Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde si ustlal druhý nejbohatší senátor v zemi doktor Hasan Mezian z Litoměřic?

26. 10. 2014

Většina lidí na Litoměřicku a Slánsku si už zvykla na to, že jejich senátor je neustále na cestách nebo dobře uschovaný. Velká většina občanů tohoto volebního senátorského obvodu si už zvykla na to, že náš senátor není mezi lidmi a vlastně neexistuje. Zapomínání na našeho senátora by bylo úplné, kdyby nám noviny neotiskly novou zprávu, ve které jsme informováni, že náš senátor vlastně pracovat ani nemusí a peníze se mu jen hrnou. Je to jeden z nejbohatších senátorů všech dob s výdělkem skoro 3,5 milionů ročně. No řekněte kdo na to má? Tyto peníze nepochází z loupeží, ale hlavně z pronájmu nemovitostí. A pak, že jsme nějací rasisté. Nám vůbec nevadí, když jsou u nás bohatí i mohametáni a už vůbec nám nevadí, že jsou našimi občany a dokonce nás zastupují v Senátu.

Přesto si mnoho lidí uvědomilo, že náš senátor stále existuje, ale není jaksi na drátě. Nekandiduje v Litoměřicích, aby pomohl ČSSD, která ho do Senátu dostala. Nemluví a nekamarádí se členy ČSSD na celém okrese, kteří ho do této funkce prosadili. On nemluví vlastně s nikým. Jeho zatvrzelost a paličatost je vskutku muslimská i když pan doktor Hasan se velice vyhýbá odpovědi na to jak je to s islámem. Přesto je na okrese Litoměřice více lidí, kteří se mohou pochlubit, že zažili na vlastní kůži schopnost zatracení a nenávisti právě ze strany našeho senátora. Vlastně je to většina těch, bez kterých by senátorem nebyl a hačal by si na svých milionech i bez toho, aby musel jezdit do Prahy nebo mezi své bratry v Sýrii, Palestině a Iráku. Většina občanů tohoto okresu se stává jakýmsi póvlem pro tohoto dnes našeho občana, který této zemi může děkovat za všechno. U nás vystudoval, u nás začal podnikat a u nás se stal senátorem. Můžeme říci pouze bohužel, vinu však za to nesou ti, kteří ještě do dnešního dne nepochopili, že jmenovali člověka, který lidem nepomáhá a na lidi kašle. Nakonec jako správný muslim se vykašlal i na ty co mu ve volbách pomáhali a na lidi, kteří ho volili, ale i na ČSSD, která ho vytáhla a vrazil všem kudlu do zad. Podívejte se jak skončil senátor za ČSSD. Toto se píše v Litoměřicích.

Zahájení volební kampaně

Ve středu 10.9. byla na Mírovém náměstí oficiálně zahájena volební kampaně hnutí ANO Litoměřice pro nadcházející komunální volby 2014.

Velký zájem vzbudila u občanů našeho města krásná vzducholoď, která se ladně vznášela nad jejich hlavami. Doprovodila nás totiž až na Mírové náměstí, kde majestátně dohlížela na zahájení  volební kampaně hnutí ANO Litoměřice, jehož se v průběhu odpoledne zúčastnilo více než 100 návštěvníků. Poté zakotvila ve svém novém domově v centru města, kde se na několik příštích týdnů jistě stane lákavou atrakcí.

Hnutí ANO Litoměřice při této příležitosti ohlásilo politický přestup roku. K 1.4. rozšířila naše řady velice významná osobnost :-). Uhádnete kdo?

 

 obrazek.jpg 

Ta fotka je pravá a to psané je zatím nepotvrzené ani nevyvrácené, ale dušička už je nahlodaná. A tomu člověku potom máte věřit. Byť se musí přiznat, že jde o dobrého lékaře v oblasti rehabilitace, přesto je pravdou, že si velmi krátce po svém zvolení někde ustlal a není k zastižení. Ještě 4 roky čekání, ale utíká to, neboť i senátorovi už zbývá pouze něco kolem 35 000 hodin a to se dá vydržet.   

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hasanečík

(Alena, 3. 10. 2015 12:54)

V těchto psaníčkách je jasné, kdo to píše. Ano, co já vím p.Čech, Santo a Bitalová. Je to trojka, která dlouhodobě pomlouvá každého, kdo s nimi nesouhlasí. Litoměřická organizace dopadla velmi dobře. Je třetí stranou, která měla dobré výsledky a v Radě má dva členy. Kdyby je nezradil Mezouš a šel na kandidátu, tak by byla strana ČSSD mnohem lepší. Tak se podívejte, kdo pochybil. Mezouš nechtěl Kestřánka a tak udělal něco, co by udělalo malé dítě, kterému vezmete hračku.

Úsměvné.

(Bezdomovec., 7. 11. 2014 13:31)

No to je legrace. Honzo, vidíš jak závistivci a blbečkové píší. Jen se zesměšňují. Každý ví, kdo to píše. Jen oni si myslí, že se dokážou schovat za hloupými jmény.

Re: Proč zrovna probíráte Hasana?

(Robo, 5. 11. 2014 20:35)

Za zpackané volby v Litoměřicích může výbor Mo,který má špatné podrazácké vedení.Nebýt velice oblíbeného Kestřánka a Znojemského,byla by Vaše strana v p.. Děkujeme Lexovci ale odejděte.

Re: Re: Proč zrovna probíráte Hasana?

(Babeta, 6. 11. 2014 20:27)

Lexovi se nechce odejít ale pûjde jinak je to konec soc.dem.v Ltm.Okresní konference mu to spočítá,včetně odvolání předsedy OVV Linharta z Liběšic který je absolutně:: neschopný a je to šašek kterého řídí Lexa.

Re: Re: Re: Proč zrovna probíráte Hasana?

(Zbyněk, 7. 11. 2014 13:21)

Co je to za negramota a blbce. Já bych se nikdy od nikoho řídit nenechal. Zalez do hrobu blbečku.

Proč zrovna probíráte Hasana?

(Evžen, 29. 10. 2014 14:07)

Představa, že by Hasan zachránil socany v Litoměřicích kdyby stál vedle Prokopa je scestná. Hlavně je třeba se zajímat o to kdo skutečně nese odpovědnost za zpackané volby. Za prvé ANO, které sebralo hlasy právě socanům a potom OVV ,kde jsou lidé, kteří tam nemají co dělat. Nakonec to podstatné. Slyšel někdo od těch co prohráli volby, že by se omluvili a odstoupili? Představa, že tito lidé budou dále působit a zahrabávat ČSSD do hrobu je úsměvná. To už můžete chystat pohřeb. K tomu by bylo dobré vyjádření OVV i vedení MO ČSSD v Litoměřicích. Dobrých lidí jste se zbavili a co s vámi? Nestala doba kdy je třeba složit účty a Hasanovo jednání brát jako jednu z možných příčin porážky, ale ta hlavní je v lidech na okrese a v MO.Jediní, kteří obstáli se ctí jsou ve Štětí, v Brozanech, Vrbici, Křešicích a Bechlíně. Hlavně překvapili v Brozanech jako nová organizace.

Re: Proč zrovna probíráte Hasana?

(Kačer z Litoměřic, 29. 10. 2014 19:39)

Budou muset být vyhnáni. Sami neodejdou na to jsou příliš zahleděni do sebe a zbabělí zároveň. Příteli Pígle, chápu, že se Hasan k tobě zachoval jako čuně, ale ti druzí nejsou lepší. Obávám se že horší.

Re: Proč zrovna probíráte Hasana?

(Robo, 5. 11. 2014 20:32)

Za zpackané volby v Litoměřicích může výbor Mo,který má špatné podrazácké vedení.Nebýt velice oblíbeného Kestřánka a Znojemského,byla by Vaše strana v p.. Děkujeme Lexovci ale odejděte.

Re: Re: Proč zrovna probíráte Hasana?

(Jarda, 7. 11. 2014 11:49)

Pepiku, sám jsi zklamal a teď jen štěkáš. Přestaň štěkat a začni pracovat. S vyhrožováním nic nezmůžeš.

Re: Proč zrovna probíráte Hasana?

(Pepa, 7. 11. 2014 13:18)

Ahoj Pepo. Nauč se gramatiku a pak piš.

Pešout

(Jarča Hofmaeirová, 7. 11. 2014 13:16)

Nejsem přívržencem ČSSD a také jsem je nevolila proto, že jsem mluvila s panem Pešoutem. Ptala jsem se ho na článek o bývalých členech ČSSD pana Čecha, Bitavlovou a Rmeně. Pan Pešout, jako nejlepší zpravodaj mi řekl, že Pan Čech, Bitavlová a Rmeň odešli jako zrádci z ČSSD. Prý, nejen, že nic neumí, ale pouze rozrývali litoměřickou organizaci ČSSD tak, jak to dělají dodnes. A tak je dobře, že odešli. To, že nic neumí a nic neznamenají, předvedli ve volbách. Tak Vás prosím, přestaňte špinit ČSSD. Jen sobě škodíte.

Volby

(Marek, 7. 11. 2014 11:46)

HONZO, TO JE LEGRACE. TY NAPÍŠEŠ ČLÁNEK A TI POSTIŽENÍ A HLOUPÍ, CO NIC NEUMÍ, PÍŠÍ JEN ZLO A NESMYSLNÉ BLÁBOLY. UBOŽÁCI ODEŠLI Z LIT. ORGANIZACE A TEĎ NAPADAJÍ TOHO, CO S NIMI NESDÍLEL LENOST A BLBOST. LITOMĚŘICKÁ ORGANIZACE DOPADLA VELMI DOBŘE. MAJÍ JAK V MINULOSTI DVA RADNÍ A JEDNOHO MÍSTOSTAROSTU, I KDYŽ JIM HASSAN NEPOMOHL. JISTĚ, ŽE NEMAJÍ TOLIK ZASTUPITELŮ, ALE MAJÍ TY NEJVYŠŠÍ POSTY. CO MÁ ČECH, REMEŇ A NEBO BUTALOVÁ. ZRÁDCI CO ODEŠLI A TEĎ SE MSTÍ POMLUVAMI? UDĚLALI SI STRANU A DOPADLI JAKO SEDLÁCI U CHLUMCE. TO JE OSTUDA.

Nepomlouvejte pana doktora.

(Přítel, 3. 11. 2014 18:08)

Když neznáte pana doktora Meziána, tak o něm nemluvte. Jsou to jen samé sprosťárny co o něm píšete. Je to nejlepší člověk v Litoměřicích a všichni, až na těch pár obožáčků co o něm píší ho mají rádi. Omluvte se.

Kdo pomáhal Hasanovi do funkce senátora?

(Zdenka, 27. 10. 2014 10:32)

Lexa by dnes měl vysvětlit důvody proč pomáhal člověku, který nemá rád lidi a navíc má Česko jako dojnou krávu do funkce senátora? Hlavně by se měl s celou ČSSD v Litoměřicích všem lidem omluvit. Pro ČSSD by bylo štěstím kdyby ho Babiš přetáhl do svého ANO. Aspoň by se ho ČSSD zbavila aniž by se musela špinit vylučováním.

Re: Kdo pomáhal Hasanovi do funkce senátora?

(Politička, 30. 10. 2014 14:44)

Lexa /starožitník/ Vám nevysvětlí nic,protože vždy měl ve všem pravdu/nepravdivou/.Oba dva Lexu a Meziána by měla místní organizace Čssd vyloučit ze svých řad,než nadělají další škodu.Po volebním fiasku/kandidátku sestavoval Lexa/,s nejhorším výsledkem v celé České Republice by měl celý výbor ovládaný Lexou odstoupit včetně předsedkyně hraběnky Lexové.

Re: Re: Kdo pomáhal Hasanovi do funkce senátora?

(Tom, 30. 10. 2014 15:48)

O tom by měla rozhodnout členská schůze v Litoměřicích, ale prosazení změny na okresní konferenci bude těžké. Já si nemyslím, že za to může jen Lexa, ale také Mezián, Čech který odešel včetně Sánta, který tomu přihlížel nebo Znojemského, který nevěděl kam patří. Není to poprvé co někdo ovládl jednu organizaci a dovedl ji k neslavnému konci. Stále si kladu otázku proč okresní konference zvolila předsedou Linharta, který v Liběšicích prohrál. Na čele organizace by měli být ti co dosáhli výsledky ve volbách. Ryšánek, Andrt apod.Špatné výsledky na okrese byly i v jiných městech. Je načase si to vyříkat do okresní konference a prosadit změnu. Když se tak nestane bude to znamenat konec ČSSD na okrese Litoměřice.

Re: Re: Re: Kdo pomáhal Hasanovi do funkce senátora?

(Likvidátor, 3. 11. 2014 17:56)

Příteli, ty toho víš nějak moc. Nejsi náhodou Čech? Ten také zradil ČSSD a nevyplatilo se mu to. On nejen, že špinil senátora za to, že ho nepustil do zastupitelstva. Čech je žába na prameni. No a jak dopadla jeho strana CHa, cha.

Neprobírejte Čecha

(Čech, 3. 11. 2014 18:04)

Prosím vás, Čecha je škoda. Je to nejlepší člověk. Vždy byl nejlepší. Když pingloval, tak se mu dařilo. Teď když pracuje v nemocnici u Kestřánka, tak se má dobře. Proč ale pomlouvá celou nemocnici a její vedení? Prostě to nechápu. Takový mistr a všechny pomlouvá.

Myslím že by ..........

(Jana, 30. 10. 2014 19:32)

Myslím že by nám to mělo vysvětlovat víc lidí. Hlavně ti co podrazili Roberta, viď Aleno? Nebo Beneš z Oleška?

Podělali jste to všichni.

(Adolf, 30. 10. 2014 19:41)

Podělali jste to všichni. Šlo jenom o koryta. Místo spolupráce se jen podráželo a v rozhodné době jste vlezli Paroubkovi a Bendovi do zadku. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Dopadli jste relativně dobře. To v jiném okrese na severu se i střílelo.