Jdi na obsah Jdi na menu
 


Válka o koryta začíná a hysterie propukla naplno.

4. 3. 2012

Až do dnešního dne jsem si myslel, že jsou lidé, kteří dovedou odejít od koryta, když je třeba. Ve čtvrtek proběhlo jakési setkání krajských kandidátů a bylo údajně živo. Je mi jasné, že u svých koryt chce nadále sedět Vaňhová, která se teď předhání v prohlášeních o ničem a která tomuto kraji škodila, škodí a my musíme udělat všechno, aby už škodit nemohla. Stejně tak Fišera a Kouda nesou plnou odpovědnost za stav, který v tomto kraji je. Tak jako každý z nás nese odpovědnost za sebe musí také nést krajští šéfové odpovědnost za své činy. Není možné, aby ti co říkají nahlas co si myslí byli vyhazováni a ti, kteří nesou odpovědnost za stav kraje mohli beztrestně řádit dál.

Velkým překvapením však pro mě je Jana Ryšánková z okresu Litoměřice. Nedávno se stala matkou. Znám spoustu žen, které mateřství velice změnilo, myslím v tom lepším smyslu.  Tady se stal opak. Jak jsme se dozvěděl z tohoto jednání a co mohu dodat z tanečků, které se již delší dobu dějí na okrese Litoměřice se paní Jana Ryšánková, které jsem si vážil stala doslova závislou na funkci Krajské zastupitelky a radní Ústeckého kraje. Závislost je velmi zlá věc a pro politika přímo smrtící koktejl. Paní Jana se hystericky domáhá toho, aby byla zvolena na kandidátku za ČSSD v Ústeckém kraji a používá k tomu stejné, ba horší praktiky než ti proti kterým útočí. Nemůže pochopit, že tato funkce není na věčné časy.  

Když dávám všechno dohromady, pak se musím ptát o co vlastně jde. Že na našem okrese došlo ke změně, se kterou nemusím souhlasit je fakt, že se dějí věci, které se mi nemusí líbit je taky pravda. Nemohu se však chovat jako trucovité dítě a potom se divit, když není všechno tak jak bych si přál. Přece paní Ryšánková dobře ví, že jediný kdo jí může navrhnout na kandidátku do KZ je Okresní konference. Jestli okresní konference učiní pořadí kandidátů pak je třeba i přes odpor, který k této kandidátce může každý z nás mít ji přijmout a pro kraj je závazná. Pokud by kraj chtěl změnit pořadí kandidátky muselo by to být jen z důvodů, které jsou dány ve volebním řádu ČSSD. Samozřejmě ti co sestavili tuto kandidátku musí po volbách nést také odpovědnost.  .

Na závěr bych chtěl napsat jen tolik, že zlo přináší nové zlo a ty jsi se Jano mezi ty, kteří dělají co chtějí nejen v okrese, ale i na kraji zařadila taky. Kvůli funkci jsi hodila za hlavu mnoho přátel, kteří tě podporovali. V některých chvílích to vypadá jako by jsi vůbec nepřemýšlela. Možná, že někdo z kraje má pokušení si sestavit kandidátku jak se mu zachce. To už však zavání extremismem. Na mafii v ČSSD už jsme si zvykli a je mi jasné, že udělají všechno, aby mohli nadělat na Krajské konferenci plno hloupostí. Proto se také koná konference v době konání ÚVV. V některých hlavách představitelů kraje se rodí nebezpečná myšlenka. My to zkusíme a odhlasujeme tamto, uděláme tohle a vlastně pojedeme ne podle Stanov, ale podle toho jak se nám to hodí. Můžete vyloučit toho i jiného a můžete si sestavit kandidátku bez ohledu na to co říká okres. Nemůže vám to však vyjít, protože nad vámi nejsou jen Stanovy, ale i zákony, které musíte dodržovat. Může se vám stát, že vaše Krajská konference bude zrušena a vy se před volbami před lidmi ztrapníte více, než už jste.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nechte naší radní na pokoji.

(Papoušek, 7. 4. 2012 18:27)

Přátelé, není tomu tak. Jana je Bezva a má každého ráda. Pouze nemusí Meziana a Santa. Ti ji mohou ohrozit na jejím postu. A roro spolu s Andrtem proti nim píše a pomlouvá je. Dokonce volala do novin, že Mezian a Santo chtějí prodat lioměřickou nemocnici. Nemá to v hlavě srovnané. Mezian dělá vše proto, aby pomáhal nemocnici a ana tvrdí opak. Zde vidíte jak je zlá.Dokonce tvrdí, že kdaž se nedopstane do Rady, tak bude bojkotovat volby. To je socanka jako řemen.

Re: Nechte naší radní na pokoji.

(Andrt - kamarád za všechny peníze, 15. 4. 2012 6:53)

http://www.litomericko24.cz/index.php/aktualne/zpravy-z-regionu/zpravodajstvi/1848-mistostarostu-steti-zadrzela-policie-cr

Co uděláte s milovanou Janičkou?

(Dubová palice, 21. 3. 2012 16:44)

Copak nevidíte, jak Janička špatně nese, že není jednička. Nic ji nepomohlo, že miluje každého, kdo ji drží na kraji. Jani, měla jsi milovat Meziana. Hned by Ti bylo lépe. On by Tě ochránil i u lidoměřické organizace. Má tam velký vliv a sílu. On se kamarádí jen s těmi, co mají přidanou hodnotu. Udělal jsi chybu. Nedej na něj v tom, že Ti bude říkat jak Tě miluje. On Tě nemiluje a zničí Tě.

Ptáte se na špatné adrese.

(Jan Piegl st., 9. 3. 2012 13:10)

Moji synové i dcera jsou plnoletí, takže i hlupák přijde na to, že již nejsou děti za které bych měl odpovídat. Umí mluvit sami. Já nemohu řešit věci, které se týkají osob se kterými nepracuji a dotace nerozděluji. Jestli je něco zlého na čemkoli, tak víte kam se máte obrátit. Já si budu psát co chci a je mi jedno jestli s tím má někdo problém. Ještě jednou lidé do kterých se navážím za vše nesou odpovědnost a dovedli tento kraj na buben. Jestli chcete můžete psát zase o jiných a to vy dovedete ne?

Nemohu už tohle dále nechat bez komentáře!

(Adam, 9. 3. 2012 7:23)

Vážený pane Piegle, očekávám že můj příspěvek smažete jak je vaším zvykem. Takže proč se pořád navážíte do Vaňhové, Housky, Fišery, ted i Ryšánkové a dalších., když sám máte máslo na hlavě. Co váš syn jako ústřední postava ústecké chobotnice, už sedí?Odkud vítr fouká?

(Jana R., 6. 3. 2012 23:42)

Vážený pane Piegle, vím odkud vítr fouká a kdo vám na mě žaloval. Vůbec mě to nepřekvapuje. Co mě ale překvapuje, je skutečnost, že se zastáváte tu toho, tu onoho kterého jste ještě před pár měsíci nemohl cítit. Já své názory neměním. Narozdíl od vás. A moje mateřství a mou rodinu nechte prosím stranou. To už je ubohost.

Štětí.

(Pavel, 5. 3. 2012 21:58)

Jano, proč podrážíš své přátelé? Já vím, chceš zůstat u koryta. Zvykla jsis na dobré bydlo a nechceš jej opustit. Kdyby jsi se raději starala o svého syna. Vyrůstá bez matky a co z něj bude? Jsi macecha, která má ráda peníze a zábavu. Viděl jsem Tě opět na plese. Proč sprostě nadáváš spolustraníkům?. Zahnali Tě do kouta. Doufám, že Ti Kouda nebude za každou cenu, i cenu zrady pomáhat. Jinak se mu to vymstí. Už to každý ví, jaká jste dvojka.

Ochraňte Janu

(Ovečka, 5. 3. 2012 21:52)

Honzo, Jana je nejlepší a Ty to nezměníš. To, že miluje krajské zastupitele ČSSD a ty se jim vysmíváš, tak to je Tvůj problém. Však Jana je naše. Ona nám ve Štětí vždy bude pomáhat. No, a že se na vás vykašlala, za to si můžete sami. Ale my se máme dobře.

Ryšánková

(Koloběžka, 5. 3. 2012 21:48)

Bando závistivá. Mě neublížíte. Jsem loajální a nikoho na svém oři nesvezu. Proto mám na kraji vyhráno. Mě nikdo neohrozí. Běžte brečet do anclíku a nechte mně na pokoji.

O to nejde.

(mikloš, 5. 3. 2012 12:33)

Jde o to jak se Jana drží koryta a nechce je opustit. Každý normální člověk ví, že tak to v politice chodí. Ostatní už je na jinou diskusi.

Re: O to nejde.

(Milan, 5. 3. 2012 19:55)

Honzo tak to bylo vždycky a Ryšánková se nezměnila jen situace na okrese je jiná. Je u moci více zbabělců, kteří se bojí postavit kraji a to je vše. Druhý Kopecký už není. Kraj využije všeho, aby náš okres poškodil, tam je největší břečka.

Nic se nezměnilo.....

(Kozel, 5. 3. 2012 14:59)

je to stále horší. Nikomu z vás by se nechtělo od naplněné a bezedné mísy. Janě už vůbec ne, rachle si zvykla. Velice mi vadí, že ji podporují i lidé rozumní, kteří musí vědět, že jim to nikdy nevrátí. Když půjde o ni tak kamarádi jdou stranou a přátelé také. A to je zlo o kterém všichni mluvíme. Už to tady padlo umění odejít je to co politikům a nejenom Janě chybí. Nikomu se nechce a vůbec jim nevadí, že dělají ČSSD ostudu.

Ano.

(Bětka, 4. 3. 2012 19:54)

Okres litoměřice se zmítá v záchvatech a je nejslabším článkem celé krajské organizace. Boj mezi dvěma tábory ještě více ukázal jak na tom ČSSD v Litoměřickém okrese je. Nechci říka, že za to může Jana sama, ale se způsobem který předvádí nesouhlasím. Nefandím žádné skupině, ale představa, že někdo si myslí, že mu post patří na věčné časy ve mě vyvolává obavu z takového člověka. Čeho všeho je žena schopna kvůli penězům. Nebo chce sloužit nám? Z ideálů už jsem vyrostla. Vzpamatujte se, vždyť volby mohou dopadnout ještě hůř než si dovedete představit. Lidi už vám přestávají věřit. Jsem ráda, že ODS v Ústí chce vládnout sama. Čekala sem, že s ODS odmítneme vládnou my a ne opačně. Museli by sme mít v čele jiné lidi, kterým to myslí.Chyba byla hned po volbách. Spojit se s ODS mohl jen někdo kdo má v hlavě slámu. A teď se dívejte jak to bude praskat, jen aby jsme uvěřili těm co nám čtyři roky lhali.

Konečně!

(Alva, 4. 3. 2012 15:16)

Konečně se někdo dotknul i nedotknutelné. Nevím jestli to má ještě smysl. Možná už je rozhodnuto, ale můžeme společně před volbami rozpoutat peklo, které ČSSD nepomůže.