Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nespravedlivá spravedlnost.

22. 10. 2015

Několik prkýnek stlučených k sobě tak, aby vypadaly jako šibenice včetně kouska špagátu vyvolalo mezi českými politiky a pravdoláskařskou komunitou doslova poprask. Nabízí se otázka proč zrovna pár prkýnek? Jediná odpověď je pouze ta, která mluví o potrefené huse. Ale to už vědí dopředu naši politici a různí pseudohumanisté, že rostou pro šibenice? Tomu se nechce věřit. Strach ze dvou prkýnek nebo špatné svědomí? Budiž. Nedělejme si však zase žádné iluze o potrestaných zločinech kmotrů a hlavně těch politických. V této zemi dostává právo na zadek a justice je mafiánským spolkem, který roste pro šibenici už dlouho. Policie neví co dělat a lítá ode zdi ke zdi. Jednou je to dobře a jindy zase špatně. Když před lety naháněla lidi na Czechteku bylo zle, když naháněla naše občany, kteří protestovali proti špatnému soužití s romskou komunitou v Duchcově, Rumburku, Vansdorfu nebo v Českých Budějovicích nikdo nevystoupil až na pár novin a časopisů s kritikou. Výjimku tvořili jen občané a některé noviny a pár politiků, kteří dali najevo, že takhle ne, ale zatím jen potichu a opatrně. Když zmizel otec Radovana Krejčíře jakoby o nic nešlo a začalo nahánění jeho syna. Kdo aspoň dnes ví jak to bylo a co se skutečně stalo? Plno žvástů, lží a polopravd. Tomu říkáme právní stát? Jak to bylo s Koženým a s kuponovou privatizací vůbec a kam zmizely všechny rozkradené peníze? Nebo znáte někoho, že sedí? To spíš nám ministruje nebo krade poslanecké náhrady a vůbec dělá politiku. Všichni pravdoláskaři, převlečení bolševici včetně našich mnoha novinářů stáli na straně loupežníků stejně jako dnes. Vždyť i nedávno o další loupeži, která se nazývá církevní restituce rozhodl hlas odsouzeného poslance a Ústavní soud pod vedením obrpřevlečeného bolševika Rychetského v tom neviděl nic divného. Alzhaimr nebo stupidita za prachy? To si fakt někdo myslí, že to bude fungovat do nekonečna?

Navíc přichází tragédie s uprchlíky, kteří místo toho, aby pomáhali doma se stěhují k nám aniž víme co tady vůbec chtějí a zda nám jednoho dne nevpadnou do zad. Jedno je jisté. Lidi nadávají všude a mají toho dost. Mluví o Žižkovi a husitech, ale my nejsme husité a i ti blaničtí rytíří jen chrápou. Země je v ohrožení a vládne nám spolek zbabělců a prodejných politiků, kteří nejsou schopni nás ochránit a spíš nás prodávají za pár stříbrných tu v Mnichově a tu zase v Bruselu. Nadávají nám do rasistů a xenofobů i když nic takového nejsme. Dokázali jsme to v dobách minulých a dokazujeme to i dnes. Ale proč by měl kdokoli z nás souhlasit s tím, aby u nás hledali domov ti co nás nenávidí a diktují nám co máme dělat. Jen blázen dělá, že to nevidí. Není to dlouho co Český helsinský výbor na čele s pravdoláskařkou Táňou Fišerovou podal trestní oznámení a psal dopisy na všechny strany i nestrany kvůli vebu, který je na serveru USA a kde se dává najevo nesouhlas s lezením do zadku nebo chcete-li s kolaborací některých našich občanů a politiků se zlem, které k nám přichází z muslimských zemí. Co je špatného na tom, že lidé mají strach a nechtějí už žádnou pátou kolonu z lidí, kteří nechávají doma řádit hrdlořezy a teroristy. Že za to mohou jiní? Ano, ale ne my. Nikdo z nás si nepřál rozbít Irák nebo Sýrii, neměl zájem bombardovat Lybii nebo dělat revoluci v Tunisku. Pokud se někdo dovolává těchto loupežnických manýrů ať si jde tam, kde se to peklo a odkud to přišlo. Proto ani já nesouhlasím s tím, aby naše armáda byť dobrovolníků se podílela na vývozu americké demokracie do Afghánistánu nebo jinam. Pokud je někdo dobrodruh ať jde, ale bez naší vlajky i bez našeho požehnání. Lidi už toho mají dost a proto slyší na slova o obraně a odboji. Nastala chvíle, kdy  naše země je v ohrožení a potřebuje odvážné lidi a ne zbabělce v čele země..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Podvodníci

(Karel, 4. 1. 2016 22:36)

To je pravda. Koukněte se třeba na OVV v Litoměřicích. Jen se dostal Znojemská na post předsedy OVV, tak si ze své funkce udělal svou kuchyni a hned nám uvařil to, že se nemůžete přijít podívat na OVV. Za 25 let to tak nebylo. Ale poradil se s Andrtem a Szantem a již si dělá co chce. Mimo to, že již několikrát zradil členy své organizace ruku v ruce s Andrtem a Szantem tak do dnešního dne nic pro ČSSD neudělal. Pouze si chce na poli ČSSD vybudovat postup výš než jde. Je to člověk co nic neumí. Neumí si řídit ani svůj život. Je to nula, která obdržela nějaký post. Všichni to vědí a dělají si z něj srandu. Potírá demokracii a co s tím socani uděláte?

Svoboda

(Prajbiš, 4. 1. 2016 22:27)

Jakou chcete svobodu, když kradou a podvádějí soudci, policajti a vláda. To přece tak nejde. Každý kdo chce moc je hned zloděj a prospěchář. Proč soudci dělají rozdíl mezi vysoce postaveným člověkem a obyčejného klidně nechají umřít ve vězení. Mělo by to bát naopak. Pak by se nedělali podvody.

U nás žádná spravedlnost neexistuje.

(Ferdyš, 23. 11. 2015 9:55)

U nás žádná spravedlnost mimo té mafiánské neexistuje. A bude hůř

Re: U nás žádná spravedlnost neexistuje.

(Jaroš, 23. 11. 2015 12:21)

Justiční mafie už dávno spravedlnost rozdupala jako stádo kobylek.

Nic takového není.

(Max, 21. 11. 2015 8:06)

Spravedlnost neexistuje. U nás je mafiánské zřízení, které opravdu roste pro šibenici.Ne aby si to nějaká potrefená husa vztáhla rychle na sebe.

Babiš na Twiteru!

(MajkaB, 17. 11. 2015 12:36)

Napsal pravdu. V první řadě musíme ochránit naše lidi a pak dávat na humanitární akce. Přála bych mu, aby na to zase za pár dní nezapoměl nebo to pod tlakem kolaborantů nezměnil.

Přítel

(Sanťák, 25. 10. 2015 15:30)

Ahoj Honzo, konečně jsi se zase obul do těch lotrů. Je to dost, neboť jen tak máme možnost říci něco o těch, kdo nás poškozují. Je jasné, že v současné době nás poškozují hlavně pánové, tedy 4 socani z LTM okresu. Je to Santos, Andrt a Mezián. Jsou to lidé, co získali peníze a posty pouze k tomu, aby se napakovali a pomohli jen sobě.

Re: Přítel

(Barbara, 15. 11. 2015 0:08)

Příteli, řekl jsi čtyři a pak jmenuješ 3. Nemyslel jsi třeba hasiče Grunda? Ten k nim také patří. Je to přítel Khuna a Sazanta. S Khunem chodí na pivo. Pro funkci by si vydrápali oři.

Je to o těch v taláru tedy zase o lidech.

(soudce Ti, 23. 10. 2015 15:15)

A mezi nimi jsou dobří i špatní jenom je nějak příliš těch zlých.

Re: Je to o těch v taláru tedy zase o lidech.

(doktor, 13. 11. 2015 12:46)

Justiční mafie se nedá změnit kosmeticky. Je třeba operace.

Vůce

(Arab, 24. 10. 2015 20:38)

Doufejme, že vyroste nová strana, která to změní. Potřebujeme vůdce, který rozumí naší zemi a není pokakaný z EU, nebo USA.

Re: Vůce

(Lid, 25. 10. 2015 9:19)

Lidi by se měli více zapojit do boje za záchranu naší země. Naše podělanost nás může zničit. Sedět na zadku a být zalezlí na chalupách je cesta do pekel. Vždyť vidíte čeho jsou schopni, kdy mohou a my se tváříme jako trubci.

V této zemi.....

(Vaněk, 22. 10. 2015 19:30)

neexistuje právní stát a proto nemůže být ani spravedlnost.

Re: V této zemi.....

(Alenka, 23. 10. 2015 9:11)

Naprostý souhlas.

Ta naše slavná koalice je podělaná.

(Hanka, 22. 10. 2015 11:59)

Babiš se jen kolem uprchlíků plazí a pošťuchuje a Sobotka ustupuje. Hadi z KDU-ČSL zůstali jen hady. Zlé chvíle prožíváme. Musíme volit lidi, kteří se nebojí postavit invazi i EU.

Je to velice zlé.

(Babiška., 22. 10. 2015 11:54)

Lidi potřebují někoho kdo je povede. Jde o invazi a snahu nás zničit. Strach je naprosto na místě. Nic dobrého nevidět. Nastala doba, kdy je třeba odvahy. Nikam se neschováme. V Německu se lidé také brání. Pryč s kolaboranty.