakem kočky.

(Rohlík, 19. 10. 2011 9:37)

ČSSD bude mít nové logo. Kafilérii a mrtvou kočku, kterou budou držet v ruce Sobotka, Hašek a Fišera.

Příteli to nezměníte.

(Jožka, 18. 10. 2011 12:25)

Lidi se nechají opít rohlíkem. Jim nevadí, že někdo rozdává jejich peníze po kraji svým známým. Hejtmanka utíká před novináři jako postřelený zajíček a klidně si potom píše nesmysly, ale neodpoví na otázky, které jí byly položeny. Paní hejtmanko kam a komu jdou peníze z vašeho fondu. Vozíte se lodí se seniory v době probíhající krize ve Šluknovském výběžku a zapomenete seniorům oznámit jak je okrádáte. Není to fuj?

ČSSD je celá jako kafilerie.

(Antek z Ostravy, 18. 10. 2011 12:04)

Na Ústecku to musí být katastrofa. Příteli Sobotko a Hašku zastavte to a přestaňte podporovat takové lidi jako vládnou v kraji Ústeckém. Škodí to celé ČSSD a začínáme vypadat jako hlupáci, kteří kritizují jiné a sami jsou schopni všeho. To ticho po kočce smrdí jako lejno.

Kohout je lhář.

(Ivetka, 18. 10. 2011 6:59)

Najednou je kočka z kafilerie. Bylo by to i tak sprosté a neomluvitelné. Ale už vidím Kohouta a Ústecké radní jak objíždějí kafilerie. Tomu uvěří jen člověk naprosto kloupý. Co mi vadí víc, je že nepřichází žádná omluva a to svědčí ve prospěch našich informací o zabití kočky a následném pověšení na dveře paní ředitelky. S kočkou i lidmi byla sehrána krutá hra a my si to do voleb budeme pamatovat. Na zbytečně zabitou kočičku nezapomeneme.

Kohot je lhář.

(Ivetka, 18. 10. 2011 6:57)

Najednou je kočka z kafilerie. Bylo by to i tak sprosté a neomluvitelné. Ale už vidím Kohouta a Ústecké radní jak objíždějí kafilerie. Tomu uvěří jen člověk naprosto kloupý. Co mi vadí víc, je že nepřichází žádná omluva a to svědčí ve prospěch našich informací o zabití kočky a následném pověšení na dveře paní ředitelky. S kočkou i lidmi byla sehrána krutá hra a my si to do voleb budeme pamatovat. Na zbytečně zabitou kočičku nezapomeneme.

Jo houby kočka z kafilerky.

(Vítek, 17. 10. 2011 13:41)

Kdo ji viděl viset poznal, že je to normální kočka. Někdo zase uklízí. Tu kočku někdo zabil a nebyl to Kohout. Kdo tedy? Jste všichni v Ústeckém kraji ve vedení ČSSD vrahouni, kterým nevadí zabíjet zvířata. Kohout pomalu couvá, ale podvodník je exelentní. S takovým člověkem je ve styku i Fišera, to už je co říci. Nad Děčínem proběhl nehezký mrak. Fišera je jako drak. Chce sežrat princeznu nebo naprostou poslušnost Sionka?

Já být tebou, tak se tak blbě neptám.

(Achron, 17. 10. 2011 11:16)

Máš štěstí, že ti co nám vládnou na kraji i v KVV jsou schopni okrádat jako krysy a doufat, že to nepraskne. Jsou zbabělí. Ukájí si svoje komplexy na zvířatech. Zabít bezbranné zvíře je to nejhorší čeho je člověk schopen.Takoví lidé v jiné zemi by jeli od koryt jako motorové myši. Příteli první místopředsedo Hašku je to tvoje parta, která začíná představovat nebezpečí pro zvířata a lidi. Táhni do zadku i snimi.

To už není legrace.

(Bedřich, 17. 10. 2011 8:17)

To je naprostá špína, která nemá obdoby. Moc jsem nikdy nediskutoval, ale zabít bezbrané zvíře dovede jen kretén. Ati nám vládnou ve spojení s podvodníkem Kohoutem. Lidi to se ČSSD zbláznila? A co na to Sobotka a Hašek. Hašek má možnost řádění Ústecké hordy zastavit.

Nesouhlasím se zabíjením ničeho.

(Anna Szokeová, 16. 10. 2011 20:51)

Honzo napsl si mi to z duše. To už není politika ani hra puberťáků, ale velmi nebezpečný moment, kdy vedoucí představitelé KVV a KÚ dali povel k zabití bezbraného zvířete. Je to varování pro všechny lidi. V KRAJI ÚSTECKÉM VLÁDNOU V ČSSD NEBEZPEČNÍ LIDÉ, KTERÝM DĚLÁ POTĚŠENÍ ZABÍJET BEZBRANÁ ZVÍŘATA. KDY ZAČNOU ZABÍJET DÁL? Nevolte je jsou nebezpeční.