Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komedie s klikou nebo s ČSSD?

Když volby do krajů a Senátu skončily zůstala vyděšená ČSSD koukat jako vyoraná myš. Bylo dost lidí, kteří už dopředu upozorňovali, že volby pro ČSSD skončí fiaskem, ale vůdci v ČSSD byli hluší a slepí. Ještě dnes věří, že se něco nečekaného stane a možná přijde i kouzelník. Důvody katastrofy se dají shrnout do tří bodů. Za prvé  úbytek členů spolu s přesunem některých členů, ale hlavně voličů k Babišovi.  Za druhé ti členové a voliči, kteří vědí o Babišovi své nikdy neodpustí ČSSD lezení Babišovi do zadku a za třetí Sobotka, který připomíná bezradného Jakeše ve funkci předsedy KSČ před rokem 1989. Po katastrofě, která zůstala po Grossovi přišel Paroubek, který pozvedl stranu z politického marasmu zase do normálních pater. Nadělal spousty chyb a nese svoji odpovědnost za mafiánské praktiky, ale z ČSSD udělal stranu, která na tom byla nejlépe ze všech zavedených stran. Dnes nikdo takový není a zatím to nevypadá, že by se mohl vynořit z krajů. Zimola je dobrý hejtman, a předseda kraje, to je vše. Běhounek zatím o vstupu do ČSSD neuvažuje. Tím jsme vyčerpali ty úspěšné. Těch neúspěšných jsou celé řady a nemá cenu si sám sobě ubližovat výčtem jmen.

Babiš ovládl voliče jednoduchým scénářem. Hrát záchrance, chudinku i banditu v jedné osobě. A představte si ono mu to vychází i když jeho drzost a protěžování Agrofertu narůstá. Hraje se o čas a ten zatím pracuje pro Babiše a do voleb se toho mnoho nezmění. K Babišovi se z neznámých důvodů přiklání právě levicoví voliči, kteří brzy po volbách do sněmovny dostanou pořádně po hubě a odbory se pomalu vytrácejí ze scény aniž by byli na poplach. Co však toto hnutí za pomoci různých poskoků z jiných stran udělá s touto zemí a se zákony si nikdo netroufne ani odhadnout. Nechceme totalitu a volíme hnutí, kde jeho šéf nechce demokracii. Chce jednu velkou firmu, prostě Agrofert. Naštěstí lidé voliči ještě mají rozum a Babiš s 20% neudělá nic pokud nenajde dost kolaborantů v jiných stranách. Zatím to však dobře nevypadá. ČSSD místo toho, aby se postavila Babišovi mu doslova nahrává. Sobotka znovu ukazuje svoji slabost. Docela nechápu proč neodstoupí jako předseda po kruté porážce a chce měnit rok před volbami ministry. Dokonce volá po tom, aby změnu udělali i jiní. Babiš jasně řekl ne i když Ťoka by měli zasypat pískem přímo u pohyblivé dálnice plné magie. Sobotka svým odvoláváním vypadá spíše na mstící bestii, která se chce zbavit konkurentů.

Místo rozumu, stmelení a tvrdé práce přichází jako vždy v ČSSD msta, zákeřnost a další boj o moc. Takto vypadá ČSSD. Babiš naštěstí dělá také chyby na které dříve či později doplatí. U nás na Ústecku ti jeho kašpaři to úplně podělali. Nikdo Babiše a ANO neobchází, ale ANO si představuje, že dostalo naprostou většinu. Neumí jednat a chová se jako arogantní fracek. Výsledek? Ústecký kraj asi bude stejný a proběhne komedie s klikou. I na Foldynu o kterém se u nás mluví jako o jednom z kandidátů na nového předsedu strany myšička nezapomene, ale příští rok budou problémy. Zatím ještě není všem dnům konec a už jsem mnohokrát slyšel, že Babiš je ufňukánek, žalobníček a připomíná studenta Mazánka. Ano Babiš se tak chová když se mu to hodí. Jinak to je nebezpečný vládce, kterému nejde o nic jiného než o ovládnutí  země a pokud bude ČSSD i jinde dělat komedie s klikou, přijde definitivní porážka. V roce 1939 si také sociální demokraté v Německu mnuli ruce, když se likvidovali jiní. Jak málo stačilo a byli zlikvidováni oni. A vše se dělo demokratickou cestou. Minulost by se neměla zapomínat, už proto, aby se nedělaly stejné chyby. Jeden přítel mi napsal na Facebooku, že volí zavedené strany a různým hnutím nevěří. Já s ním tak napůl souhlasím. Jen bych dodal, že ke zvolení potřebuji nejen zavedené strany, ale nechci volit stále dokola zavedené lidi, kterým jde jen o koryta. Proto někdy ani nevím co nebo koho volit. Co udělá ČSSD proto, aby neskonala?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Posílám údaje z džungle.

(Pardál, 18. 11. 2016 9:23)

Konferenci ovládlo stádo mafiánů a všechno zůstalo při starém. Santo zvolený na dálku, Lexovo vystoupení bylo jediné, které se zabývalo katastrofou, která nás postihla po nástupu Andrta. Hasanovo mizení a zmizení a na všechny strany hrající Ryšánková. A ti šmejdi? Lovosice, Roudnice, Štětí a hlavně úplatkář Kuhn a jeho Brozany. Ostatní se podíleli na tom, aby se nic nezměnilo prostě pár zrádců. Tradičně podrazák Znojemský, Grunt, naprosto zdeptané Bohušovice a Libochovice. Vlk, který se prodal zase jiným je v ÚVV, který je naprosto k ničemu a členové ÚVV říkají ÚVN- ústřední výbor neschopných. Hlavně ubývají členové a zase se kouzlí místo přiznání katastrofy. Připisují se tam rodinní příslušníci a známí, kdy někteří říkají, že je to nepochopitelné, když jsou žádáni jen o zapsání jako členové. Přichází poločas rozpadu ČSSD a kdyby se férově udělala kontrola členské základny v našem okrese tak je nás s bídou stovka. Začínám také přemýšlet jestli mám u té umírající růže asistovat. Pokud zůstane Ryšánkovic klan, Andrt, Szanto, Grunt, Znojemský, Vlk a řídit to bude Kuhn je to pohřeb. Foldyna mluvil dobře, ale činy chybí. K čemu tam byl Janda z Lovosic neví ani on sám. Kde byl mladý Piegl by mě zajímalo a vzpomínám na jeho tátu i Arpáda, Grečla Beneše Berénkovou i Bulasovou. V dobách, kdy byla ČSSD ještě napůl na kraji v opozici byla doba, kdy vzkvétala a přišlo oranžové tsunami. Pak se ukázalo, že umíme bojovat, ale neumíme vládnout.

Re: Posílám údaje z džungle.

(Slečna, 18. 11. 2016 17:10)

Tleskám a možná by nebylo od věci dát Foldynovi šanci na předsedu, když ví, kde nás bolí pata.

Konference byla podraz těch neschopných

(Vladovič, 15. 11. 2016 23:49)

Přátelé, to jste zaváhali. To bylo divadlo. Konference neschopných. Pouze pan doktor Mezián zachraňoval konferenci. Však je pouze samotný.

Konference byla podraz těch neschopných

(Vladovič, 15. 11. 2016 23:49)

Přátelé, to jste zaváhali. To bylo divadlo. Konference neschopných. Pouze pan doktor Mezián zachraňoval konferenci. Však je pouze samotný.

Konference byla podraz těch neschopných

(Konference , 14. 11. 2016 19:28)

Přátelé, to je hnus. Neschopný Szanto byl navržen a zvolen na sjezd. To je práce přítele Znojemského a Andrta. No hrůza. To co je v ČSSD, znamená konec ČSSD. Vedoucí činitelé jsou bez brzd. Sobotko, když neprovedeš nějaký zázrak, tak to odskáčete.

Konference byla podraz těch neschopných

(Konference , 14. 11. 2016 19:23)

Kdo byl na konferenci, ten později zvracel. To co předvedli Znojemský, Vlk a Andrt, to byla fraška. Znojemský před všemi lhal, Vlk kecal nesmysly jako vždy a vychloubal se jak řídí Sobotku a Andrt, si kecal nesmysli. Pouze Foldyna mluvil věcně. Pouze mě mrzelo, jak pomlouval Sobotku a vyvyšoval Zemana.

Komedie bez kliky.

(Marťan, 13. 11. 2016 19:22)

Byla okresní konference. Jedeme dál se stejnými fušery a korytáři. Nikdo z kraje se ani neomluvil. Projeli to na celé čáře a nikdo z kraje se nedokázal pořádně omluvit

Konference jako humus.

(František, 13. 11. 2016 5:53)

Zase svině zůstali u koryt a to pro ČSSD nevěstí nic dobrého. Žádná změna. Roudnice, Štětí, Lovosice a Brozany si myslí, že s úplatkářem Kuhnem z Brozan se dají vyhrát volby pak se celý okres zbláznil. Co je to za lidi co reprezentovali naše organizace. Dá se zjistit, kdo zastupoval Lovosice, Roudnici, Štětí a Brozany. Nepodporuji šmejdy jako Vlka a Andrta. Jdeme rovnou do řiti.

Sobotka

(Sobotka, 11. 11. 2016 22:33)

Předsedo, dobře jsi udělal s Diensbierem, ale asi pozdě. Jeho už nikdo nemůže ani vidět.

Re: Sobotka

(Hafan, 12. 11. 2016 9:04)

Jak ten vepř co nám tady hlásá šáriju a je ministrem kope. Na druhé straně Babiš klidně nechá Ťoka, který svým podvodem na D8 podvádí celý národ, Všichni vědí, že dálnice je v řiti, ale 17. prosince se otevře i když je k ničemu. Kde jsou ti protestující např. zelení? Jim jde také jen o koryta. Užvaněný muslimský Pelikán a Nebo lidovecký Herman který jako ministr spouští zpravodajské hry pro ti prezidentovi v cizím žoldu a mnohá naše prolhaná média i z Babišovy říše. To všechno vládne a dělá z nás pitomce. Co jednou přijít všichni k volbám a vyhnat tu bandu Sobotků, Babišů, Pelikánů, Ťoků, Dientsbierů, Hermanů a Chvojků.

Sobotka

(Sobotka, 11. 11. 2016 22:32)

Předsedo, dobře jsi udělal s Diensbierem, ale asi pozdě. Jeho už nikdo nemůže ani vidět.

Schůze

(Milan, 10. 11. 2016 14:53)

No to mě podrž. Jak někdo může říci, že je nedůstojné se sejít v restauraci. To může říci jen nějaký buzerant. Může někdo prozradit jméno toho fešáka. Já s ním půjdu do divadla. Božíčku.

Re: Schůze

(Pavel R., 11. 11. 2016 22:19)

Já jsem slyšel, že ten politický panák je místostarosta M. Úřadu v LTM. Byl to důstojník a všichni ho museli poslouchat. Potom byl řed. hasičů a všichni ho museli poslouchat. No a teď je to politik a nikdo ho neposlouchá. Proto umí jen sprostě řvát na své kolegy. Dobré co. Který to je? Zkuste hádat.

Re: Schůze

(Novák, 11. 11. 2016 22:30)

Tak jsem sondoval, prý je to pan Pavel Grund. To byl voják a jak jsem slyšel, byl to hodně zarytý komunista. Třeba to tak není. Pane Grund, jak to je? Můžete to okomentovat.

Klika

(Bouchač, 11. 11. 2016 22:22)

Copak neznáte kliku. Proč se říká, máš kliku? Já říkám, že v pr..li

Nejvíc kope ten, kdo si to zaslouží.

(Zajíc, 11. 11. 2016 10:17)

Dientsbier už měl být vykopán dávno.

Sobotka

(Standa, 10. 11. 2016 14:56)

Škoda, že Sobotka není Tramp. Možná, že je, ale tak po horách trampovat.

Sobotka

(Standa, 10. 11. 2016 14:55)

Škoda, že Sobotka není Tramp. Možná, že je, ale tak po horách trampovat.

Nic s tím neuděláme.

(Král, 9. 11. 2016 17:27)

Občané, ,je to na Vás. Proč si necháte líbit, vstup zmetků do strany. Teď vidíte, jak to nakonec končí.

Re: Nic s tím neuděláme.

(Veronika, 10. 11. 2016 8:50)

Dokonce nějajá klika bude prvním náměstkem Bubeníčka. Zná vůbec hejtman Litvínov? Tak se zajeď zeptat co je nebo kdo je Litvínovská klika. Na městské policii to vědí. Co nám to sem zase cpeš za mafiánský hnus. To už je lepší Růžek, Čonka nebo Foldyna.