Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ušpiněná demokracie

Když se zeptáte kohokoli, laika i vzdělance co je to demokracie obvykle začne blábolit něco o rovnosti, právním státě a volbách. Po pravdě řečeno každý si však pod slovem demokracie představuje něco jiného. Demokracie, spíše její prvky se údajně objevily už někdy v polovině pátého století zejména v Athénách a také slovo demokracie vzniklo z řeckého demokratia- vláda lidu. Samo slovo demokracie je pouze slovem, které se nedá rozumně vysvětlit, ale dá se použít jako štít proti nepříjemným otázkám ze strany občanů. Slovo demokracie se stalo fetišem, pro každého, kdo se snaží něco prosadit, ale je zneužíváno hlavně u nás menšinami k získání větších privilégií než mají ostatní občané. Menšiny mají svá práva a chtějí stále větší, které prosazují prostřednictvím tzv. Občanské společnosti a nikým nevolených neziskovek. To však nevládne lid, ale různé organizace gayů a lesbiček, protiruských trollů, lidí od jinud bílých i barevných, feministky, ekologičtí fanatici, zastánci nelegálně přichozích migrantů a ostatní skupiny frustrovaných, kteří žijí a existují za peníze státu tedy daňových poplatníků a za to nám ještě škodí. Tito lidé „demokraticky“ vydírají ostatní občany, aby je nejen tolerovali a zajistili základní práva, ale aby jim neustále ustupovali při jejich nebezpečných a blouznivých požadavcích. Nestačí to, co je normální po tisíciletí, ale chtějí po lidech sebezničení a katastrofu. Politici jsou neschopní se nátlaku a vydírání tvrdě postavit a jsou při svém výkonu funkce nekontrolovatelní a neodvolatelní. Navíc volby jsou volebními zákony nastaveny tak, aby byly naprosto zbytečné a nemohly nic změnit. V zemi, kde je možné zvolit desetiprocentní účastí voličů senátora, ve městech a obcích třicetiprocentní účastí zastupitelstvo a čtyřicetiprocentní účastí sněmovnu jde o demokratický podvod. Ano mohou si za to i lidé, že nejdou k volbám, ale volby se dají vyhrát nebo prohrát podvodným jednáním a falešnými, dokonce nesplnitelnými sliby. Ani ne polovina lidí zvolí nadiktované panáky, kteří je postupně okrádají a slouží různým lobby. Toto vše se děje před našimi zraky, beztrestně a v pohodě. Vždyť je to demokracie. Ano mnohým stačí plný talíř nějaká koruna s úplatkem ze sociálky a žvanění v hospodě, ale nenastal vážení demokraté čas něco s tím dělat? Myslím s volbami. Proč takový strach ze Zemana a jeho návrhu na povinné volby? Byly by víc demokratické než ty s bídou čtyřiceti procentní dnes. Kolem nás je plno demokracie bez demokratů a plno špinavců, kteří slovo demokracie zneužívají ve svůj prospěch. Demokracie, která neumí bránit své hranice před nelegálními migranty, své občany před nátlakovými skupinami, protiruskými trolly, lichváři a vyděrači není demokracií ani přímou, ani nepřímou, ani liberální, ale zbabělou a ušpiněnou. Tak dlouho se budeme schovávat za demokracii až jednou kolem nás bude plno svinstva, které zplodí špinavá a zbabělá demokracie právě prostřednictvím voleb.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

A těch je mnoho.

(Bivoj, 20. 5. 2020 15:13)

Žádní demokrati u nás nejsou jen samí blbci.

Re: A těch je mnoho.

(Jitka z Libochovic, 21. 5. 2020 7:28)

Kdy užkonečně smeteme ODS a Topku do žumpy kam patří a soudy, které v zemi dělají jen ostudu. Revoluce bez sametu přijde dřív nebo později.

Re: A těch je mnoho.

(Horal z Vysočiny, 22. 5. 2020 10:50)

Hlavně v Praze.

Jsme příliš zbabělí.

(Soudruh, 13. 5. 2020 9:47)

Necháme si demokraticky všechno líbit a lezeme Babišovi do zadku. I když je pravdou, že peněženka této vlády je prázdná, ale stále otevřená.Ten kdo sipamatuje lakomu Kalouska nedá na Babiše dopustit i když na to jednou doplatíme všichni.

Re: Jsme příliš zbabělí.

(Fidorka, 14. 5. 2020 12:14)

Češi jsou smějící se bestie, kteří podvádějí, udávají a ničí sami sebe. Žádná demokracie, ale bič na ně.

Re: Jsme příliš zbabělí.

(Kolomaz, 15. 5. 2020 8:38)

Proto nejraději mluvíme o době husitské jinak jsme to až na pár jedinců vždycky podělali. Demokracie je nebezpečný žvást.

Re: Re: Jsme příliš zbabělí.

(socánek, 18. 5. 2020 8:40)

Chtělo by to, aby lidé, kteří už mají dost toho povykování ODS, Pirátů a TOP vyšli také do ulic a ukázali, že banda syčáků neprojde.Podpořit Zemana a Babiše.

Re: Jsme příliš zbabělí.

(Hanka z Lovosic, 16. 5. 2020 11:56)

Já co si pamatuji vždy jsme byli příliš opatrní a nechali si čůrat na hlavu a říkali tomu demokracie. Vždy jsme si sami a dobrovolně zvolili svině.

Souhlas, ale co dál?

(Horal z Vysočiny, 12. 5. 2020 7:53)

Museli by se lidé probudit a musel by přijít nějaký vůdce, který by se postavil do čela a lidé by šli za ním. Bojím se, aby nepřišel nějaký blbec z ODS nebo dokonce zfetovaný anarchista z Pirátů. Zatí jsou jen volby jedinou možností dokud lidi nevyjdou do ulic. Musí však přestat volit cvoky, ODS Novotný a jeho prázdnou hlavu, Kolářovu lumpárnu a podivnou minulost a Hřibovu neschopnost a aroganci. Nevolit ODS, TOP a Piráty. To raději Babiše.

Re: Souhlas, ale co dál?

(Soused, 17. 5. 2020 11:03)

Souhlasím, ale nesměl by to být zbabělý Babiš, který žije jen z rozdávání a programu ČSSD.

Jen demokracie je možná.

(Holly, 11. 5. 2020 20:08)

I když v mnoha věcech máte pravdu, nic jiného není. Když vidíte Piráty je to katastrofa. Banda feťáků a anarchistů.