Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsou mezi námi hodní lidé a měli bychom si jich vážit.

22. 9. 2009

Jeden přítel mi poslal překrásný a příjemný příspěvek, který dostal mailem a pojednává o členech ČSSD. Požádal mě, abych ho dal na své stránky, neboť by byla škoda, kdyby si to přečetlo jen pár lidí na mailu. Na mých stránkách si ho přečte nejméně 50 lidí denně a to už stojí za otištění. Když jsem si dopis přečetl, uznal jsem, že je napsán opravdu slušně a dokazuje, jak inteligentní lidé jsou v ČSSD. Byla by velká škoda, kdyby takováto inteligence a schopnost napsat, tak upřímné a hezké vyznání přišla nazmar. Zde je příspěvek :

 

Od: v.patek@email.cz

Předmět: Vážení přátelé

Datum: 18.9. 2009, 16:16 - před 3 dny

 

Vážení přátelé, dovolte mi pár poznámek. Je zřejmé, že určitá klika vydávající se za sociální demokraty dlouhodobě poškozuje ČSSD tím, že pomlouvá své spolustraníky dokonce i na internetu, viz články pana Pingla. Tato skupina lidí dělá vše proto, aby uchvátila placené posty a díky tomuto rozsévá zlo a sváry. Své posty se snaží udržet pouze z titulu svého obohacení a dále i v domnění, že může třeba jen hrstce lidí vládnout. Kdy to konečně přestane? Je prokázáno, že tato klika, aby si zachovala jakési finanční ohodnocení a své dobře placená místa je schopná podrazit, zneužít a zničit demokracii již v zárodku. Posuďte sami. Dne 31.9.2009 svolal přítel Benda společně s přítelem Szantem do Lovosic jakýsi kulatý stůl snad i v domnění, že proběhne utlumení vášní a že se možná znesvářené strany na něčem dohodnou. Však jak se zdá, tak i Benda patří do této kliky korytářů, neboť jak může představitel kraje začít jednání bez některých zástupců stran? Proč na této schůzce museli chybět přátelé Gavurník, Beneš, Pek a proč tam chyběl i přítel Kopecký a i další? Kdo to je pan Benda, když sjednává jakési kulaté stoly a již v úvodu intrikuje s hlasy? Takové individua do ČSSD nepatří. To není demokracie, když za kulatý stůl může zasednout jen někdo. Jeho výmluva, že tím pádem tam nebude pan Friedrich a Boruta nemá nárok na úspěch. Kdo je to Boruta? Co jsou tito pánové? Jsou to jen obyčejní členové a ke kulatému stolu nepatří. Jsou to jen handlíři a řvouni. Jim přísluší jen mlátit lidi jak to již několikrát prokázali. Tam přece měli být jen předsedové. Proč tam byl starý Ryšánek a Pingl? Ti tam také nepatřili a byli tam. No a tak je prokázáno, že je to jen nátlak a teror ze strany Bendy, který chtěl vyhovět Ryšánkové, Pinglovi, Bulasové, Tomanové a Szantovi. A tak vyhrožování, že se schůzka nebude konat, když tam bude Gavurník je jen nesmírně hloupá a záludná výmluva. Je prokázáno, že se Benda přítele Gavurníka bojí. Bojí se jeho oprávněné kritiky. Ze strany Bendy je to jen další prokázána kulišárna a podvod tak, jak to on umí.
     Dále se nám také nelíbí jednání vyplývající z tohoto sezení. Zdá se, že žádné dohody nejsou možné, neboť jak se chcete dohodnout s intrikářkou, která nabízí úplatky za své posty jako je Ryšánková a další intrikářkou jako je Tomanová a nebo Szanto?. Dokonce jsou to socanky, které mají rasistické smýšlení. Toto prokázaly právě na této schůzce tím, že vyčítaly panu Szantovi, že má ve straně občany Romské národnosti. Pan Szanto se velice snažil dohodnout nějaké příměří. Však zástupci Lovosic, a Štětí celé jednání nabourávali. Oni dokonce společně s přítelem Pinglem prohlašovali, že v LTM jsou nelidi, tedy cikáni. Tvrdili, že skupina bývalé MO 2 jsou jiní lidé, než ostatní a zejména než cikáni. Co to má znamenat. Vždyť je to na kriminál. To si nikdo neuvědomuje, že bývalí feťáci, tedy Tomanová a Pingl jsou nesnášenliví rasisti a ve věci drog byli vyšetřováni jako feťáci? Kdo to zastaví. Bendo, na co si to hraješ? Proč dovolíš takto prokázaný rasizmus na takovém jednání? Proč jsi hned nezakročil? To jsi také rasista?
     Přátelé, je nutné toto sdělit právě těm cikánům. Oni si to s Ryšánkovou, Pinglem a Tomanovou vyřídí sami. Oni jim to na konferenci vytmaví. Již se těšíme na klíč jedna ku jedné. Tam budou i ti špatní jak tvrdí Tomanová a Ryšánková, tam budou i cikáni.
     Na závěr mě omluvte, zda-li jsem řekl něco jinak, ale toto mé vědění mě sdělil sám Pingl, když mě přesvědčoval, abych vstoupil do Lovosické organizace ČSSD. Vyprávěl mi, jaký jsou ve straně šmejdi a tvrdil, že největším z nich je právě pan Benda a Szanto. Tvrdil, že bude nová konference a že to tentokrát vyhrajou na celé čáře. Nabízel mi post člena v Radě v Lovosicích. Prý to zařídí. Mě se to ale nelíbí. Když jsem si přečetl Pinglovy stránky na internetu tak jsem pochopil, kdo to je Pingl a proto Vám to musím říci. Vaše e-maily znám také od pana Pingla. Těmi e-maily mě deklaroval, jak se mezi sebou stále hádáte.

 

Přečetli jste si ten skvost, který stvořil jeden z členů ČSSD? Přísahám, že po přečtení tohoto příspěvku, musí být všem členům ČSSD na Litoměřickém okrese dobře u srdce. Jediná škoda je, že autor tak vynikajícího příspěvku poslal pouze mail. Pokud chcete můžete hádat, kdo tento velice slušný a příjemný dopis napsal. Možná, že jste už něco podobného někdy četli. Příjemné čtení přátelé.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ryšánková - odejdi

(Pokrný, 17. 12. 2011 15:19)

Pánové a dámy, toto vše je výplod paní Jany Ryšánkové. Jsem přesvědčen, že to píše Ryšánková a její noshledi. Věřím,že přijde čas, a vše se uklidní. To bude thdy, kdy odejde ze strany.

101 nových členů v ltm 1

(socan z Litoměřicka, 2. 10. 2009 13:58)

Tak pane Piegl už jste prohlédl s kým máte tu čest?

kde je pravda

(růžena, 1. 10. 2009 10:12)

každá vláda něco slibuje a nikdy nedodrží máhrává si sama sobě a nedívá se okolo jestli někdo trpí nebo ne jen jdou ceny nahoru peníze dolů není komu věřit dívají se jen na svý komta

Není to stejné!

(Petr, 26. 9. 2009 15:04)

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Vsadím se s vámi kolegyně a kolegové, že v červnu na našem okrese krutě prohrajeme volby. O tom, že ČSSD nevyhraje v celé republice nelza pochybovat. Udělali jsme spousty chyb, ale tou největší je Szanto a GKR. Zástupce firmy by neměl dělat předsedu OVV. Zabránit GKR ovládat okres je možné jen nepovolením organizace v Brozanech až do voleb v příštím roce. GKR je skutečná mafie. V tom vám držím pane Piegl palce. Bez GKR je Szanto k ničemu. Jediný jeho úkol je získávat zakázky pro mafii.

Začínáte se chovat stejně.

(David, 25. 9. 2009 13:42)

Otištěný dopis je ukrutná špinavost. Poslední příspěvek je však stejného ražení. Tyto věci do diskuse nepatří a je třeba je řešit jinde. Pane Piegl otázky a odpovědi vymažte. Stejné bláboly dehonestují předchozí. Na bonzáctví jednoho psychopata není třeba ponechat diskutovat jiného psychopata. Začínám si myslet, že na okres Litoměřice by měl být do ČSSD natrvalo umístěn velmi kvalitní psychiatr. Rozhodnutí nereagovat na urážky a otisknout je vítám, ale nenechte to kazit stejnými blbostmi.

Otázky a odpovědi...

(!!!, 24. 9. 2009 19:26)

Rád bych Vás všechny oslovil, a nastolil několik otázek, na které by někteří "slušní a neposkvrnění" měli znát odpovědi a proto by pro ně neměl být problém na ně okamžitě a pravdivě odpovědět.
Ptejte se "ctihodných", zda neznají čirou náhodou odpovědi na otázku:
Kde skončila tuším smutná madona od Zrzavého z Roudnice,
Jak to bylo s velice ceněnými gobelíny ze zámku v Doudlebách.
Nebo různé věci z kostelů na jihu Moravy.
A třeba jak to bylo se starožitným nábytkem jednoho starožitníka, který údajně přišel o život.
Otázky které do dnes pálí některé státní složky, jen jsem zde přenesl o čem se tak různě hovoří, proto by mně velice zajímalo, jestli náhodou o něčem takovém někdo na okresu neví, choďte a ptejte se, třeba dostanete odpovědi.
Víte, ona "neposkvrněnost" je velice ošidná záležitost, může být dovedně očistěna od různých skvrn, může být zaplacena aby byl kdokoliv, kdo na to opravdu má býti ctihodný, vážený a čistý jako křišťál……
Pak se samozřejmě nutně naskýtá otázka, jak to tedy je?
Já na štěstí tento názor a praktiky různých "ctihodných" nesdílím. Pokud ctím demokracii, slušnost a zákony této země, nemohu sdílet tento názor a tyto praktiky.
Proč někteří "ctihodní" mají největší přísun členů? Že by to byla služba za službu? Proč tito „také“ členové nejsou celý rok vidět, ale když o něco jde, "ctihodní" zatroubí na trubku stočenou z pětistovek a příslibů „výhodných“ půjček a tito „členové“ napochodují jako jeden muž a hlasují a hlasují, sice neví proč a o čem to je, ale kdo by do toho šťoural že? Důležité jsou hlasy, hlavně že se nadlábnou a napijí zdarma a mají dobrý pocit z toho, že svému chlebodárci a dobrodinci dobře posloužili a až zase na konci měsíce dojdou penízky, oni "ctihodní" jim přece vždycky nějak výhodně pomůžou...

I takto vypadá obraz ČSSD v jedné z buněk někde na severu republiky...

Nevolte ČSSD.

(Jarmila z Úštěka, 24. 9. 2009 19:05)

Hlavně ne na našem okrese. To co jsem si přečetla vypovídá o této straně více, než hloupé sliby jejich představitelů. Na co si hrají, špinit vlastní lidi. A to si říkají přátelé. Znám paní Ryšánkovou z předvolebního setkání. Nechápu jak může mlčet k takové ničemnosti. Asi něco jiného dělá, než říká. Proč se neozve nikdo z představitelů okresu a kraje? Tolik špíny jako v otištěném dopise se nevidí. Měla jsem letos volit poprvé,ctěla jsem dát hlas paní Křtěnové. Už jsem se rozhodla, volit ČSSD nebudu a mnozí moji kamarádi a mnohé moje kamarádky také ne.Přestávám věřit lidem, kteří ČSSD na okrese a v kraji reprezentují. Přestávám věřit Paroubkovi.

To je síla.

(nesocan, 24. 9. 2009 15:08)

Toje síla. Špína, špína a špína. Lidi, kteří plodí takovou špínu v normální straně nemají co dělat. Ale co čekat od lidí, kteří jsou Paroubkovy a Bendovy loutky. Co čekat od Szantaa jeho party. Jediná možnost je ČSSD nevolit.

Nemazat!

(Jirka, 24. 9. 2009 9:14)

Pokud pane Piegl podrazíte a vymažete výtvor psychopata budu vás považovat za neseriózního člověka. Nechte napsané dokud lidi budou číst. Je to skvost a měl by se poslat našemu předsedovi a Starcovi jaké lůze slouží. Je to nekrolog ČSSD na Litoměřicku. Nechte je v tom vymáchat čumák. Tímto jste je poškodil více, než kdyby jste napsal tisíc komentářů nebo odpovědí. Používají si naše maily a hrají si na stranické řešení. Jsou jen zbabělí a bojí se podepsat. Bojí se podepsat i ten, co se stále bije v prsa jaký je férák. Že místopředsedo? Nemažte to!!!!!!!!!!!!!

Bojím se napsat jméno.

(Bezejmená, 23. 9. 2009 22:53)

Kam jsme to došli opět se bojím napsat jméno. Jsem členkou, ale na okrese vládne podivná skupina velmi nebezpečných lidí, kteří se neštítí ničeho. Mezi ně patří i lidé s tituly. Doktor Mezian, Bc. Křtěnová, Ing. Gavurník apod. Proč tito lidé nevyužijí svého vzdělání k nastolení slušnosti? Ptám se lékařů, zastupitelů za ČSSD v Litoměřicích, vám nevadí co je v této straně za lidi? Že se nestydíte. Přečetla jsem si co zplodil chorý mozek jednoho z nás. Silně to připomíná dopis pana Lexy rozeslaný dříve straníkům. Nechci však spekulovat. Pan Lexa promine, ale měl by ze strany odejít. Velmi moc nám škodí i bez psaní. Pane Piegl i já volám po stažení napsaného příspěvku psychopata. Raději to okomentujte. Takto je to hrůzné a poškodí nás to na dlouho. Všichni rozumní zastavte to a nedovolte další ničení ČSSD na okrese. Bez domluvy rozumných zničí stranu hlupáci. Paní Křtěnová i vy na to doplatíte ve volbách. Budete všem pro smích. Proč mlčíte? Proč mlčí všichni slušní? Ne bezchybní, chyby máme všichni, ale slušní?

To máte pravdu.

(Vlk, 23. 9. 2009 21:37)

Shalome uhádl jste to. Autor tohoto dílka má vykutáleného synka. Není on teď dokonce v OKK?

SHALOM

(TEN CO TANČÍ S VLKY, 23. 9. 2009 20:18)

Víte pane, pokud jste to opravdu vy kdo vypotil tuto kokotinu (ostatní prominou)jste opravdu zralý na uzavřené oddělení, vy už také fetujete jako váš vykutálený synek?
Třeba jezdí do Revoluční pro fety i pro vás...
Tohle není přece možné aby vypotil někdo normální a při smyslech. Je mi vás líto, ale nevadí, ne vše dá koupit za peníze a penězy vše ovlivnit. Je mi z vás opravdu, ale opravdu zle! Ale na každý krmník, vroucí kotlík kdesi bublá.........

Hlasuji.

(pátek, 23. 9. 2009 18:39)

Pro místopředsedu MO Litoměřice 1. Škoda, že tato osoba byla vzata zpět do strany. Nevěřím, že s místopředsedou se dá něco vyjednat. Jeho hra na ochránce Romů je divadlo. Kdo je nejvíce odírá? Odpovězte si každý sám. Kdo však chce hrát s rasistickou kartou v okrese měl by si dát pozor, aby neprobudil ty, kteří tyto hry berou. Zatím máme na okrese klid a to se může během hodiny změnit.

Hlasuji pro Lexu

(Šárka K., 23. 9. 2009 13:03)

Nejdříve jsem si myslela, že to je ožralej Gavurník, ale to by tam bylo víc hrubek, takže hlasuju pro lichváře

Nesundávat

(Ferdík, 23. 9. 2009 12:59)

Pane Piegl jen to tu nechte. Ať všichni vidí s kým máme tu čest. Osobně znám řadu lidí o kterých to prase píše a vím, že jsou to sračky a lži. Důležitý je vědět, že si z těch anonymů děláme prdel. A Ti kterých se to prase zastává jsou s TÍMHLE PRASETEM NA JEDNÉ LODI!!!!

Nazdar prase!

(Prase, 23. 9. 2009 10:43)

VÍTÁM AUTORA OTIŠTĚNÉHO PŘÍSPĚVKU MEZI NÁMI PRASATY. ROZPUSTIT ĆSSD NA OKRESE LITOMĚŘICE A VYBUDOVAT NOVOU. BÝT MEZI PRASATY JE PRO NORMÁLNÍHO ČLOVĚKA LUXUS A MRHÁNÍ ČASEM. JSME ZA IDIOTY A NIKDO SE K NÁM NEBUDE HLÁSIT. POJĎME BOJOVAT ZA LEPŠÍ STRANU A PROTI MAFII PRASAT A GKR.

Anketa by byla zbytečná.

(Miloš, 23. 9. 2009 9:08)

Rozhodovalo by se jen mezi dvěma osobami. I já se přikláním k názoru, že je to člověk z Litoměřic. K napsanému dodávám. Špína zůstane špínou, když mluví, píše nebo pracuje. Nikdy se nezmění. Doporučení Szantovi utíkej, utíkej, utíkej. Ti lidi tě zničí a s tebou celou stranu na okrese.

Pane Piegl dejte to pryč.

(zděšený socan, 23. 9. 2009 9:00)

Moc vás prosím dejte to svinstvo pryč. Takhle tedy ne! Jestli někdo ví nebo zná toho, kdo napsal takovou špínu neměl by ho krýt a všichni by jsme měli od něho utíkat jak od člověka nebezpečného a pomateného. To není o ničem jen sprostoty. Takovou ČSSD na okrese ne. S takovými lidmi nejednat a udělat platformu nebo frakci. Jasně se v okrese uvést a dělat vše pro komunální volby. Nebudu podporovat do parlamentu nikoho, kdo je s takovými lidmi.Věřte, že když to uděláme půjdou za námi i členové, kteří neví co mají dělat? Ještě jednou prosím vyndejte tu hnusárnu ven.

Zdeněk Lexa!!

(socan z Litoměřicka, 23. 9. 2009 7:52)

Náš pan lichvář Zdeněk Lexa má bohužel takový styl, že je nazaměnitelný. Mám návrh. Co jsem dát anketu, aby se dalo hlasovat. Myslím, že vítez je jasný :-)

Hnus!

(Eliška, 22. 9. 2009 20:21)

Gratuluji vám. Toto je lepší než používat stejný styl. Nedělala jsem si o mnoha lidech žádné naděje, ale po přečtení psychopatického dílka, přemýšlím jestli takový hnus, jako je autor urážlivého dopisu volit.Vůbec přemýšlím nad vystoupením ze strany. Rukopis je mi povědomý. Mohla bych říci i jméno, ale proč si dělat zle?