Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolik jazyků umíš tolikrát jsi člověkem.

10. 6. 2013

Do, do uf, uf dadadaně popovodních uf uf, jsem unavený a tři noci jsem nenespal. Hlíhlídal jsem hráz. Dadadaně nebudou vůbec, ale uf uf už jdu spát jsem strašně unavený. 

Tak nějak Kalousek po třídenním nevyspáni promlouval jako ministr financí k národu, ale šavli si nechal u Schwarzenberga. Nevím jakým řízením osudu se Kalousek vůbec dostal k podnětnému a vysoce kvalitnímu rozhovoru v rozhlase, ale mluvil jazykem kmene Buru z amazonských pralesů. Asi byl u nich na návštěvě, když sám sebe evakuoval před povodní. Kdo ví co mu dali na zlepšení funkce kůry mozkové, aby se s ním vůbec domluvili.

Horší však je, že Kalousek i bez šavle mluvil naprosto nesrozumitelně. Co pro některé byl cizí jazyk pro jiné to byl údajně chlast. Bradáčové vězeň Rath měl, ale potom pravdu, když tvrdil, že Kalousek to s chlastem přehání. Škoda, nový jazyk Kalouska nám byl blízký a možná bychom ho i pochopili. Aby bylo jasno Kalousek se přiznal, že pil a dokonce řekl kolik toho vypil. Byly to údajně dvě štamprdlata. Nevím, ale buď v těch štamprdlích bylo něco podobného cyankáli, když byl po jejich požití úplně grogy nebo je Kalousek neléčený alkoholik. Spíše to vypadá na to druhé. A toto nám hlídá kasu. Proto ta katastrofa a stálý nedostatek peněz.

Jsme zvláštní země, kde může být kdokoliv čímkoliv a vůbec nevadí co je to za notorického plebejce. Nikdo za nic neodpovídá a nikdo neodchází z funkce. Země zaslíbená pro naše politiky, ale ze zahraničí zní unisono, že to co se děje na nás je horší než v dalekém Kokostánu. Že by s tím bylo třeba něco dělat je spíše otázkou pro voliče a pro lidi vůbec. V první řadě by bylo dobré odstranit chlast ze sněmovny a dát tam přebytečné mléko místo jeho vylejvání někde do pole. Přece není možné trestat lidi za alkoholiky a nechat je aby zemi vedli a ještě lidem vyprávěli pohádky v alkoholovém opojení. I pro politiky by mělo platit, že v práci se nepije. O Zemanově viróze psala a mluvila všechna média, která něměla nic jiného na programu. O Kalouskových dvou panácích za dva dny už neslyšíte. Spravedlnost nejen ta justiční, ale i v mnoha médiích není žádná. Strach z výhry levice je prevít a to co se bude dít před volbami vůbec nebude hezké.

No uvidíme, ale Kalousek dokázal, že je pravdivé přísloví: Kolik jazyků umíš tolikrát jsi člověkem. A nový jazyk se Kalousek dokáže naučit už po dvou panácích. Kdo na to z nás má?

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dnes mluvil Kalousek ve sněmovně velmi rozumě.

(Havran, 14. 6. 2013 20:06)

Byl jsem překvapen asi ten chlast z něho dělá živočicha. Socani tomu zase dávali na prdel. Nemůžu je ani cítit jsou to špinavci a podrazáci. Kvůli kravině udělají policajti manévry a všichni jsou podělaní. Opět šaškárna a hra pro lidi. Je to také zlé, když si mohou dělat co chtějí a poslanecká sněmovna i vláda je podělaná strachy. Místo aby si tu policejní kapelu i s Ištvánem zavolala a chtěla vysvětlení tak si hrají. Zlo plodí jen zlo, ale někdo by měl ty lidi v kuklách zastavit nebo tady bude policejní stát kvůli každé hovadině. Vymkli se z rukou a jakékoli kontrole. Měly zústat občanské komise a hlídat policajty, kteří místo zlodějů, lichvářů a šmejdů řeší kraviny. Kde je Bradáčová a co Nejvyšší státní zástupce, jde mu o moc o nic jiného. Vyhnat tu neskutečně drzou bandu a rozprášit justiční mafii po luzích a vodách.

Šmejd.

(Berija, 13. 6. 2013 10:24)

A co na to naše slavná média? Clastat se může a musí jen tak se dá tomu nepořádku vládnout a okrádat lidi.

To je šmejd!

(Liška, 12. 6. 2013 21:49)

Nesávno se vysmíval Zemanovi a teď se sežere po dvou panácích. Příteli a co se vrátit na sever tam je ticho jako kdyby všichni umřeli.

Kalousek je alkoholik!!!

(Klokan, 12. 6. 2013 10:06)

Léčba nutná jinak nevolit!!!

Vy jste se zbláznil.

(Norr, 11. 6. 2013 8:03)

Kalousek a člověk. To je sice chytrý, ale nejhorší tvor co známe v lidské i zvířecí říši. Hyena je proti němu napudrovanej frajer.