Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prolustrátovanej Gavurník mladší aneb blbec z Xenemunde.

12. 8. 2009

Dnes jsem dostal tři příspěvky od lustráta Gavurníka ml. a ty mě přivedly k napsání nové pohádky. Bude však jiná než Alenka v říši divů, kterou jsem vyndal, protože si myslím, že důležitější je diskutovat s puberťákem než s holkou.

 

První příspěvek se objevil od prolustrátovanýho Gavurníka Michala dnes v 15:40 a byl tohoto znění:

 

Jmenuji se Gavurník a jsem z Trnobran

(Gavurník Michal - 12. 08. 2009 15:40)

Dámy a pánové, že někoho vydíráme? Pan Kopecký je jen politická mrtoval co si snaží zachránit kůži. Chcete znát situaci na litoměřicku tak jak je a ne tak jak se píše? Na OVV jsou všechny papíry k prohlédnutí a navíc, kdokoliv se stím chce seznámit do podrobna, přiďte na jakoukoliv schůzy naší členské základny. Jinak opět musím pochválit pana Piegla st., jak krásně nedodržuje usnesení a dělá tu ze sebe templáře, který bojuje za čistotu politiky, právě on ....Naposled co jsem Vás viděl, řval ste na přítelkyni Křtěnovou na okresní konferenci, že je vopice a posléze že je to i stará svině...ale to jsem jen naznačil jednu z Vašich politických vyjednávacích metod. Proč ale nenapíšete před každou ze svých slohovýh prací .... změnil sme názor teď je to takle .... myslím že by to dostatečně upozornilo čtenáře na styl Vašeho psaní a nemuseli by být potom šokováni a tápat na "jaké straně" jste. Zapoěl jste na to, že jste propagoval na OK Šlégra, kterého tam tlačil Jiří Paroubek? Zapoměl jste na to jak jste vehementně obhajoval po volbách do krajských zastupitelstev pana Bendu? Já osobně ne. Prosím, předtím než něco napíšete, nalejte si čistého vína sám sobě... já už nemám snad ani chuť dívat se na váš větrem ovlivněný plášť.

Dovolím si napsat několik slov. Nevím jestli je vydírání tvoje hoby nebo někoho jiného, ale někdo podobného jména, sprostě vyhrožoval panu Kopeckému. Má to podobný styl jaký předvádíš dnes. Co také čekat po zeleném mozkovém trastu a jejich podnikatelské firmě? Nejsem povinen s tebou diskutovat o tom co, kde a kdy napíši. Na jedno se tě chci však zeptat. Jak se ty nulo, odvažuješ soudit pana Kopeckého? Ty naprosté lejno, jen díky nedostatku normálních lidí, sedící v OVV, děláš ze sebe lustrátora a soudce lidí, kteří by si s tebou nevytřeli ani zadek. Pan Kopecký není a zatím nebude politická mrtvola. Oproti tobě je za ním kus práce a hlavně výsledky. Nikdy mu nebudeš sahat ani po palce, natož po kotníky. V pondělí se sešel s panem Kopeckým předseda ČSSD. Měl zájem se domluvit a to jen proto, že Kopecký stále na tomto okrese něco znamená. S tebou by se nesešel ani předseda svazu hovnocuců.  

Ty hovoříš o tom, jak můžeme přijít na OVV a prohlédnout si papíry? Vždyť jste udělali z OVV nedobytnou pevnost a z  paní tajemnice ustrašené monstrum.. Vy nedovolujete ani předsedům MO, aby si mohli prohlédnout to, na co mají právo. Vy jste se povýšili na vrchnost, ale zbaběle za zády lidí se hrabete v dokumentech, bez ohledu na zákony o ochraně osobních dat. Udělali jste z celého OVV betonový bunkr a chlív pro vaše řádění. Budiž vám přáno, ale všechno má svůj konec. Na starýho Piegla se vykašli. Starej Piegl nemusí  vůbec nic z toho co píšeš. Může si dělat co chce ať se ti to líbi nebo nelíbí. Asi si mě pleteš s někým koho dobře znáš. Já už dávno vím, jaká je politika a ozvu se vždy, když  pár lumpů si myslí, že si může dovolit všechno. Bohudík si toto nemyslí všichni ani mezi vámi. Ano máš pravdu, na paní Křtěnovou jsem křičel a mám svůj důvod proč se k paní Křtěnové nebudu vyjadřovat. Já totiž dohody dodržuji. Pokud se vyjádří paní Křtěnová bude to její vyjádření a pak na něj odpovím. Zatím nevím nic o tom, že by jsi byl pověřen paní Křtěnovou, abys za ní mluvil. Jsem člověk, který nikdy nebude psát podle představ jedné nebo druhé strany. Taková je politika.  Píšeš o Bendovi, ale já když cítím, že Benda provedl věc, která se mi nelíbí, tak to prostě napíši. Když budu cítit potřebu, že potřebuje zastání, tak se ho zastanu. Nic není černobílé. Nikdy jsem nepopřel, že jsem prosazoval Šlégra a stále si myslím, že by to byl dobrý kandidát. Bohužel to dopadlo tak, že pan Šlégr na tomto okrese sehrál roli blbce nebo nás podrazil způsobem nehodným tohoto sportovce. To je však na jiné psaní. Že se k tomuto jednání pana Šlégra vyjádřím to ti slibuji. Já nepotřebuji plivat pod to co někdo napíše, ale umím to napsat sám. Je to lepší než někoho stále prolustrátovávat. O tom se však nebudu bavit s tebou, víš o všem jen z doslechu a nechci spekulovat, kdo ti našeptává zelené rozumy.

Další příspěvek beru jako humornou diskusi.

ještě drobnost...

(Gavurník Michal - 12. 08. 2009 15:55)

Když Vás byli 2/3...proč sme Vás přehlasovali? Doporučuji znovu projet základní algebru ... 2/3 sou přece víc než půl... a k přehlasování Vám stačí nadpoloviční většina;-) Loučím se, Gavurník ml.

Odpověď je jednoduchá. Když někdo dovede udělat takovou špinavou, úplatnou a upatlanou konferenci, o které se budou dohadovat kontrolní komise i KVV ještě měsíce, pak není problém zničit 2/3 lidí. Ne my, ale vy jste se zachovali jako špinavci, když vaši představitelé slíbili, že se na okrese nebude konat nic až do zasedání KVV. Porušili jste dohodu a postavili jste mimo stranu s cílem zničit, víc jak osmdesát lidí. Na tomto se podíleli lidé honění exekutory i trestaní.. Daná ruka pro vás nic neznamená a proto bych mlčel o způsobech jiných.

Tvůj poslední příspěvek je opravdu raritou. Týká se mě a proto ti na něj s radostí odpovím. Zde je tvůj výtvor:

úžasná pohádka

(Gavurník Michal - 12. 08. 2009 18:28)

Pane Piegl, co dodat...tohle je stejná pohádka jako Váš čistý lustrát. Reagovat na anonymy nehodlám, je to snůška babských řečí. Mimochodem pan Gavurník st. se vyskytuje v hospodě v Liběšicích tak jednou za měsíce a zve tam tak maximálně mě. Pan Gavurník st. si nikdy nikoho nemusel kupovat a nikdy s nikým nehrál falešnou hru...proto je možná trnem v oku těch, kterým toto chování nehodlal tolerovat....že pane Piegl.

Máš pravdu byli to dvě stejné pohádky. Lustráty jsou věc ožehavá a hlavně zajímavá pro ty co nebyli v té době na světě nebo tahali kačera. Bavit se s tebou o hloupostech nebudu. V zeleném světě platí pouze rozkazy a to není moje parketa. Na anonymy nereaguj, máš pravdu, ale pak to dodržuj a nedělej si z huby septik. Přeji ti, abys v tom betonovém bunkru podobnému Vlčímu doupěti, kterému se říká OVV  ještě nějaký čas vydržel. Konec přijde stejně  jako přišel  ve Vlčím doupěti.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mlátím slabé ženy

(Stihoman, 22. 1. 2011 14:03)

Můj milý příteli. Vše co píšeš jsou jen hloposti. Však to, že pan voják Gavurník surově zmlátil sociální demokratku, je skutečnost. Jak to jde ruku vruce s tím, že tu pomlouváš Piegla. To si Gavurník musí sex vynucovat mlácením žen? Však, dopadne-li to s Gavurníkem špatně, tak mu hrozí basa od 2 do 6-ti let. Co tomu říkáš.

Děti v OVV

(Josef, 12. 9. 2009 14:50)

Děti by si měli hrát a učit se. Ne být v OVV

Zažalujte tu svoloč u Ústavního soudu.

(Kriminálník, 10. 9. 2009 11:11)

Obraťte se na Kalvodu a bude zase legrace možná nebude platit celá kandidátka v Ústeckém kraji. Ústavní soud se tím bude muset zabývat. Pryč s kandidátkou,kde kandidují lidé jako královna krásy z libochovic, nevěsta toho chytráka z Liběšic.

Nestane!

(Vávra, 9. 9. 2009 18:25)

Ze strany je na našem okrese pořádnej cirkus.

Všichni švejkujete.

(Švejk, 7. 9. 2009 8:42)

Nedovedete nic vyjednat a jedinej kdo ze sebe dělá blbce je zamindrákovanej Gavurník. 'Clen KVV navrhuje zrušit usnesení KVV to je pakárna. Vyhoďte toho vola nebo se ze strany stane divadlo.

Nejsem zbabělec.

(Sám voják v poli, 3. 9. 2009 8:31)

Tak jak se vám jedná? Lepší korýtko než se postavit špatnosti co kamarádi? Jednota se rozkládá. Nadávali jste na jiné a dnes děláte horší věci. Jednáte a hrajete si každý na svém písečku. To si neumíte najít práci bez strany? Buď něco umím a pak se neztratím nebo jsem neschopný a pak ze mě schopného neudělá ani strana a místo, které mě dala za zradu stejně nezastanu. Jde jim jen o volby. Vzpamatujte se a držte slovo. Kdo z vás souhlasí s kandidaturou Křtěnové, vždyť se nám směje celý okres. Prohrané volby na okrese budou znamenat odchod vedení okresu. S ostudou se nedá vládnout. Nemohli jsme to vydržet a nedělat nic? Mlčení je to nejhorší co jsme udělali. Já nejsem zbabělec a nikdy jim nebudu.

Ještě se budou dít věci.

(Prorok, 2. 9. 2009 14:11)

Volby ještě neskončily, ale budou se dít ještě věci, aby Paroubek na okres Litoměřice nezapomněl. Možná někteří už podraz pustili z hlavy a jde jim o koryto, ale jsou na okrese lidé, kteří budou bojovat do konce.

Jsem z Úštěka!

(Králík, 31. 8. 2009 11:24)

Ten, kdo přijal Bedřicha do ČSSD by měl být z ČSSD vyloučen pro blbost. Je nám všem pro smích. Přeji Alence štastnou prohru. Hlasy pro ni ano, ale za její spojení s Bedřichem nikdy! Stejně smýšlejí i moji známí. Prosím myslím spojení pro volby, jiná spojení mne nezajímají.

Pozor! Pohov!

(Zelený žabák, 28. 8. 2009 14:41)

Vy bando jedna socanská. Víte kdo já sem? Kdo sáhne na Alenu bude litovat dne, kdy tak učinil. Křtěnová je nedoktnutelná osoba, moje osobní kandidátka a vy před ní budete stát v pozoru nebo klečet. Moji nastávající nesmí být zkřížen vlas na hlavě. Jsem hrdina z bitvy u Libochovic, který mečem a ohněm zničí každého, kdo o moji královně řekne špatné slovo. To by bylo, abych vás holoto jedna socanská nenaučil poslušnosti.

Oranžový vlak zastavil v Litoměřicích

(není důležitý, 26. 8. 2009 20:25)

takto vypadá demokracie v podání pana Dostála a zbytku té socanské špíny. článek na litoměřicku 24 jak hrom, na horňák přifrčel oranžový express plný vykutálených panáčků, někteří hnali jako blázni aby si mohli potřást s levákama a tetelili se jako darovaní pudli, pak se strhla pěkná mela kolem tý načepýřený bardotky z Libochovic, té přikvačila s podporou nějaká dcera tedy údajně a bylo zle, totálně dokálené příspěvky, lidi koukali jako blázni co to má být, jak se to ta.... jak já jen... jo Alena jí říkaj no povím vám ostudy kopec, všichni najednou ví co je ona paní z jakéhosi pracáku zač, jak praly holky vřejně připokálený dámský trenclíky hezky před lidma, své osobní problémy kdo s kým a proč, přitom spousta lidí ví jak to skutečně s poslancem bylo. No říkám socani maj ostudu jak bejk. A aby toho nebylo málo, Dostál vše utnul a smazal aby náhodou někdo nenapsal něco nevhodného k tomu jejich rodinnému extempore, zamezil tak přístup cokoliv tam napsat. Bravo, volám bravo, lépe jste opět socanům pomoc před volbama nemohli, Vy jste fakt parta k pohledání, demokracie na patnáctou a tento dobyteček že by hup do Prahy??? Ani omylem!!!

ostuda paní Křtěnové

(hahaha, 26. 8. 2009 19:38)

Vite co je príma? jak si to mamča Křtěnová s dcérkou nebo co to bylo rozdávali na plátku jejich přítelíčka Dostála, to vám bylo něco, to se jen tak nevidí, to si tedy vzájemně pomohly holky šikovný jen co je pravda, to tedy maj socani zástupkyni, ta by mohla dělat ledacos.... jen ne poslankyni a ta její dcérenka, tedy pokud to nebyl ten poskok od Úštěka. Ale je to fajn že to lidi viděli co dokáží socani postavit do kandidátky, práda vážení, paráda, jen mi tak příjde, jestli to není všechno záměr nejvyšších tady dokálet volby, třeba už to mají dávno nějak poštelovaný a tohle je součást té jejich ostudné hry, ale pokud tu volby nedopadnou vyženeme ty dacany z Ústí a Prahy svinským krokem z našeho kraje včetně těch skunků tady v Lt, co jim tak vděčně oňuchávají anály, očistěme konečně stranu od hnoje, ukažme těm darebákům u voleb že jejich život je jepičí. Vážení budete asi hodně o volbách překvapeni jak na vás všichni kašlou...

vzkaz kandidátce

(Boris, 26. 8. 2009 17:55)

Vážená dámo, na rovinu vám říkám, slyšel jsem toho o vás tolik že to snad ani nemůže být všechno pravda, ale jestli je jen polovina, jen půlka pravdivá, opravdu nemáte co být na kandidátce, na kandidátce žádné strany. Tam by měli být jen ti opravdu nejlepší a to vy prosím asi fakt nejste. Chápu že máte asi hroší kůži a ve svém okolí z ostudy kabát, ale buďte tak hodná, pokud i nadále usilujete o post poslankyně, zprovozněte na svých stánkách podobných holywoodskému šmuku, pasáž "co o mně napsali" buďte aspoň tak férová. Dále mi přijde velice nešťastné a hloupé, že se obklopujute takovými tragédy, neomalenci a jak někdo trefně píše švejkovskými tajtrdlíky co se umí chovat jen jako pasák vepříků. Myslím, že kandidát by měl reprezentovat region včetně svých asistentů a celého týmu kolem, jenže vy buď máte smůlu ve výběru, nebo nikoho jiného jste nesehnala, ale pak se nedivte, že jsou lidi proti vám, ono to opravdu nevypadá směrem k obyvatelům-případným voličům dobře, jen se sama zahrabáváte a to je škoda.Protože vy by jste dozajista tou sněmovnou fakt zahýbala jako ještě žádná.Ale ten lampasák by se vám pak možná i hodil aby vám dělal ochranku až by vás ti rozohnění poslanci unešeni vaší nebývalou krásou honili kdesi po chodbách sněmovny. Jen asi nic z toho se konati nebude, protože to by musel ten nad námi míti volno, nebo být nalitý jako váš zelený Raul, tomu bych chtěl vzkázat, že pokud bude i nadále všechny zvát někam do putyky, nebo si s někým chtít vyřizovat cosi osobně, mohlo by se mu velice rychle stát, že ho někdo vezme za slovo......

Vysvětlete vojákovi že............

(Šašek, 26. 8. 2009 16:59)

nevelí vojskům, ale jedná z lidmi. Něco tak tragického sedí v KVV. Vyhrožování a nesmyslné ataky těch co nemusí Křtěnovou. Paní Křtěnová není vám to nepříjemné, aby stále někdo vyhrožoval za vás? Jak někdo napadne Alenu bude zle. Řekněte tomu vojákovi, že hulvátem mohl být na vojně, ale ne ve straně. Ještě jednou přijde vyhrůžka a budu proti vaší osobě na kandidátce bojovat ze všech sil. Buď jste kandidátkou pro okres Litoměřice nebo kandidujete za vojáka Švejka. G.

Okres na severu

(socan co má strach se podepsat, 26. 8. 2009 7:04)

To co předvedla paní Křtěnová se svou dcerou na litoměřicku24.cz je už fakt síla. Zapírá, že byla milenkou Roberta Kopeckého. Zatahuje do své obhajoby svou dceru. To ukazuje něco o ní a jejím charakteru. Ale že tam společně s dcerou pošpinili Kopeckého syna a manželku, kteří ani nejsou socani a právě oni jsou největší obětí mileneckého vztahu mezi Alenou Křtěnovou a Robertem Kopeckým, je největší špína, kterou jsem zažil.Paní Křtěnová se zcela odhalila a ukázala co je za falešného člověka. Kdyby byla férová, řekne jak to bylo s jejím vztahem a otevřeně se k němu přizná. Ale to ona nemůže, protože její vztah trval přesně tak dlouho jako výplata asistentky.

volby, nevolby, z ostudy kabát

(jedno kdo jsem já, 25. 8. 2009 21:36)

Tak vážení, co s ČSSD? Jak dál? Kam se podíváte lumpárny nejvyššího kalibru,dohody kšeftů, podrazy, pomluvy, lži, sprosťárny z mord těch co nalezli na posty které se uvolnili, ač jim ještě teče mléko po bradě jsou chytří jako by hulili jednu mrkev od druhé, ale pomlouvat a vyjadřovat se hnusně o lidech co něco dokázali to jediné co jim jde. Toto je nastavené zrcadlo strany na našem okrese, co s tím? Přece to nejde neustále tímto způsobem, Podrazáci a křiváci co mají podporu v Ústí se koryt nepustí, oni ví proč tak těsně při sobě drží, my to víme také, ale jsme asi ještě moc slušní aby bylo s těmito zameteno jednou pro vždy.
Tak to pojďme všichni společně udělat jinak, budou volby, vymáchejme jim v tom čumáky, nevolme svojí vlastní stranu, volme třeba indiány, to je fuk, ale nedávejme jim hlasy, oni se pak požerou mezi sebou jako mor. Leda tak je možné se zbavit plevelu a náletových dřevin, každý máme známé a kamarády co by možná socany volili, pojďme jim vysvětlovat stav věci, co všechno už stačili tito lidé pošlapat a zničit, pojďme volit zcela jiné strany, tady přece nesmí vyhrát, tady tedy ne!!
Co vy na to????

Marast na pokračování

(Nésu Ála ani přižraté lapión, 25. 8. 2009 20:32)

přátelé čtenáři,
asi spousta z vás viděla přestřelku rodinky Ály a jejího zelenýho rytíře Raula von Nýmand na Litoměřicko24 s ostatními, velice poučná ukázka jak vystupuje jakási kandidátka, včetně jejího týmu trubců, prdelovlezů a jiného hmyzu včetně dcérenky naší slavné kandidátky. Velice se mi líbilo jak se krásně všichni odkopali a jak světu ukázali jak že to všichni hezky myslí. Jen škoda, že zásahem pana přítele Dostála přišli obyvatelé okresu a celého regionu o ucelené svědectví jak že to naše Álínka fakt myslí, škoda, příteli, také jste to tam mohl nechat ještě vystavené, no ale i tak si myslím, že to vidělo hodně lidí a obrázek si udělali a rozhodnou správně, tedy, že tato osoba se hodí leda tak do jisté vesnice k Úštěku barany pásat, lidi mějte rozum, toto je výkvět který má reprezentovat ve sněmovně? Opravdu? Tak to jsou na tom socani hodně, hodně špatně že ale s láskou vás všechny líbá a zdraví 112239874 a nikdo neví co to znamená:-))))) bože to je zabíjačkový produkt s kroupama:-))

I u nás se běhá jako o život

(Martina, 25. 8. 2009 12:12)

Předseda KVV lítá po teplicku seč mu síly stačí, aby sehnal lidi a rozbil některé menší organizace, zejména pak Bílinu. A nejen on. Naprosto souhlasím s heslem od Šípa. Jasně jsem ho deklarovala a své slovo dodržím. Vadí mi, že se stále hledají viníci, kteří tuhle situaci zapříčinili, ale myslím, že všichni víme, kdo za vším stojí a kolik ho to stojí. Nahlas na OK jsem se snažila říci, že se nedodržují Stanovy a Volební řád při sestavování kandidátky, přesto se klidně pokračovalo za asistence J. Paroubka. Pokud uspějí v totálním rozbití ČSSD v tomto kraji, pak jsem připravena pozastavit členství. Nehodlám se podílet na takovém jednání a nehodlám pro takové lidi dál pracovat. Jejich strategie je založená na pomluvách, uplácení, slibech, vyhrožování a to není moje parketa.

KVV nás podrazil.

(Šíp, 24. 8. 2009 15:56)

Všichni společně na nás ušili boudu. Měli by jsme všichni společně udělat všechno pro obnažení kandidátky a říci lidem proč ji nevolit. Vydejme se cestou pod heslem: Nevolte ČSSD v Ústeckém kraji, nevolte Paroubka.

Šetřete střelivem

(člen ČSSD ze Š., 15. 8. 2009 19:37)

Chápu vaše rozhořčení a nesouhlasím s příspěvky mladého Gavurníka.Vadí mi jeho sprosté útoky na Kopeckého a na lidi vůbec. Takový cucák by neměl sedět v OVV. Vadí mi také některé příspěvky pod článkem Honzy Piegla.Musíme si uvědomit, že tato cesta nikam nevede. Budeme muset jednat. Třískání dveřma a urážky jsou začátkem konce. Dozvěděl jsem se o podání trestního oznámení Zdeňka Lexy na Roberta. Možná by bylo lepší Zdeňku, kdyby jsi se do strany nevracel. Byl jsi to ty, kdo kritizoval postup Tomanové. Dnes se chováš hůře než ona. Varuji vás a nás všechny před nebezpečím prohry ve volbách v Ústeckém kraji. Mám obavu, že stav a situace na Litoměřicku dobře neskončí. Honzo popřemýšlej také nad tím co říkám a uvažuj nad dalším postupem u tohoto článku. Chtělo by to kompromis. Mladý Gavurník by měl odejít z OVV a ty vyjmout článek i s diskusemi. Moc se bojím, že ČSSD na Litoměřicku bude mít nulový potenciál a zmizí v nekončících útocích. Ublížíme nejen okresu, ale také kraji a ČSSD ve volbách v celé zemi. Pavle Koudo a Petře Bendo domluvte se a nenechte náš okres klesnout na úplné dno. Nebude vítězů, budou jen poražení.

souhlas

(Martina, 14. 8. 2009 20:19)

také se připojuju k výzvě, pane szanto, jste ostudou pro okres i s těmi lidmi co máte kolem sebe, jste jeden velký vřed sociální demokracie, odejděte okamžitě všichni co můžete za tu hrůzu kterou ste tady udělali, jde vám jen o moc a peníze, o lidi vám vubec nejde, už nikdy nepřídu na schuzi, nikdy, je mi z vas zle a koukejte a at se omluví ten vlasatej blbeček panovi kopeckému a hned!!
martina
ste pěkný hajzlové všichni kdo tam sedíte!