Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kecy tetky Bětky aneb ČSSD v řiti?

Tuhle jsem potkal tetku Bětku a hned na mě volala, jestli nechci zajít na kafé. Měl jsem čas a s tetkou Bětkou jsem byl dlouhý čas v ČSSD a tak jsem si řekl proč ne, aspoň se zase něco dozvím. Zašli jsme do nejbližší hospody a dali kafé a pivo. Bětka hned začala povídat a tak jsem se pohodlně usadil a začal poslouchat. Bylo mi jasné, že dvě hodiny se nikam nedostanu, ale vyslechnout osobu, která prožívá špatné chvíle patří k věci a ke slušnosti. Nakonec i já se přiznám, že zvědavost nepatří k mým odmítavým vlastnostem. Bětka upila piva a nasypala si cukr do kávy. Zakroutila hlavou nad tím bláznivým světem a začala povídat.

Naposledy jsem člověče byla na schůzi té naší stranické místní buňky a nestačila jsem se divit jak to s náma jede z kopce. Začínám mít dojem, že už pomalu začíná závod o to, kdo rychleji přeběhne k ANO nebo odejde vůbec. Dokonce jsou takoví co fandí tomu Japoncovi no víš kterého myslím toho Omůru co umí dobře česky i dobře mluvit. Nedalo mi to a zeptala jsem se předsedy jestli většina socanů nebyla ve straně jen kvůli prachům a funkcím. Teď  když přišla doba zlá začínají mnozí socané ztrácet nejen dech, ale i rozum. Což o to Babiš se rozjel, ale všichni vědí, že nebude líp to už bylo, ale přijde i doba zlá a my bychom měli umět vzdorovat a dát o sobě vědět. To přece není možný, aby se z hovna udělala vepřová pečeně a na Haška se ze strany Babiše a jeho hlásných trub útočilo kvůli nějaké utajené paní mlůvčí. Neznám skoro žádnou mlůvčí a vůbec mi to neschází. Takových podobných utajených má každý houfy včetně Babiše který si sám sobě přiděluje peníze, sám sobě dělá rozpočet a sám sobě  si upravuje zákony. My na to čumíme jako ovce. Mlčí všichni skoro všichni pisálkové i lidi a ještě ho volíme. Z mlůvčí uděláme problém.

Na Haška plive Mafra jako na prašivýho psa a Sobotka ten zbabělec mlčí i když ví, že Hašek je jeden z mála, který pije Babišovi krev tím jak je na Jižní Moravě oblíben a mohl by znovu  vyhrát. Jenže Babiš a jeho típci ze všech stran chtějí ovládnout všechno a všude, ti se nezastaví před ničím. Mě také vadí lidi jako Sobotka, Starec nebo Hamáček. Vadí mi kmotři jako Hulínský, Březina nebo Urban, ale koho lepšího nabízí Babiš? V Praze Krnáčovou a v Lovosicích Šumu. No řekni není to katastrofa, kdy třeba Landa u nás v Lovosicích je takový malý kmotr, který bez ohledu na lidi si dělá co chce. A ten syčák Brabec ho podporuje jako by se Lovosicím mstil. Vem si Hasana, kterého parta nevědoucích socanů zvolila do Senátu. Dnes se všichni těšíme až vypadne a navždy zmizí na politickém smetišti. O Szántovi ani nemluvě. Jenže volby do kraje jsou za dveřmi a ČSSD nemá program, všechno si nechá líbit a blíží se bodově k ODS. Mám strach, aby je dokonce nepředhonila. Navrhla jsem dopis členům jenže všichni se bojí i uprdnout. Jsem  přes dvacet let členkou a proklínám zbabělého Sobotku, neschopného Andrta a naprosto ničemného zastupitele Szánta a  senátora Meziána. Tajně doufám, že nám i po krajských volbách zůstane ještě dost sil vzdorovat Babišovi  jinak bude zle. Teda nikdy jsem nečetla dobrovolně ani povinně Reportáž psanou na oprátce, ale vím, že Fučík řekl nebo napsal aby lidé bděli. Já mu dávám za pravdu a dodávám, lidé vyžeňte Sobotku a Starce nebo ČSSD skončí v řiti a z naší země se stane Agrofert plný podrazů a lží. Ještě bych mohl pokračovat, ale to nechme na jindy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kraj jako Šípková Růženka.

(František, 21. 8. 2016 9:27)

Ještě nikdy se nestalo, aby se z KVV ČSSD pár týdnů před volby mlčelo jako dnes. Že by se socani za svoji práci styděli? Dnes si připomínáme 21 srpen a bolševici v kraji vládnou. Spolu s STB, která se skryla v ANO se vrací doba temna. Lidé nenechávejte si to líbit a vymeťte tu hromadu svinstva nebo vás spolu se šmejdy všemi zničí.

Re: Kraj jako Šípková Růženka.

(Jarda z Děčína, 22. 8. 2016 7:36)

Co dělá Jarda Foldyna? Šaškuje na fejcbůku a myslí si, že vyhraje. Kde je program vy troubové? Už je to horší než za minulých kmotrů. Ti dnešní neumí psát. Andrte táhni do Štětí a tam můžeš ničit organizaci na Litoměřicku. Rád bych slyšel vysvětlení Ryšánkové kdo Andrta navrhl. Jano chceš kandidovat na poslankyni ve sněmovních volbách. Já budu dělat všechno proti tvé kandidatuře. Neseš za Andrta i za nečinost kraje po našem předákovi největší odpovědnost. Vy snad čekáte na zázrak? To čekáte marně. Stali se z vás velcí zbabělci.

Re: Kraj jako Šípková Růženka.

(Heda Janečková, 23. 8. 2016 8:15)

Je podivné ticho před bouří. V kraji Ústeckém jde ČSSD do kytiček. Zvolení Andrta je stejné jako zvolení Jakeše na poslední roky. Ať si to chlapec užije. Jenže členové by se měli vzpamatovat. Příští rok jsou sněmovní volby a tam se rozhodne o osudu naší země. Všichni znovu nechtějí vládu jednoho hnutí, že ne?

Re: Kraj jako Šípková Růženka.

(Veronika, 24. 8. 2016 20:35)

Vždyť nemají co říct. Není o čem mluvit. Jen Foldyna ukazuje svaly na Facebooku.

Piegl.

(ALENA, 19. 8. 2016 16:19)

Honzíku, je Tě ale škoda. Neměl jsi se dát vyhodit. Jsi spisovatel politik a sluší Ti to. Máme Tě a Tvou odvahu rádi. Držíme Ti palce a děkujeme Bohu, že jsi. Jen právě Ty nám otvíráš oči. Ještě jednou děkujeme. Klub socanů.

Re: Piegl.

(No po pravdé Piegla je také dost. Hlavně ten starý se dovedl v politice pohyboivat, ale je fakt, že se nedal umlčet. , 24. 8. 2016 6:56)

No po pravdě řečeno starého Pigla je také dost. Dovedl se v politice pohybovat, ale je fakt, že se nedal umlčet. Na chvíli přestal a znovu začal. Nahoru dolu. Byl jsem členem KVV a vím co se o něm napovídalo i o způsobu vyloučení, který byl v rozporu nejen se stanovami. Zajímalo by mě jak to dopadlo? Já ze strany odešel hned po zvolení Andrta právě kvůli lidem jako je Klika, Havlíček a Andrt.Jde jim jen o peníze. Policie na Ústecku a soudy prý jedou těm šmejdům na ruku a všichni mlčí. Nevolte tu oranžovou sebranku..

Je to hrůza

(Čech, 19. 8. 2016 16:23)

Pane Piegl, máte pravdu. Nevidíme až na trůn, ale Sobotka je slaboch. No a Andrt, to je škodná nám sociálním demokratům. A co Szanto a Mezián. Ti byli dobří do doby, než se dostali do funkcí. Teď ukázali svou povahu a my můžeme jen nadávat Lexovi, který jim naivně uvěřil. Je dobře, že se na něj vy...i, ať vidí, co si to hřál na prsou.

Na Andrta mi nesahejte

(Jenda, 18. 8. 2016 16:42)

Kdo zná Andrta, ten ví jak je to dobrý, slušný, pracovitý, moudrý, milý a schopný člověk. Miluji ho a tak mi na něj nesahejte.

Re: Na Andrta mi nesahejte

(Péro, 18. 8. 2016 16:45)

Božíčku, božíčku, nechceš také milovat i mě.

Re: Na Andrta mi nesahejte

(Fík, 19. 8. 2016 10:37)

O kterým Andrtovi mluvíš. Myslíš toho ochlastu ze Stračí? Tak to je potom pohádka.

Bětka nekecá.

(Socánek, 16. 8. 2016 14:06)

ČSSD je naprosto neschopná a se Sobotkou tovede od desíti k pěti stejně jako náš kraj s Andrtem.

Re: Bětka nekecá.

(Kubíček, 18. 8. 2016 16:39)

Litoměřický okres to zpackal. Dovolili posadit na trůn Míru. To byla blbost, jako, když udělali ze Szanta krajského radního nebo z Hassana senátora. Lexo Lexo. Já vím, že jsi to myslel dobře. Ale nebyla to dobrá volba. Raději Janu nebo Alenu. Jen se ti dva neschopní chopili funkcí, již o nich není ani slyšet, však škodit umějí. Ani Honza a ani Hasan nic nedělají. Proč ses nechal, tak napálit? Také jsem slyšel, že Tě oblbnul i Grunt. To je další blbost. Copak nevíš, že vojáci jsou vyčůraní? Nejlepší organizace a nejhorší lidi dá do funkcí. Co se to s vámi děje?

Babiš je nebezpečný.

(Babiška., 17. 8. 2016 6:35)

Útok na Haška je připravená fraška. Všichni politici mají své utajené mluvčí včetně Babiše. Zeptejte se ho proč zrovna on, který podváděl s Čapím hnízdem dbá tolik na čistotu politiků? V tomto případě znovu média mlčí. Navíc nikomu nevadí ministr státní kasy, který z ní nejvíc bere.

Díky Bětuško.

(Jituna z Chomutova, 16. 8. 2016 14:12)

Máš pravdu, ale v řiti už je ČSSD dávno.