Jdi na obsah Jdi na menu
 


Babiš mě příjemně překvapil, opravdu se zastal lidí.

16. 2. 2014

 Když ve středu 5.2.2014 odhlasoval Evropský parlament rezoluci k návrhu Evropské komise na klimaticko energetické cíle do roku 2030 poměrem hlasů 341 pro a 263 proti, kdy se 26 poslanců zdrželo, neměl být mezi těmi kdo hlasoval pro ani jeden poslanec z České republiky. Obrovský tunel, který napáchali v této zemi solárka a další obnovitelné zdroje energie měl být varujícím mementem pro každého kdo sedí v Evropském parlamentu. Bohužel my nevolíme poslance, kteří hájí naše zájmy, ale volíme zbabělce a kolaboranty. Pro tento energetický šmejd zvedli z naší země ruce všichni poslanci ČSSD a zástupkyně KDU-ČSL Zuzana Roitová. Ostatní poslanci svůj slib daný lidem dodrželi. To nejhorší teprve přichází a musíme udělat všechno proto, abychom tomu zabránili. Souhlas ze strany Evropského parlamentu a přijetí Evropskou radou by znamenal nové velké zdražení elektřiny v naší zemi.

Evropská rada bude toto nové šílenství schvalovat v březnu. A to je ten orgán, který definitivně rozhodne o tom, jestli to co schválil Evropský parlament bude platit nebo ne. Evropská rada je složena z představitelů státu a nás bude zastupovat nový premiér Bohuslav Sobotka. Jak už bývá u Sobotky zvykem, zbabělec Sobotka dělá mrtvého brouka, protože jeho lezení do zadní části Evropské unie a totální neschopnost hájit zájmy této země je velmi známá. Ještě si vzpomeňme na to, kdo vlastně dosadil Sobotku do funkce předsedy vlády i proti vůli většiny členstva ČSSD?  Bohuslav Sobotka jako obvykle mlčí a neříká nic, poslanci ČSSD v Evropském parlamentu hlasovali pro zdražení elektřiny, další tunely a okrádání lidí. Co může říkat, když jeho krédem je spojit se s Evropou ve všem jen když to ponese korytům. Člověk, který potřebuje 25 tisíc korun, které získával podvodem se svým bydlištěm je schopen udělat všechno, aby si přilepšil a je mu úplně jedno co říkají lidé. Navíc je v pozici, kdy by se svým nesouhlasem postavil proti své straně, která vyslala do Evropského parlamentu stejné slabochy a zbabělce jako je on sám. Mohlo by mu to u  sociálně-demokratických prounijních závisláků uškodit. Proto je zbabělství v ČSSD příliš a doplácíme na ně všichni.

Dalším, který neříká nic je předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Velmi zajímavý úkaz, když právě tohoto Bělobrádka vidíte každou chvíli na tiskové konfrenci jak odchází z vlády, jestli nebude přijato to či ono co se zase hodí pro koryta lidovecká. Jeho vyhrožování a vydírání je už tak pověstné, že kolem nás není slyšet nic jiného než slova o tom ať lidovci táhnou do řiti. I jejich postoj k energetickému balíčku EU je podlý a stejně zbabělý jako ČSSD. Návrat lidovců do poslanecké sněmovny se očekával s vidinou změny hadí politiky v politiku jasnou a hájící zájmy i těch sociálně slabých. Jak všichni vidíme návrat se nevydařil a vrátilo se zpět to co všichni dobře známe. Strana na kterou by nikdo nevsadil ani pětník. Strana zneužívající svého postavení k tomu, aby vydíráním získala to co se jí hodí a co potřebuje. Škoda, že stejně jako ČSSD postupuje i Babiš a jeho hnutí ANO a nevyženou lidovce z vlády. Oni totiž mají velký strach před tím, že vládnout s Okamurou by jim nedovolil Kalousek s Fialou tedy topka s ODS. A pokud by vládli s podporou komunistů zažili bychom tance obhájců pravdy a lásky, které by se podobaly řádění extrémistických bojůvek.

Jediný na koho se v této věci dá spolehnout je Andrej Babiš z hnutí ANO. Jasně a tvrdě se postavil proti ČSSD a KDU-ČSL. Postavil se za občany této země, neboť dobře ví jaký katastrofální dopad by souhlas s tímto rozhodnutím měl na zvýšení cen elektřiny v době, kdy lidé mají co dělat, aby se udrželi nad vodou. Že Sobotka je lhář ví hodně lidí, ale jaksi jim to nevadí. Tahle hloupá politika ve stylu hlavně, že už nemáme Nečase a Kalouska připomíná politiku pštrosí, kdy nechceme vidět vládu, ve které jsou lidé jež mohou být daleko více nebezpeční než byli ti předchozí. Sobotkovi se nedá věřit ani pozdravení. Slíbí vám všechno a nesplní nic. Kdy konečně pochopíme, že mít předsedou vlády podvodníka a zloděje znamená riskovat, že budeme zrazování a podváděni příliš často. Okrádáni už jsme dlouhou dobu. Nejméně od té doby co Sobotka bydlí jinde než uvádí. To jsou však podle něj jen takové  hrátky. Bohužel teď přichází hrátky větší, kde všichni můžeme přijít o daleko více peněz. NEVOLME VE VOLBÁCH DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU KANDIDÁTKU A KANDIDÁTY ČSSD. PODPOŘILI BYCHOM ZRADU A ZRÁDCE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Baviči.

(Milouš, 18. 2. 2014 16:16)

Babiš a Kalousek nás baví.

Babiš je dobrý.

(Alenka, 18. 2. 2014 9:04)

Už by ale měli začít dělat něco pro lidi. Třeba přistihnout perka exekutorům.

Babiš je dobrý.

(Gábina, 17. 2. 2014 19:36)

Jen, aby se nerozhádalo hnutí ANO kvůli korytům.

Nevím jestli se jim dá věřit.

(Chameleon, 17. 2. 2014 10:28)

Dělají bububu, ale koryta je drží pohromadě.

Uvidíme.

(Zajíc, 16. 2. 2014 20:18)

Ještě není všem dnům konec.