Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrat ztraceného syna aneb co ten Šlégr vůbec chce?

13. 9. 2016

Jsou chvíle, kdy se každý rád vydá na cesty nejen po vlastech českých, ale i po politických funkcích. Nikdy by mě však nenapadlo, že Jiří Šlégr patří k těmto cestovatelům a má v tom docela praxi. Kvůli Šlégrovi se v nedaleké minulosti rozbila celá Litoměřická ČSSD a Jirka se stal velkým kamarádem Paroubka a Bendy. Dokonce tak velkým, že když Paroubek s Bendou ze strany nějak podezřele rychle utekli, utekl s nimi. Odstavením kandidáta ČSSD na Litoměřicku se ublížilo celému Litoměřicku, které se až do dneška nevzpamatovalo. Nakonec  odešel do Teplic pod ochranná křídla Bendy. Ale tím ta jeho stopa nekončí. Stal se tělem i duší LVA 21, odešel ze sněmovny a pustil tam kamaráda Bendu a pak šup najednou se mu zachtělo vrátit tam, kde není špína. Do čistého prostředí sportu.  Nic proti tomu chtěl si ještě zahrát s pukem a nechtěl už mít nic společného s tím dacanským krajem.

Jenže  dlouho mu to nevydrželo a z neznámých důvodů se Jirka Šlégr vrací mezi špinavce a dokonce se vrací do ještě více dacanského kraje. Když jsem ho spatřil na plakátech s Jardou Foldynou bylo to k smíchu. Právě s tím Foldynou který byl vyobcován z funkce hejtmana, aby se stal prvním krajským ministrem zahraničí v historii. Nebudu řešit fakt, že Jarda Foldyna se vyfotí s každým, jen když mu to pomůže k pár hlasům, ale tentokrát si myslím, že šlápl trochu vedle. Pokud znám trochu náš kraj tak za prvé ČSSD už nebude kralovat, ale bude na tom hůř i když ANO nemusím. Za druhé Jirka Šlégr už není tím Jirkou Šlégrem z roku 2009 a 2010 a ne vždy se choval tak jak by se na sportovce slušelo.  Když se Litoměřická organizace rozdělila právě kvůli němu ani se neomluvil a odešel kandidovat do Teplic. A to mě nedá, abych panu Šlégrovi vypranému ve Vizíru nepoložil pár otázek.

Nyní už nejste členem nikde, ale jako nezávislý se chcete stát senátorem za Mostecko. Za co by to mělo být pane Šlégr? Za hraní hokeje? Ale to už vám lidé jednou hlasy daly a vy jste se jim odvděčil odchodem. Odešel jste nejen ze sněmovny, ale nechal jste na holičkách i ČSSD. Dokonce jste zakotvil ve LVU 21. Po prohře této strany už o vás moc slyšet nebylo a najednou  jste zpátky a chcete být senátorem zrovna na kandidátce ČSSD. Nechci mluvit za Mostecko, ale proč by lidé měli volit zrovna vás? Koho by jste zastupoval? Jak dlouho by jste vydržel být senátorem než by jste zase musel odejít z té špíny a nadýchat se čerstvého vzduchu? Navíc na Mostecku je plno lidí, kteří si zaslouží post senátora určitě víc a něco pro tento obvod udělali. Ano byl jste dobrý hokejista, ale jako politik nic moc. Samozřejmě je to každého věc, ale byl jste to právě vy, který se chtěl vrátit do slušného prostředí mezi sportovce a tím jste také odůvodnil svůj odchod ze sněmovny. Mě však celé vaše počínání moc sportovní ani slušné nepřipadá. Vám ano? 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Honzo placená reklama nebo názor?

(Jituna z Chomutova, 25. 9. 2016 9:32)

Myslíš že volit DSSS by nám pomohlo? Tady fakt není co volit a v Duchcově to docela funguje.

KDO TO JE ČECH

(Barbara, 22. 9. 2016 21:30)

Může někdo vysvětlit, kdo to je Čech. Nikdy jsem o něm neslyšel. Pne Piegl, můžete nám to vysvětlit? Vy jste pro něj pracoval?

Re: KDO TO JE ČECH

(Kačer z Litoměřic, 23. 9. 2016 10:22)

Čech je slaboch, který z ČSSD utekl před Lexou, který za tebe přivedl dalšího nenažrance Grunda, který se chová jako socan po mnoha letech záslužné práce pro stranu. Pepo, že se nestydíš dnes žebrat o příjetí u strany, kterou si podrazil?. Pepo si zbabělec. Odešel si z ČSSD abys ji uškodil v komunálních volbách a jako prase si založil kandidátku proti ní. Dnes žebráš o návrat. Nechci komentovat co dělají členové, ale každý člen, který je jen trochu slušný si musí nad tebou a Grundem uplivnout.

Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Jarda, 21. 9. 2016 12:50)

Pane Piegl, máte pravdu, i u nás se chce navrátit rozvraceč LT organizace p.Čech. Doslechl jsem se, že Čech se chce vrátit do LT organizace. Nejdříve organizaci rozvracel a teď škemrá o to, aby mohl opět stranu rozvracet. Kdo ho potřebuje aby se vrátil? Co tomu říkáte. Není to drzost. Co na to Mezián. O něm Čech prohlašoval, že je to podvraťák a teď ho tam bude pan senátor opět mít.

Re: Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Karel, 21. 9. 2016 12:52)

To snad není možné. Copak v LTM jsou blázni? Nejdříve je Čech zradil a teď by ho opět přijali?

Re: Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Karel, 21. 9. 2016 12:52)

To snad není možné. Copak v LTM jsou blázni? Nejdříve je Čech zradil a teď by ho opět přijali?

Re: Re: Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Veronika, 22. 9. 2016 14:16)

Ano jsou a berou stále stejné šmejdy. Čech by si v jiné straně už nikdy ani nevrzl. Jen ti oranžoví idioti se chovají jako slabomyslní.

Re: Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Kačer z Litoměřic, 21. 9. 2016 13:52)

Neberte ho je stejný podrazák jako Znojemský, který se nechal koupit za pár stříbrných. To je ale soudruh učitel nebo už není?

Re: Re: Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Klubíček, 21. 9. 2016 16:47)

Právě jsem se dozvěděl, že ho verbuje Grund. Kdo je to Grund? není to také nastrčená nula, která dostala za úkol od Míry, aby rozbil litoměřickou organizaci?

Re: Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Boris, 21. 9. 2016 16:50)

Vážení přátelé, kdyby se to stalo u nás v Teplicích, tak bychom takovým syčákům rozbili hubu. Slyšel jsem, že Grund je slušný člověk, ale že by udělal takovou sviňárnu. Podejte si ho.

Re: Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Pracant, 21. 9. 2016 16:53)

Pane Piegl, slyšel jsem, že jste psal panu Čechovi na jeho přání na litoměřickou organizaci sprosté pomluvy. Kolik Vám pan Čech za to zaplatil. Vy jste spolu kamarádi? To by se měl dozvědět přítel Andrt. Ten Vás miluje.

Re: Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Novák, 21. 9. 2016 16:55)

Pane Grunde, jakou úlohu pro Vás hraje Čech. Je to Váš další kamarád proti panu Karlu Prokopovi a panu senátorovi Meziánovi?

Re: Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Kobliha, 21. 9. 2016 20:33)

Kdo jiný než socani. Ale je jim to houby platný.

Re: Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Alena, 22. 9. 2016 7:25)

To není jen podobné příteli Santosovi. Ten platil cikány, aby byl zvolen jako místostarosta. Grund možná, netvrdím, že platí fotbalisty, ale tahá je do organizace spolu se šmejdy, aby mohl dál být zvolen jako místostarosta. Oba nic nedělají a co s tím udělá Mezian.

Re: Kdo potřebuje mít ve straně podvraťáka

(Neruda, 22. 9. 2016 9:03)

Nikdy neberte zpět ty, kteří vás podrazili před volbami a to Čech udělal. Je to podrazák a podrazákem zůstal. Grund si hledá stejné lumpy jako je sám. Pro lidi nic nedělá jen se vytahuje. Pošlete je do řiti oba.

Šlégra nevolit.

(Silvestr, 18. 9. 2016 8:56)

Podrazil už jednou a to se nezapomíná ani lidem co s pamětí mají potíže.

Re: Šlégra nevolit.

(Socánek, 21. 9. 2016 8:34)

Je to samej podrazák. Šlégr se k nim hodí.

Jiří

(Pepa, 18. 9. 2016 20:10)

Jirko, řekni jim že kecají. Jsi jen takový Malý ňouma. Necháš se ukecat a oni Tě staví do čela jen proto, aby nebyli poslední ve volbách. Zatím jsi lepší než Grund a nebo Szanto. Pepa

Re: Jiří

(Danka z Podbořan, 19. 9. 2016 9:20)

Neznám žádného Grunda a Szanto je pravý Litoměřický budižkničemu. Stejný jako Hasan. Politici, kteří nic neumějí pro lidi udělat jen se pořád předvádějí jsou k ničemu a škodí. Přece nevolím nikoho proto, že umí napravit krk, ale proto, že je schopen pro okres nebo obvod něco udělat. Litoměřice jsou v prdeli a těžko se z toho vzpamatují. Andrt je k ničemu a Mikla vůbec neznám a nikdy jsem o něm neslyšela. Smutná podívaná na kandidátku, když vidíte hovno s klikou.

Re: Jiří

(Makarenko, 19. 9. 2016 19:32)

Nic než nula zase kandiduje.