Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kristiánky a Kristiáni v ČSSD.

Již několik měsíců sledujeme nový seriál z pera Jana Hamáčka, který režíruje Roman Onderka a Michal Šmarda pod názvem Odcházení a za nimi se poťouchle směje pan prezident když toto šmardování sleduje. Odcházení ČSSD z vlády se stává oranžovou fraškou, která baví veřejnost v hospodách i uživatele sociálních sítí. V mnoha lidech vyvolává oprávněnou otázku proč ze sebe nechají sociální demokraté dělat blbce. Místo odpovědi však přichází další díly odcházení, které zase končí u otevřených dveří jimiž projít se sociálním demokratům nechce. Hra s ministrem Staňkem silně připomíná náš starší film Kristán. Zavřete oči odcházím. Když oči otevřete uvidíte, že tam jsou dál jako ty krysy v kanálech. Ubohost z tohoto jednání je viditelná na dálku. Sociální demokraté nemuseli vůbec do Babišovi vlády chodit a mohli se stát opozicí a spojit s Fialou, Kalouskem, Pospíšilem a Bartošem. Sice by to moc nepomohlo a nikdo by těmto kašparům nevěřil a mohlo by se stát, že i ten zbytek členů by odešel do ANO nebo do normálního života. Opozice se nedá dělat, když strana nebo strany ji dělají z cejchem zloděje miliard. Bohužel až na piráty, se jedná o všechny nynější opoziční a vládní strany. Primátor Prahy Hřib je však ukázkový případ toho, že hlupáci jsou všude. ČSSD tímto podivným odcházením se stává nedůvěryhodnou, směšnou a neschopnou. I když se ČSSD snaží o znovu nalezené sociální cítění, na koni sedí pevně ANO a provádí program ČSSD na který pro neustálé mafiánské rozkrádání neměla ČSSD v době vládnutí čas. Členové pokud jsou ještě nějací čumí jak telata na absurdní divadlo, které se jim odehrává před očima. Je třeba začít něco dělat nebo opravdu odejít. Nedávno jsem viděl statistiku počtu členů ČSSD. Odcházejí, ale mnoho z těch co odešli, nebo už dávno ve městě nebydlí nebo byli povoláni na soud boží jsou vedeni dál a nikomu to nevadí. Nakonec co je psáno to je dáno a kdo by se měl zrovna v této době hrabat v počtu členů. Oni opravdu odcházejí, ale mnoho jich je stále vedeno jako imaginární členové, aby se ten dopad na úplné dno zmírnil. Mluví se o tisících členech, kteří ještě nosí oranžovou barvu, ale jsou jich stovky. Jsou jako ovce na pastvě rozeběhlé po horách. Lidé jim říkají Kristiánky a Kristiáni, kteří budou odcházet tak dlouho až opravdu zmizí na pořád.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak co se stane Šmardo?

(Uran, 13. 8. 2019 10:56)

Kdy už odejdeš zase na Vysočinu?

Šmardo že se ti chce čekat.

(Rohož, 10. 8. 2019 7:43)

V Novým městě děláš machra a v Praze žebráka.

Vlk a co dál

(Bohouš, 7. 8. 2019 12:37)

No a co dál. Kdo to je Vlk? Vidíte, je málo socanů, kdo ho má rád. No a s ním je spojeno naše členství. Když máme podobné vlky ve straně, tak je jasné, že nás nikdo volit nebude. No a Andrt s tím nic nedělá, neboť on je to samé.

Re: Vlk a co dál

(Kozáček, 7. 8. 2019 20:38)

Kdo ho jmenoval? Sobotka a co chcete od Sobotky. Po příchodu Hamáčka celá ta partička zůstala.

Re: Vlk a co dál

(Gogo, 8. 8. 2019 6:54)

Vlk není nic jiného než žába na prameni. Není to přítel, není to kamarád je to socan. A takoví lidé ještě donedávna ovládali Litoměřicko.

Vlk

(Bohouš, 3. 8. 2019 10:41)

Další průšvih ČSSD. Viděl jsem v televizi další ukázku lumpáren ze středu ČSSD. Ukazovali tam Vladimíra vlka, největšího kamaráda rodiny Ryšánků a Andrta, že prý byl odvolán z funkce pro lumpárny. No a takový to byl kontraproduktivní patolízal, až na něj došlo. Dokonce navrhl MU Roudnice, aby úřad udělil pokutu roudnické nemocnici ve výši 1 000 000,-Kč. To je ale lumpárna, co?

Re: Vlk

(Venda, 3. 8. 2019 12:28)

Vlk bylo neštěstí pro celou ČSSD. Co od Bursíka přichází bylo a je k hovnu.

Re: Re: Vlk

(Furik, 6. 8. 2019 11:33)

Bursík, Kocáb a Dinsbier jsou zlo našeho národa.

Re: Vlk

(Radka, 5. 8. 2019 21:35)

Vlk zůstane vlkem jako byl vždycky ani kdyby se oděl do roucha beránčího.

Vlk

(Vlk, 5. 8. 2019 12:53)

Tak to není. Chtěl jsem pro ČSSD něco udělat. Vedl jsem Roudnici jak jsem nejlépe uměl. V Roudnici mě lidé milují. No a ten podraz na mě z parlamentu je vymyšlený. I tak jsem pomáhal a tak, o co vám jde? Jsem tělem i duší socan.

Re: Vlk

(Máša, 5. 8. 2019 13:38)

Nekecej vlku ty jsi zase bral z cizího jako tu ovci pasáčkovi.

Znám ho z Roudnice.

(Hanka, 4. 8. 2019 8:45)

Toho jmenoval Sobotka, ale přišel do ČSSD od Bursíka. Dokonce se postavil i proti naší nemocnici. Chtěl ji pokutovat a podporovali ho v ČSSD zase stejní, kteří přivedli ČSSD na buben. V Roudnici už je místo organizace kroužek vděčných za kus chleba viď Jardo. Jsem zvědav jak zatočí s vlkem.

Předseda důchodců

(Jarda, 3. 8. 2019 21:43)

Přátelé, promiňte, to je oslovení růžových. Tak se moc omlouvám. Ano poznal jsem Vlka. Byl to pěkný podvraťák. Hanobil Meziána, kudy chodil a sám si myslí, že je ten nejlepší. Věřit se mu nedá, ani jak se jmenuje.

Co byste chtěli?

(Papež, 3. 8. 2019 10:53)

Ke všem těm lumpárnám nejvíce přispěl Miroslav Andrt s Ryšánkem a Vlkem. To byla trojka. Oni si mysleli, že mohou vše. No a tak dlouho otravovali život právě Lexovi, až si pan Lexa řekl, to už nejde dál. No a ten jediný, který po dlouhou dobu se snažil něco pro ČSSD udělat, tak to nakonec vzdal. No a to je škoda. Teď se do vedení natlačil Hassan a půjde do do řiti zcela.

Re: Co byste chtěli?

(Socánek, 3. 8. 2019 12:26)

Pan Lexa kritizoval poměry a to se v ČSSD nenosí, ale také nese vinu na příchodu Hasana, který pouze bral prachy, pospával v senátu a nic pro lidi neudělal. Představa, že tento člen k ničemu jde ČSSD zachraňovat je k ničemu. To tam už není ani jeden náš člověk. Lidé odchází a stranu v Litoměřicích povede někdo, kdo o ČSSD a Česku vůbec ví houby.

I mrtví jsou ve straně.

(Zubatá, 3. 8. 2019 12:07)

I mrtví jsou mnohde aktivní členové a ti neprotestují jen nechodí po schůzích a neplatí příspěvky. Nebo ano?

Nezastávej se jich.

(Sergej, 2. 8. 2019 12:40)

Žádní Kristiánky a Kristiáni, jsou to největší podrazáci, které znám.

Jen dotaz.

(Socánek, 1. 8. 2019 6:52)

Honzo ty nevidíš, že mnozí utíkat ze strany utíkat nemuseli a mohli straně pomoci. Utýct není řešení, ale dát pár lidí dohromady a zatápět Hamáčkovým hrabošům nebo Gruntovi a ekonomickému náměstkovi snad jde. To stejné je v Lovosicích. Všichni vidí, že je to v řiti a mlčí. Copak se stalo, že všichni dělají ze sebe naprosto blbé nebo utíkají.

Re: Jen dotaz.

(Máša, 1. 8. 2019 7:07)

Mě také mrzí jak se strana zbavuje těch dobrých. Mrzí mě vyhazovy těch schopných i jejich odchody. V Litoměřicích odešli Lexovi a nastoupil Hasan, který po celou svoji kariéru byl neschopný trouba. A toto smetí nám zůstalo. Abych nezapomněla ještě pár nenažranců u koryt, kteří skončí ve chvíli jak ta koryta stratí. Známe je všichni Od Libochovic až po Štětí.

Blbové.

(Pamětník, 31. 7. 2019 14:33)

Neznám větší partu blbů a podrazáků než jsou socani. Nové svině u koryt ničí koaliční potenciál ČSSD, ale také dobré jméno jedné z nejstarších stran u nás.