Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo se bojí čínského draka a proč?

Když ještě v době předkoronavirové zemřel 20 ledna 2020 předseda senátu Jaroslav Kubera ve věku 72 let vzdal náš národ hold tomuto politikovi plného humoru a obliby i když patřil k ODS. Já osobně Kuberu nemusel, neboť si myslím, že to byl právě on, kdo udělal z Teplic muslimské město plné zahalených postav a stínů. O tom však psát nechci, ale o tom jak si tato země oblíbila pohádky a mnozí jimi krmí i lidi. Prostě jsme národ Švejka i Erbena a stále si hrajeme na myš co se stala slonem i když jsme i v zahraničí pro smích. Po naši zemi se údajně prochází místo zlého černokněžníka ruský agent s kufříkem utrejchu pro zbabělce Koláře a s ním asi nějaký Číňan pověřen zaškrtit Hřiba. Jsem toho názoru, že by oba potřebovali pořádně po hubě, ale to je tak všechno, za nic jiného nestojí ani Rusům ani Číňanům a pro mě jsou to lidské zrůdy, které se postavili proti oficiální politice státu a místo práce pro občany dělají podivnou zahraniční politiku a všichni mlčí.

Najednou k nim přibyla Kuberová a Vystrčil, kteří nám chtějí dokázat, že smrt není ledajaká, ale Kuberu uchvátila ta za pomoci čínského draka nebo z hradu. Bohužel vám oběma musím říct, že smrt je jen jedna a stejně jako každého i Kuberu skosila ta jediná a navždy. K smrti ho uštvali a strach ho zničil tvrdí Kuberová a Vystrčil. To je ale pohádka. Souhlasím s tím, že strach, nátlak nebo politika spolu s kávou a cigaretami vytváří zabijácký koktail, ale takový podobný život žijí všichni lidé. Každý má z něčeho strach někdo z hradu nebo z Číny a jiný třeba z rakoviny nebo z exekutora. Věřím tomu, že v tom politickém hnojišti je plno hnusu, ale tam šel ve svých letech Kubera dobrovolně a sám konal tak, aby byl středem pozornosti. Věřím i tomu, že se to nemuselo jiným líbit, ale i to je naprosto normální. Znovu opakuji taková je politika a lidé v takovém věku by měli odpočívat, tím myslím všechny a psát paměti místo her politických. Jestli však někdo musí a cos ho pohání tak může umřít stejně jako každý jiný a přijde pro něho ta paní s kosou jako pro každého. Dělat z toho kovbojku nebo pohádku je ukrutná hloupost i kdyby přišlo Kuberovi tisíc dopisů. Politik musí vedět, že si sedá do hadího hnízda a v něm může umřít dřív později nebo stejně. Až nám dohoří ta svíce života přijde smrt a bude jedno jestli budeme zrovna slavit nebo se budeme smutnit. Tak to chodí i kdyby se Kuberová s Vystrčilem zbláznili. Čas nejde vrátit stejně jako život.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hřib

(Bivoj, 8. 5. 2020 22:07)

A pražský primátor bulík.

Lepší už to nebude.

(Horal z Vysočiny, 7. 5. 2020 7:36)

Z této země se stává politický blázinec. Nepochopím co sedlo na mozek pražákům v Řeporyjícj, že zvolili idiota starostou a v dejvících mají starostu z rodiny s podivnou minulostí jistě ne bojovníka v době, kdy to bylo třeba, je to zbabělec a primátore vola s titulem. Tři šmejdi na jednom místě je moc a Praha se stává v Česku nenáviděným městem cvoků.

Brnda

(Doktor, 5. 5. 2020 19:52)

No teda. Příteli Terino, ty si píchnul do vosího hnízda. Konečně se otřel o Bendu. To je také pěkně tajemný podnikatel. Ale má asi veliký vliv. Také vydělal majlant na podivných věcech. To vše potvrzuje jeho bratrství s podvodníkem Horáčkem. Na to jsme nezapomněli.

Kubera nebyl takový frajer.

(Terina, 5. 5. 2020 9:01)

Na úřadě v Teplicích se někdy choval velmi nehezky a mnphp lidí nebylo spokojeno. O to jak hospodařil spolu se socany se nezajímal nikdo viď Bendo.

Všichni

(Rufan, 4. 5. 2020 11:00)

Jen Kellner je v pohodě.

Ten Vystrčil je cvok.

(Zubatá, 4. 5. 2020 6:30)

Je v té ODS někdo rozumný? Jejich jednání už je podobné jako to Kalouskovo. Kubera si ty blbý kecy nezasloužil.

My nedáme pokoj.

(Profesor, 3. 5. 2020 9:09)

Stálá porypování do Ruska jejich mozková činnost je ochromena a které si volí pražáci ze zoufalství, aby nemuseli volit Babiše, snaha Baniše zůstat v čele ANO i když dobře ví, že to bude stále těžší a pod vodu sebou táhne i ANO. Vrcholem jsou pověsti o agentech s ricinem nebo jiným nebezpečným spouštěčem průjmu. Je to hloupost a ukazuje to bídu nejen politických hlupáků, ale i naší tajné služby.Velmi mi vadí lidé kolem Zemana kteří se chovají jako hovada, provokují a Zeman je ještě chrání. Takový prezident riskuje svůj charakter, schopnosti a moc.

Kubera

(Pošuk, 2. 5. 2020 21:25)

Jirko, máš pravdu. Jsou to darmožrouti a proto to u nás tak vypadá. Jejich tam jako hnoje a my všichni je platíme. Dělníka byste určitě z práce s takovou pracovní morálkou vyhodili.

Kubera

(Jirka, 2. 5. 2020 21:22)

Občané, nechci být protiva, ale nesouhlasím s věkem. Dokonce si myslím, že práce senátora a nebo poslance je ta nejméně namáhavá. Téměř všichni poslanci jsou darmožrouti a jejich práci mohou vykonávat i ti postižení. Vždyť převážná část je tam jen pro peníze a nic nedělání. Velkým příkladem je pan hrabě. Umíte si představit dělníka, jak v práci spí. Je škoda, že lidé nemají možnost volby. Nejdříve navolí strany a strany si dosadí své darmožrouty.

Proč i rodina dělá z Kubery podělance?

(Homér, 2. 5. 2020 10:07)

Spíš dělal věci, které se nelíbili a nad nějakými dopisy nebo kecy si nic nedělal. Je to všechno nehorázná blbost, ale proč?

Proč?

(socánek, 30. 4. 2020 21:17)

K čemu je dobré toto šaškování kolem Kubery a komu slouží? ODS, pak jim kape na karbid.

V sedmdesáti už mají sedět na zadku.

(Horal z Vysočiny, 30. 4. 2020 14:35)

Místo kuňkání a fňukání a užívat si důchodu. Smrt si nevybírá a jak říkáte, když tam nahoře svíce života dohoří přijde si pro pána i pro kmána. vymýšlet hlouposti o tom, že to bylo jinak je hloupost ubohých.