Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je Litoměřická nemocnice v rukách loupežníků?

Když 25. dubna 2019 rozesílal starosta Litoměřic Láďa Chlupáč starostům obcí a měst Litoměřického okresu svůj podivný dopis plný hloupého varování, aby nepodepisovali petice vztahující se k nemocnici v Litoměřicích, které hrozí, že ji prodají loupežníci a bohužel zase ti modří neznámo komu a za jakých podmínek, slíbil setkání se starosty a hlavně starosty pověřených obcí Roudnice a Lovosic na hradě Nevím jak vše dopadlo, ale mezitím už desetitisíce lidí v Litoměřicích podepsali petici proti prodeji. A je velká škoda, že tato petice se týkala jen občanů Litoměřic což její význam posunulo jen na místní problém Litoměřic což není pravda a také mělo za výsledek menší množství podpisů než by se skutečně nasbíralo. Těžko tvrdit, že je to jen problém Litoměřic. Je to problém celého okresu a zajisté by bylo dobré, aby se lidé, kteří jsou nebo budou pacienti této nemocnice mohli vyjádřit. Zdá se mi, že mimo Litoměřice se okolo nemocnice spíše žvaní než skutečně dělá. Já osobně se divím takovým lidem jako je sociální demokrat Kestřánek, který byl proti prodeji a najednou otočil. To fakt jen tak nebo má slíbeno místo od nového majitele?

 

Dnes už je k dispozici Tiskové prohlášení petičního výboru, kde se každý se stavem nemocnice může seznámit. Nejedná se o nějakou chátrajíci boudu, ale o stabilní nemocnici, která by svým novým majitelům a velkým kapsám na Litoměřické radnici i ve vedení nemocnice nadělila pěkné balíky. Nebo si snad myslíte, že to dělají zadarmo? Není tak daleko doba kdy ODS vládla v celém kraji a dodnes není justice schopna ukončit kauzy, které zůstaly nejen po nich ale i po ČSSD. Ponechám stranou minulost, ale Julínek i Cikrt jsou určitým varováním. Nedělám si velké iluze o našem kraji potom co zašantročil zrekonstruovaný zámek v Liběšicích, ale hejtman soudruh Bubeníček slíbil, že kraj je prostřednictvím Krajské zdravotní připraven nemocnici převzít. Vůbec se nedivím, že i toto řešení vyvolává v mnoha lidech děs neboť co se dělo ve zdravotnictví na našem krají ví každé malé dítě. I v tomto resortu byli tací nejen modří i oranžoví, kteří nechali zmizet miliardy, které jsou neznámo kde. Pak toho mnoho nezbývá než provozovat nemocnici za přispění ostatních měst a obcí. Pokud se loupežníkům typu Chlupáče, Krejzy, Lončáka, Kestřánka a jim podobných podaří nemocnice zmocnit a prodat jim svým favoritům, tak přijde konec. Doufat, že přijde slušný majitel je stejné jako čekat na jelena se zlatýma parohama. Zatím je okolo jakési ticho hlavně ve městech a obcích. Lidé braňme si svoji nemocnici nebo bude hůř. Je nutné více angažovanosti žádat od vedení měst a obcí na okrese i od podivně mlčící opozice v Litoměřicích. Je třeba chtít vysvětlení od modrých vůdců na Litoměřické radnici.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Co je s Lexou?

(Přítel, 25. 6. 2019 13:13)

Už ho také oranžoová banda zlikvidovala nebo raději odešel sám. Když vidíte tu chásku na okrese je vám na blití. Dobří odcházejí a svině zůstávají. Ve straně i u koryt.

Honzo Kestřánek šel vždy za penězi.

(Lukáš, 23. 6. 2019 9:47)

Zeptej se v Litoměřicích koho chceš i tvého dobrého přítele. To Mezián byl lepší.

Re: Honzo Kestřánek šel vždy za penězi.

(Alka, 24. 6. 2019 8:20)

Proč jste ho brali do strany a nebo ho hned nevykopali jako zlo.

Na Litoměřické radnici nejsou vůdci!

(Alka, 22. 6. 2019 7:01)

Ale profláklí modří podvodnníci. A jednoho z oficiálních lumpů Sašu od lesa si opět zvolili. Staré svinstvo místo do kriminálu se vrací zpět. Stará pravda, že starého psa novým kouskům nenaučíš se znovu potvrdila.

Andrt

(Čech, 21. 6. 2019 8:40)

Pavouku, to máš tedy pravdu. Byl jsem u toho, jak Andrt na OVV napadal pana Lexu a přemlouval nás, abychom mu nedovolili se zúčastňovat jednání. Vymýšlel si, že kamarádí s panem Píegelem, kterého také nechal vyloučit ze strany. A teď se diví, že pan Piegel to straně vrací. Míra je prostě rozvraceč strany..

Re: Andrt

(Janička, 21. 6. 2019 13:40)

Andrt je jen zástěrka, ale už se otrkává. Možná přijde i jeho čas když nebude pít a bude myslet. Nelíbí se mi ti, kteří nevidí, že se snaží lidem na Litoměřicku pomáhat. Budu ho podporovat na poslance.

Andrt

(Pavouk, 21. 6. 2019 8:26)

„Rok našeho spoluvládnutí bohužel potvrdil slova řady pochybovačů, kteří poukazovali právě na to, že nás toto objetí s kobrou zabije,” odepsal Seznamu zdejší krajský předseda Miroslav Andrt. Podle něj se ČSSD jen chlácholí, jak je konstruktivní a co vše prosadila, ale volič to tak nevnímá.
Andrte, ty jsi ten, co rozvrací stranu. Vždycky si ji rozvracel zevnitř. Dehonestoval jsi své spolustraníky, byl jsi a ještě jsi sprostý, vulgární hospodský rváč. Hraješ si na sociálního demokrata a jsi jen závistivý a podlý člověk. Sám si inicioval vyloučení některých členů jako Meziána, Szanta, Lexu a Hoška. Ale to Ti nevyšlo co? Jsi zločinec a teď útočíš na našeho předsedu přítele Hamáčka. Škoda, že je přítel Hamáček také slabý a že tě za to nevyloučí.

Co opozice?

(Guliver, 21. 6. 2019 7:18)

Zachránit nemocnici znamená nebát se a postavit se radnici a hlavně si zjistit co opozice? Nepřijde mi nějak přesvědčivá.

ODS

(ODS, 20. 6. 2019 13:56)

Jirko, co bys chtěl od ODS když jsou ve vedení tací jako Chlupáč. Copak ho neznáš. Byl to spiťar a hospodský povaleč. Mnohokrát jsem ho viděl jak chlastá v hospodě. Dělal se jen zajímavým tím, že hrál na kytaru. No děs.

ODS jsou gauneři

(Jiří, 20. 6. 2019 13:54)

Dnes se ODS snaží vyšplhat po zádech Babiše do horních pater. Lidé, kdo jsou ODS. Jsou to podvodníci a zrádci, co nám rozbili naší republiku. No a teď křičí a ohání se Babišem. Fialo, jsi stejný jako byli všichni z ODS, co se dostali do vlády. Já vím, také bys chtěl být bohatý jako Babiš. To bys ale musel víc makat a nejen kecat. Zalez do hrobu a neopruzuj.

Chlupáč je prolhaný .

(Zubatá, 15. 6. 2019 14:44)

Než proběhli volby dělal ze sebe blba. Nyní lidi podrazil. Jsou to modrý straky a zvolením podvodníka Saši ukázala ODS, že se znovu vrací staré časy, kdy Saše obíral Evropu i nás.

Re: Chlupáč je prolhaný .

(Šíra, 16. 6. 2019 4:18)

Ale to byl vždycky. V Litoměřicích to vždy podělali. Saša lump na druhou a ta banda modráků tady k smíchu. Půjdou zase do řiti.

Chlupáč s Kestřánkem

(Santos, 14. 6. 2019 20:22)

Konečně, že se předvedli. Nevím, zda něco za to dostali, ale to víte. ODS. Šmejdi nad šmejdy. V devadesátých letech ODS rozkradla republiku a opět se o to snaží. Však už toho není tolik. Tak co na to Kestřánku. Vypadal jsi dobře, ale teď jsi se ukázal. Doufám, že Tě vyhodí.

Re: Chlupáč s Kestřánkem

(Bakala, 15. 6. 2019 8:25)

Když jsem viděl Dlouhého u Jílkové jak zase dává rady místo, aby seděl v kriminálu pochopil jsem, že bolševik je horší než bolševník.

Mezián

(Jirka, 14. 6. 2019 20:25)

Neblázněte. Meziána jsme si zvolili za senátora a co udělal? Nic, jen pobíral 7 milionů. No socani, vy jste také blbci. Jak jste mohli takového zobprosebe zvolit do senátu.

Nemocnice na odstřel.

(Pamětník, 8. 6. 2019 11:08)

Podrazili ji takoví lidé jako Krejza, Chlupáč, Černín, Kestřánek, Lončák a Szanto.

Re: Nemocnice na odstřel.

(Holly, 13. 6. 2019 5:10)

Kdyby jenom ti, ale přestalo bojovat mnoho lidí, kterým lidi věřili a dnes utíkají. Myslíte, že vás ANO ochrání tomu nevěřte.

Re: Nemocnice na odstřel.

(Kolomaz, 13. 6. 2019 5:23)

A to nejsou jen modří ptáci, ale i oranžoví vysavači kamarádi ANO. Babiš byl a zůstal bolševikem. Na tom se nic nedá změnit.

Re: Nemocnice na odstřel.

(Poletule, 13. 6. 2019 13:13)

Co nechápu je volba Litoměřic. Volí ODS stále dokoola i když vědí, že volí šmejdy. Trest nepřišel poprvé a teď jste tomu dali korunu tím podvodníkem Vondrou. Saša je lump a vy si ho volíte potom brečíte. Stejně vám tu nemocnici ukradnou. Už bylo rozdáno příliš mnoho peněz. Pomoc od kraje, kde vládne Klika, Růžek a Bubeníček nečekejte. ti by nemocnici rozebrali sami. Včil mudrujte chytráci.

Re: Re: Nemocnice na odstřel.

(Danka, 14. 6. 2019 5:43)

ODS se nezmění jen Fiala kecá a kecá. Jak to bylo s tím Sašou a jeho podvody. Zmetci se vracejí zpátky i když někteří zloději v modrém zasednou v Ústí na lavici obžalovaných i s těmi oranžovými. O tom se moc nepíše proč?