Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bude u nás velká říjnová sociálně demokratická revoluce?

23. 4. 2018

Se stíhaným premiérem nikdy, nebudeme Babišovi za jelimany a dělat mu zástěnu pro jeho erotické hrátky s komunisty a SPD. Toto všechno už jsme slyšeli od členstva ČSSD a nakonec ani hlasování předsednictva ČSSD nedává velkou naději na stabilní vládu. Stabilní vláda musí být založena na vzájemné důvěře ne na strachu, kdy to omrzí komunisty nebo ČSSD a hodí do vládního vlaku vidle. Bude to pokud se tak stane vláda spíše překlenovací než stabilní a nad ní bude stále viset jako hrozba předčasných voleb. Nechci spekulovat, kdo by na ně doplatil, ale zatím vše hraje do karet Babišovi. Navíc jak to vypadá ČSSD je stále v zajetí pana prezidenta i když co se týká Pocheho s ním naprosto souhlasím, ale takových je v ČSSD více jako třeba pan Březina nebo Hulínský. Prostě v ČSSD nejsou lidi a ty co si zvolili delegáti sjezdu nejsou žádnou změnou v ČSSD, ale většinou politickým divadlem. Na druhou stranu musím říci, že není možné nadávat Babišovi za spolupráci s SPD a stále mu házet klacky pod nohy. Volby nejsou pro srandu králíků a je třebna respektovat rozhodnutí voličů. Vždy zůstanou ti co s výsledky nebudou spokojeni, ale tak to v demokracii chodí stále. To si musí uvědomit i ti co demonstrují proti všemu v čem jim voliči nevyhověli.

 

Jediné co zůstává za otázku je co se stane s ČSSD? Nenastane konec jedné etapy a nebude muset ČSSD projít úplnou rekostrukcí neboť senátní i komunální volby pro ni dopadnou jak apokalypsa po tsunami? Kde nic tu nic jen vykulení členové. Koryto není to, co přinese zlepšení stavu pacienta v oranžovém. Může se stát, že se všechno sbortí a zničí. Jenže babo raď ve chvíli, kdy koryta jsou a dokonce na výběr. I ministerstvo vnitra sice už vytunelované, ale je k dispozici. Nejhorší je, že ti co mluví o opozici nikdo nechce slyšet a členská základna až na výjimky neví co je to opozice a práce pro ČSSD. Samozřejmě může to dopadnout i lépe, ale pak na to doplatí ANO. Všichni mohou doufat, ale pravdu se dozví až po volbách. Hodně bude záležet jak moc bude ČSSD poslouchat a hezky se hlásit. Když si bude ČSSD hrát na suverénní stranu bude dostávat pohlavek za pohlavkem a všechno se na ni svede. Nakonec i komunisté mohou na ČSSD udělat dlouhý nos, kdy se jim to bude hodit. A to nemluvím, že ANO může stejně dobře vládnout i s Marťany jak říkal pan Paroubek svého času a měl pravdu. Ve sněmovně je stále k dispozici SPD a ČSSD bude jen stafáš. Jedno je totiž jisté ČSSD prohrála volby, ale koaliční potenciál a dobrá značka zůstaly. Pokud přijde další prohra na podzim potom nastane v ČSSD velká říjnová sociálně demokratická revoluce.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Babišovi držím palce.

(Gigolo, 23. 4. 2018 12:56)

Marťanů má ve sněmovně více než dost. Třeba takový Foldyna ten je přímo odkojený mimozemšťan.

Re: Babišovi držím palce.

(Hurvínek, 25. 4. 2018 8:00)

Nemluvíš pravdu. O Foldynovi si každý může myslet co chce, ale drží basu a hlasoval s krajem proti koalici s Babišem.

Re: Re: Babišovi držím palce.

(Garoj, 5. 5. 2018 7:14)

Stejně už to ČSSD všechno podělala a místo změny přišel v Hamáčkovi nový Firlinger a v Zimolovi nový Laušman. Zrada a podraz.

Zruště ČSSD

(Papoušek, 4. 5. 2018 16:00)

Bojovníci, zrušte současní vedení dřív než napáchá ještě větší škody. Kdo to je Hamáček? Kdo to je Zimola? No prostě, jsou to podivní lidé, co chtějí zničit ČSSD. Kdo je k tomu podplatil? Je ještě někdo ve vedení, co chce udržen naší krásnou stranu při životě? Já si myslím, že už nikdo. Tak je odvoláme. Kdo se toho ujme?

Strana tupců.

(Burák, 4. 5. 2018 4:39)

Volby vždy rozhodnou kdo bude ve sněmovně a ČSSD to musí respektovat. Pokud chce něco zakázat může jenom sobě a ne vydírat druhé. Nakonec to byla právě ČSSD, která přijala Bohumínské usnesení a nikdy je nedodržovala. Stejná ptákovina je Hradecké usnesení. Je to vydírání tupců, šmejdů a zbabělců.

Vyloučit vedení.

(Novák, 3. 5. 2018 16:09)

Přátelé, to snad ani není pravda. Já si myslím, že je to sen. Hamáček a i Zimola jsou asi retardovaní. Proč se snaží vydírat Babiše. Už si to šeptá celá ČR. Zimolo, myslel jsem si, že budeš lepší, ale zklamal ji mě. Už Tě nebudu nikdy volit. Jsi stejný jako Sobotka a Hamáček. Nepatříte do vedení socanů. Kam jsme to dopracovali. Již se stydím za to, že jsem v ČSSD. Každý se nám směje, co jsme si to navolili. Vyděrače a nemakačenky. Babiš vám vytře zrak. To budete koukat.

Socany už nikdy nevolit.

(Felicie, 3. 5. 2018 7:32)

Je to zrádná verbež, která místo oranžové barvy se navlékla do žluté a s tím podělaným Zemanem kráčí hrdě k zániku. Nevidíte, že Zeman už je nemocný a chce vás zničit.? Babiš je spokojený za pár kousků ministrů má ovečky a bude vláda. Nakopte Zimolu a Hamáčka do řiti.

Socani jsou v řiti už je nevolte.

(Dudlík, 30. 4. 2018 20:25)

ČSSD v tomto zakonzervovaném složení nevolte. S Babišem to podělá úplně. Chová de jako vítěz voleb, kterému jde jen o koryta. Musí následovat trest.

Re: Socani jsou v řiti už je nevolte.

(Kuba z Ústí, 1. 5. 2018 9:12)

Ten přijde nebojte se.

Re: Socani jsou v řiti už je nevolte.

(Anna, 2. 5. 2018 16:00)

A zase socani podrazili jako v roce 1948.

Přátelům schází selský rozum.

(Jituna z Chomutova, 29. 4. 2018 9:20)

To je práce zemanova, který se ve své mstivosti nezastaví ani před zničením ČSSD.

Re: Přátelům schází selský rozum.

(Socánek, 30. 4. 2018 4:15)

Co se s tím dá dělat Zeman si pokoj nedá a lidi, kteří za Zemanem stojí je v ČSSD stále mnoho. I proto jednáme s Babišem o vládě i když víme, že je to všechno k ničemu.

Jde jim jen o koryta.

(źába na prameni, 28. 4. 2018 11:20)

Jen blbec by lezl do vlády s Babišem, když prohrál volby jako hlupák. Babiš bude vždy preferovat svoje potřeby a vždy si udělá co chce jestli bude někde nepsáno cokoli. Má ty trpaslíky z ČSSD na háku.

Socani se hádají.

(Josef z Děčína., 27. 4. 2018 9:09)

Já jsem také proti tomu jít s ANO do vlády za stavu, kdy jsme ve volbách prohráli. V prvé řadě dejme do pořádku stranu jestli to ještě půjde a pak se chovejme podle výsledků voleb. Tady se ČSSD chová jako kdyby volby vyhrála a lidi si z nás utahují, že se chováme jako vítězi voleb a sázejí na to, jak to Babiš dlouho vydrží. Jsme k ničemu a kopeme si další hrob pro komunální a senátní volby. Zimolu jsi už stejný jako Sobotka.

Re: Socani se hádají.

(Felicie, 28. 4. 2018 7:52)

Dávají si podmínky jako vítězové voleb. Vždyť do vlády s Babišem nemusí a Babiš by měl přestat ze sebe dělat jeětě většího šaška i s celým ANO. Jediný kdo z toho má radost je Zeman.

Noviny a televize by měly změnit vedení.

(Nejme také blbci, 26. 4. 2018 15:53)

Přátelé, jsem také socan. Ale co se děje v ČSSD za vedení té podivné dvojky, to nemá obdoby. Nejen, že vydírají Babiše, ale ještě nás ženou do zatracení. Copak nevidí, že Babiš si s nimi vytře p...l. Babiš je jednička a nemá zábrany je poslat do p....e. Ale naše vedení je hloupé a myslí si, dokud jsme ve vládě, tak se budeme mít dobře. Naše vedení nekouká na nás občany, ale jen na svůj prospěch. Zimolo, zkalmal jsi mě. Už Tě nechci ani vidět.

Re: Noviny a televize by měly změnit vedení.

(Neutron, 26. 4. 2018 22:03)

Na ČT by se mělo přestat platit, aby ty naše jelita neměla, kde hrabat. Socani ať už táhnou do řiti. Lezli a kezou Babišovi do zadku. Jsou to šmejdi.

Horší už to nebude.

(ANO, 26. 4. 2018 8:13)

Cesty Boží jsou nevyzpytatelné a i na Babiše jednou dopadne ruka páně za všechno zlo co napáchal.Když vládla ČSSD a Babiš byl jejich kůň nadělala také příliš zla a neumí se od Babiše odpoutat stejně jako ODS nebo lidovci. Přišel trest za spojení s člověkem, který se neštítí ničeho když jde o prachy.

Hamáčku přestaň jednat s Babišem.

(Socánek, 26. 4. 2018 8:00)

Kmotr Babiš je naším neštěstím. Prvně dejte do pořádku stranu a začněte napravovat chyby, které nadělali vaši předchůdci tím, že podporovali kmotra Babiše a on se chová jako místodržící. Veto v EU ve prospěch Agrofertu je nehoráznost. EU dělá chyby, ale pesticidy jsou vskutku ukázkou babišárny včetně svinstva přidávaného do benzínu jen pro Babišův výdělek. Nedělejme mu ovce.

Podivné myšlení členů ČSSD.

(Neutron, 25. 4. 2018 7:57)

Nejen to, ale přijde i další katastrofa v senátních a komunálních volbách. Ústecký kraj je proti koalici s Babišem. Jenže tlak na změnu postoje je ze strany korytářů z vedení ČSSD velký. I když věřím, že zůstalo dost rozumných, kteří vědí, že účast ČSSD ve vládě jen dává fazonu Babišovi a jeho ANO. Budeme tam do počtu a vše se na nás svede. Žádné body nám to nepřinese a budeme tam pro smích voličů.