Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začíná jít do tuhého.

22. 11. 2009

Vážení callpáci,

 

nastává chvíle, kdy není jiné cesty, než využít všech možných cest k napravení nespravedlnosti, které se na vás všech a na našich rodinách dopustila firma CALLPA reprezentovaná útěkářem Pakantlem a podvodníkem Pacourkem. Jedinou cestou k získání potvrzení našich práv je dovolání k Nejvyššímu soudu a v případě nutnosti, dovolání k Ústavnímu soudu.

 

Policie a státní zastupitelství provádí nadále vyšetřování, ale jeho ukončení je v nedohlednu a výsledek je při rozhodnutích soudů sloužících mafii naprosto nejistý. Policie se v této chvíli snaží ze všech sil prorazit špinavý podvod, který umožnili Pakantlovi a Pacourkovi a jeho mafiánským právníkům nedokonalé zákony nebo záměrně, stále platící zákony z roku 1950 a naše zaprodané soudy. Ledy se hýbou, ale je to pomalé. Zatím justiční mafie a hlavně soudy vycházejí vstříc mafiánům a podvodníkům. Mědílek i Fellner si stále melou svoji a chovají se ne jako soudci, ale jako právníci placení mafií a nepodléhající žádným zákonům této země. Využívají neschopnost zákonodárců, kteří podléhají lobingu a nejsou schopní přijmout zákony, které by soudy musely dodržovat.

 

Nejsou všechny soudy zkorumpované a s mafiány spjaté, tak jako všichni soudci nejsou stejní. Bohužel na Ústeckém Krajském soudu, dostali tento případ ničeho se neštítící dobrodruzi Mědílek a Fellner. Raději neuvádím tituly, protože nevím jak ho získali. Ale jejich rozhodnutí jsou v rozporu  s Ústavou ČR a Listinou práv a svobod. Ve chvíli, kdy Mědílek tvrdí, že registrační formulář není smlouva a Fellner tvrdí, že to smlouva je, nastává v rozsudcích totální rozpor. Jak vidno už ani dva judři u soudu se nejsou schopni domluvit. Pravda je však taková, že registrační formulář je nedílnou součástí podepsané směnky a nahrazuje smluvní ujednání. O této pravdě by nediskutoval ani největší blbec. Bohužel soudci nechtějí toto řešit. Nahrávají vědomě a úmyslně podvodníkům a já znovu tvrdím, že pokud nejsou zkorumpovaní, pak jsou líní a neschopní, ale obojí je pro nás  nebezpečné.

 

Proto jsme se rozhodli nečekat na všechny další rozhodnutí Vrchního soudu, které se podobají jako vejce vejci a nemají žádnou vypovídací hodnotu o tom, zda tento soud vůbec jedná, zasedá a něco řeší. V naší mafiánské žumpě justice a soudů hlavně v Ústeckém kraji a na Vrchním soudu v Praze, ale i na jiných Krajských soudech se utápí jakákoliv spravedlnost. Proto není jiná možnost, než pokračovat v dalším boji a zničit CALLPU a Pacourka, dříve než  oni zničí další a další lidi a rodiny. Ubohost těchto dvou podvodníků Pakantla a Pacourka není v tom, že jsou podvodníci, těch máme u nás spousty, ale v tom, že si vybrali ke svým podvodům ty nejubožejší lidi a to starobní a invalidní důchodce a mámy na mateřské dovolené.

 

V jiných státech by to byl jejich konec, už ve chvíli, kdy by se to veřejnost dozvěděla. Pakantl utekl už teď a Pacourek jen dovybírá prachy, které mu zkorumpované nebo mafiánům sloužící soudy přikleply. Pomale se zavírají stránky CALLPY, nefungují žádné služby na stránkách CALLPY, ale objevila se nová informace o aktivitách podvodníka Pacourka už v jiném hávu. Tento podvodník si odstěhoval firmu do svého bydliště v Jesenici u Rakovníka  ve čtvrti: V Jahůdkách 413. A tam se znovu pakuje a okrádá lidi. Nesmíme nikdy zapomenout, že Pacourek je největší lump a ničitel těch nejubožejších. Je vidět, že se vůbec nestydí a tváří se, jako by se nic nestalo. Lituji ty, kteří s ním musí sdílet jednu domácnost, jedno město anebo jsou jeho sousedy. Před každým zbabělým zlodějem a podvodníkem se plive. Pane Pacourek ublížil jste mnoha lidem a já nepřestanu dokud vás nezastavím a nezničím vás, jako jste zničil vy mnohé rodiny. Oproti vám však musím používat pouze zákonné prostředky.

 

Mezi ně patří dovolání k Nejvyššímu soudu a Ústavní soud. Vyzývám všechny callpáky, aby se k nám přidali a společně zničili nejen Pakantla a Pacourka a dostali je tam kam patří, za mříže. Ale hlavně, abychom společně zastavili soudy, které místo lidem slouží podvodníkům a mafii. Od vás nám stačí, aby jste nám umožnili a dovolili použít vaše dokumenty týkající se CALLPY, nebo nám je poslali. Děkuji.

 Zde máte výtažek ze stránek, kde má  Pacourek profil své nové firmy.

Luděk Pacourek

  • V Jahůdkách 413
  • Jesenice
  • 27033
  • okres Rakovník
Telefon:
608572184
E-mail:
LPJP@seznam.cz

 

Celý obrázek s aktivitami pana Pacourka najdete ve fotogalerii pod tímto odkazem /fotoalbum/pacourek. Na obrázek musíte kliknout dvakrát za sebou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Callpa-podvod všech podvodů

(Michaela Kožáková, 9. 2. 2010 7:33)

Dobrý den!právě jsem četla vaše stránky.I já jsem naletěla Pakantlovi a Pacourkovi.při pohledu na počet lidí v poslední době je mi jasné,že poškozených dost.Jsem z Liberce a musim Calpě splácet 30 tisíc po 1070kč.To mi osobně zavolal jejich právník,který si asi přijde taky na pěkné peníze,jelikož jen za to že mě po roce zkontaktoval a napsal,že je u soudu dukaz a to mnou podepsaná směnka firmě calpa.A jako perličku mi oznamil že na sumu 500kč měsíčně nepřistoupi,že mohu při své mateřské 7600 budu platit 1070 a jemu musim uhradit 17000 rovnou za zastoupení firmy Callpa.Nooo,v právu se mu nevyznám,ale při této cifře se mi protočili panenky.Musela jsem sehnat ihned 17000 jen na právníka.Nyní jim už 3 měsíc neplatím.Se strachem zvedám každý telefonát z neznámeého čísla a při zvuku zvonku na mě jdou mrákoty...Nevim co bude.Za 14 dní se mi má narodit další miminko,takže si nemužu dovolit žádnou splátku a navíc se mi nechce již peníze mých dětí cpát na fond dovolených a buh ví čeho pana Pacourka a Pakantla.Manžel říká že již peníze nikdy neuvidim,ale aspon kdyby jsme se třeba všichni spojili proti nim...Vím,že za naše peníze mají asi hodně dobrého právníka,ale i tak nestrácím naději,že snad jednou nadejde den kdy nebudu muset mít černé svědomí,před svými dětmi jakou blbost jejich matka udělala,když jim chtěla jen dopřát něco co jim stát navíc nedá...

Jsou to šmejdi.

(Cynik, 26. 11. 2009 10:23)

Ale na každou svini se vaří voda. Nejhorší je, že všichni vědí co, že je to podvod, ale nikdo s tím nic nedělá. Je to horší než LTO, zde se ničí lidé a rodiny, které by potřebovali spíše pochopení. Jen Šmejd si dovolí to co Pacourek a Pakantl a jen Šmejd ho kryje nebo neodsoudí.

Jen do toho!!

(Michal, 24. 11. 2009 15:58)

Naprosto a plně podporuji Pana Piegla v jeho práci. Takhle už to dál nejde, aby si tu podvodníci jako CALLPA dělali co chtěli. Jen do nich. Věřím, že nakonec všicni vyhrajeme.

Nebát se a nekrást.

(Vláďa, 23. 11. 2009 15:22)

Platí stále, hlavně se nesmíme bát. Podporuji vážený pane co děláte a vše můžete použít. Snad se dočkáme spravedlnosti. Pakantl a hlavně Pacourek, který se chová jako by o nic nešlo skončí za mřížemi. Je to gaouner, který je podporován politiky a mafií v justici i na soudech.

nejhorší mafie

(růžena, 23. 11. 2009 4:38)

nic horšího nemůže nevinný lidi potkat jak nemůže být nepochopitelné že když si nepůjčíte u firmy x příklad CALLPA žádné peníze tak dostanete exekuvi jak na plat tak na účet je to největší lumpárna jak přijít k penězům aniž by je někdo ty podvodníky potrestal spravedlně jako vrazi co ted mají dělat okrádané rodiny s dětmi kde to žijeme ?na co je ministerstvo spravedlnosti ?není žádné v našem státě dělejte s těmi podvodníky už konečně něco děkuji.