Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je Pakantl hračkář a Pacourek kandidát?

30. 7. 2010

V naší zemi to skutečně vypadá jako v blázinci. Podvodník a zloděj Pakantl si údajně pořídil v Ústí nad Labem hračkářství a další zloděj a podvodník Pacourek prý bude kandidovat na kandidátce jedné ze stran, v komunálních volbách. Vycházím z toho co jsem se dozvěděl od lidí, kteří nás podporují v boji proti  CALLPĚ. Pokud je obojí pravdou, pak se nedivme, že nepořádek v této zemi nelze uklidit.

 

Je to však stejné, jako kdyby šel dělat pedofil učitele do mateřské školky a kasař by pracoval v bance. Že je u nás všechno možné dokazují mnohé případy, které se objevují v mnoha mediích. Ukazují to i mnohé případy, které zažije člověk na vlastní oči, pokud je přítomen u vyšetřování nebo u našich soudů. Totální neschopnost, korupce a nedodržování ani těch zákonů, které máme k dispozici. Jestli si v Jesenici u Rakovníka postavila nějaká strana nebo hnutí na kandidátku jednu z lidských zrůd dnešní doby Pacourka, musela se zbláznit. Možná, že strana která si postavila Pacourka na Jesenickou kandidátku dostává od něho nakradené peníze, o které okradl  ty nejchudší a nejubožejší. Soudy se zatím chovají tak, jako kdyby u nás zákony pro ně vůbec neplatily. Že je tato kandidatura možná, dokazují mnohé strany dnes a denně. Za peníze v Praze dům, tak proč by nemohl kandidovat zloděj a podvodník Pacourek. Volit zloděje a podvodníka, který obral ty nejchudší a podváděl ty nejubožejší může jen stejná lidská hyena. Nemám rád ctihodné občany, kteří ubližují bezmocným a bezbranným.  

 

Pakantl zcvokl naprosto sám a pořídil si hračku, když si otevřel v Ústí nad Labem hračkárnu. Prodává dětem hračky za peníze, které ukradl jejich mámám a rodinám. Jsou to obrovské paradoxy. A já nepřestanu bojovat proti další lidské zrůdě Pakantlovi, dokud se neomluví všem, které ožebračil a okradl. Ještě donedávna byl jeden z „nejlepších“ makléřů Remaxu a dnes dělá hračkáře. Opět jedna lidská zrůda, která nemá na svobodě co dělat. Všichni okradení by měli tuto hračkárnu navštívit a říci Pakantlovi co si o něm myslí. Ve svobodné zemi se přece nemusíme bát říkat pravdu.

 

Za existenci těchto dvou lidských hyen a jejich podnikání mohou také soudy. Když vidíte, jak v Ústeckém kraji Krajský soud a někteří soudci kašlou na zákony a dělají si co chtějí jako nadlidé, musíte se obávat, aby jste se takovým soudcům nedostal do spárů. Kolik asi tak stojí jeden rozsudek, který hraje do karet lidským hyenám? Každý občan má právo na spravedlivý proces a ne aby nás soudili soudci, kteří dostali talár omylem. Ptám se veřejně pana Judr. Kohoutka předsedy Krajského soudu, jak je možné, že soudy nařizují exekuce i v době , kdy probíhá vyšetřování, těch kteří tyto exekuce požadují? Co je to za soud, který tohle dovolí a ještě se na tom podílí? Co když vyšetřování dopadne v neprospěch těchto lidských hyen? Kdo vrátí lidem peníze, které už na exekucích zaplatili? Krajský soud nebo dokonce sám předseda Krajského soudu, nebo soudci, kteří soudí bez ohledu na to co mají ve spise? Nebo to budou Okresní soudy, které už nezajímá vůbec nic a nevědí o co se vůbec jedná a nařizují exekuce jak na běžícím pásu? Na jedné straně je k smíchu poslouchat naši vládu, jak žvaní o tom, že je třeba vysát z lidí další peníze a na druhé straně je ubohé když máme vládu, která neudělá vůbec nic proto, aby v této zemi platily zákony. Je smutné, když vidíte, jak zákonodárci žvatlají na Facebooku nebo v médiích o potřebě zajistit v této zemi právo a mnozí svojí nečinností se na nedodržování zákonů a fungování justiční a soudní mafie podílejí. Kdo jiný než zákonodárci mohou novelizovat nebo připravit nové zákony, které by nedovolili lidským hyenám a zrůdám lhát, podvádět, krást a veřejně provozovat lichvu?

MULTIHRAČKY
Josef Pakantl
17. listopadu 25
40010 Ústí nad Labem


Provozovna:

Plynárenská 324/45
40010 Ústí nad Labem

Otevírací doba:
Po - čt 10 - 12, 13 - 17 hodin,
pá 10 - 12, 13 - 15 hodin


IČ: 63152673
DIČ: CZ63152673


ČÍSLO ÚČTU: 670100-2207394333/6210


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jdu mu po krku

(PM, 5. 10. 2016 23:28)

Vážení, vím, že už je to pár let co jste řešili Hračkáře Pakantla. Přáli jste si, aby se něco dělo, nebo alespoň omluvu. Omluvy se od téhle bezpáteřní krysy nedočkáte. Znám ho osobně a chystám krutou pomstu, aby za vše zaplatil. Brzy svou akci spustím a budu věřit, že tentokrát skončí na dně...

V rámci zákona?

(Hyena, 22. 8. 2010 23:12)

Jestli máme takové zákony, tak nejsou na ochranu občanů, ale špinavých podvodníků a lidských zrůd. S těmi spolupracují soudy, policie i státní zastupitelství. S těmi spolupracují poslanci a vláda. Jsou mezi nimi stejní šmejdi. Co udělal Pospíšil v Plzni? Nic. Takže máme zákony, které jsou k ničemu a to málo co k něčemu je nemusí dodržovat ani soudci.Nenechte se vysmát. Je to stejné jako se nám tady roztahují půjčkaři s padesátiprocentním úrokem. Není to jejich hloupost, že půjčují lidem třeba i tři půjčky. Mohou si zjistit komu půjčují. Ale to ne lichva povolena i když ji zákon nepřipouští. Co dělají soudy? Za pár grošů se nechají podplatit. Neboť neodsoudit za půjčku, která je ve skutečnosti lichvou dovede jen mafián nebo lichvář. Jo a také nadčlověk. Ale to už tu za Hitlera bylo!!!!!!

Re: V rámci zákona?

(Jarka, 17. 5. 2011 16:47)

Také jsem měla půjčku 20 000 Kč, kterou zprostředkoval Josef Pakantl - dokonce přes Českou spořitelnu ! Ve finále jsem zaplatila 48 000 Kč , Pakantlovi šlo do kapsy hned 7000,- Kč. Ty jsem musela po vyplacení půjčky hned odeslat Pakantlovi.
Byla jsem tenkrát v bezvýchodné situaci, ale dnes bych to už neudělala !
Také doposud, když Pakantla potkám, jdou na mně mdloby.
Hračky má taktéž předražené, vybírá poštovné, ale hračky rozváží sám autem. Kdo umí, ten umí....

Re: V rámci zákona?

(Jarka, 17. 5. 2011 16:51)

Také jsem měla půjčku 20 000 Kč, kterou zprostředkoval Josef Pakantl - dokonce přes Českou spořitelnu ! Ve finále jsem zaplatila 48 000 Kč , Pakantlovi šlo do kapsy hned 7000,- Kč. Ty jsem musela po vyplacení půjčky hned odeslat Pakantlovi.
Byla jsem tenkrát v bezvýchodné situaci, ale dnes bych to už neudělala !
Také doposud, když Pakantla potkám, jdou na mně mdloby.
Hračky má taktéž předražené, vybírá poštovné, ale hračky rozváží sám autem. Kdo umí, ten umí....

Umíte číst?

(Věra, 2. 12. 2010 21:06)

Nevidíte ten otazník a to znamená co? Že je to věta tázací. jen věřím, že ten Michal nemá nic společného s tím Luďkem jinak bych se styděla a moc. Mít takového parazita alidskou zrůdu v rodině, tak nekandiduji ani já. Největší zloděj a podvodník vám chodí po městě a pere své špinavé peníze v baru a vy nás budete obviňovat ze lži? Tak nás žalujte!!!!!!!

Jste trapná zoufalka !!!

(Jan, 3. 12. 2010 18:15)

Jak tak koukám tak když u vás končí rozum a slova tak se oháníte žalobama. Zamyslete se nad sebou a nad svou vlastní hloupostí !!! Už tak jste každému k smíchu !

Re: Jste trapná zoufalka !!!

(Nataša, 3. 12. 2010 21:12)

Co by jste dělal vy kdyby vás do ruk dostala zrůda Pacourek. Syn, dcera, manželka s tou lidskou zrůdou žijí a je mi jedno, že urážíte paní Věru. Taková svině má být za mřížemi. Je to ubohý zbabělec. Proč nevyleze ta hyena na světlo a nebrání se a musí se bránit přes vás. Kdyby se nebál, že žaloba by byl jeho konec už by to dávno udělal. Když si jste jistý, že vás někdo obviňuje neprávem budete se bránit. Ta ta Pacourkova zrůda nemůže. Počkejte po Novém roce vyjde velký článek v novinách a tam si budete moci přečíst kolik ta hyena přivedla do neštěstí lidí.Neperete špinavé peníze v Pacourkově baru nebo jste jeho příbuzný? Vážený pane to co spáchal se nedá obhájit. Ještě se v Jesenici setkáme my k baru přijdeme my se nebojíme. Ať celá Jesenice ví co tam žije za lidskou zrůdu. Z Mostu utekl jako malý kluk. Zničíme ho lidsky jako nejhoršího podvodníka a zloděje. A věřím, že i soudy začnou řešit jeho smlouvy. Pacourek bude poražen!!!!!!!!!!!!!

Říkáte lži !!

(Jan, 2. 12. 2010 19:44)

Prosím Vás co to tady píšete za bludy ? Nejprve si musíte ověřit fakta a až poté někoho pomlouvat a hanit. U nás v Jesenici ve volbách byl Michal Pacourek !!! Je to tady jak drbárna v důchodárně !! Trapné a ubohé a k smíchu.

Nešla!

(Jakub, 3. 9. 2010 12:52)

K soudu se nepodávají žádosti, ale žaloby nebo stížnost na postup soudu ke Krajskému soudu pokud je první intancí Okresní soud nebo k Vrchnímu soudu pokud je první instancí soud Krajský. Proti nařízené exekuci je možnost odvolání, ale musí se dodržet lhůta. Je však pravdou, že soudy by měli s rozhodováním posečkat až do úplného skončení vyšetřování a exekuce nepovolovat. Bylo by dobré se obrátit na Soudcovskou unii, která by měla soudce za nedodržení zákonů trestat. O schopnosti Soudcovské unie si však nedělejte žádné iluze. Vrána vráně oči nevyklove. Předseda Krajského soudu v Ústí nad Labem si dal bobříka mlčení. Měl by být odvolán, je to jeho neschopnost a nepořádek.

Nešla by podat společná žádost?

(Vilma, 3. 9. 2010 8:04)

K soudu, aby až do skončení vyšetřování nebyly nařízovány exekuce. Ještě jednu prosbu mám. Mohou se exekutoři u nás chovat k lidem jako k hovadům? Vyhrožují a vydírají. Jak se bránit a co dělat s tím, když si jeho jednání nahrajete? Je možné podat na exekutora trestní oznámení? Nebo jsou chráněni jako soudci. Nejsou to všechno vystudovaní plzeňáci? Je to hrůza a není kam se obrátit. U nás není právní stát a to je důležitější než celá reforma.Mít jistotu, že se dovoláte práva a mít jistotu, že podvod je podvod.Jak jste dopadl u vyšetřovatele? Ukázal vám spisy?

Poděkování.

(Pavlína, 3. 9. 2010 7:19)

Děkuji za pomoc v řízení o exekuci. Byla odložena. Nemohu jezdit na vaše setkání, je to pro mne daleko, ale vždy můžete se mnou počítat, až přijde den a ti dva vydřiduchové půjdou před soud přijdu i o holích.Jestli se v našem bezprávním Kocourkově něčeho takového dočkám.

Kde seženete lidi?

(Kája, 30. 8. 2010 19:20)

Jsou schopni jen kecat, ale něco udělat tomu nevěřím. Kolik je postižených? Tisíce a kolik skutečně bojuje? Desítky. Strach je všedypřítomný. Lidi se bojí jít do něčeho i když jsou v právu. Kdyby se akce v Jesenici podařila a přišlo jen sto lidí má to význam.

Připravíme.

(Eva, 26. 8. 2010 16:59)

Tu demonstraci připravíme.Stačí stovka lidí a bar bude zaplněn. Možná nám z nakradených peněz dá napít vody parchant.

Evo

(Pozorovatel, 24. 8. 2010 17:51)

Je na tom nejsmutnější právě to, že oslovili ty parchanti právě lidi, kteří jsou ve finanční nouzi a mají racionální přemýšlení potlačené vidinou velkého slibovaného příjmu. To je ta největší špína na celém tohle případu.Jo souhlasím taková demonstrace v Jesenicích před barem .Když už ten ksindl má peníze, ať každý ví jak je získal.S tím souhlasím ,ať callpací zorganizují takovouhle protestní akci.Alespoň bude každý v Jesenici obeznámen co to tam mají za smrada.

pozorovateli.

(Eva, 24. 8. 2010 16:59)

Máte velký kus pravdy, ale snažte se pochopit mámu se dvěma dětmi, která uvěří tomu, že se dá pracovat z domu a vydělat až 15000 korun. Dnes se také dívám jiným pohledem a vím, že jsem naletěla. Jsem však jedna z těch co se nechci vzdát a pomáhám autorovi těchto stránek panu Pieglovi seč to jde. On mě pomohl také a jeho zásluhou byla zrušena exekuce až do skončení vyšetřování. Vyšetřování je také ukázka neschopnosti naší policie. Požádají Pacourka o vydání účetních listin a zloděj je odmítne vydat. Policie však je neodebere jako v případě Čunka, ale případ odloží. Až stížnosti na Státní zastupitelství přinesli rozhodnutí, že bez těchto listin nelze nic vyšetřit a je třeba, aby je Pacourek předložil. Prostě jsme se dozvěděli to co všichni věděli už dávno. Jsem zvědavá co Pacourek předloží, možná prázdné desky na kterých bude napsáno účetní doklady a policie to opět odloží.Tento stát a jeho represivní aparát už nechrání lidi, ale ty co jen kradou podvádí a kradou.Chtějí po nás stále peníze na všechno, ale ochránit nás před podvodníky neumí. Proto budu bojovat až do úplného konce a spolu ve sdružení Callpáci je síla. Zatím je nás přes dvěstě. Přijdou další. Já jsem pro jet do Jesenice a projít průvodem městem k baru Pacourka a žádat navrácení ukradených peněz. Na závěr bych vám chtěla napsat, že i váš názor je racionální a varující, ale kdyby jste viděl i lidi chodící o holích, které podvedli tito parchanti neumím nad tím mávnout rukou a stále si myslím, že to tak jednoduše neskončí.Odplata se najde i v našich zákonech.

Lidko

(Pozorovatel, 24. 8. 2010 14:48)

Jestli jste to nepochopila, tak já se nezastávám Pacourka a Pakantla.Vím, že jsou to parchanti,jenom mě vadí, že Vás nikdo nenutil podepisovat směnku v dobré víře ,že Vám ty kurvy seženou peníze a práci.
Mám pocit , že je dost let po revoluci na to ,aby si člověk rozmyslel co komu podepisuje a co mu za to druhý slibuje.Těch podvodů už tady bylo mnoho a každý by mohl být trochu obezřetný.Nemůžu stále pochopit ,jak někdo může podepsat směnku za slib čehokoli.To není přece víra v druhého člověka ,ale nehorázná pitomost a hloupost.Sorry ,ale jesli budou existovat takto hloupí , budou existovat i prasata typu Pacourek a Pakantl.

Pacourek a Pakantl jsou prasata.

(Lidka, 24. 8. 2010 13:35)

Která mohou existovat jen díky takovým lidem jako je pozorovatel. Co je to za logiku, jsem proti, a jsou to lidské hyeny. Co je to za logiku, kdy není odsouzen zloděj a podvodník, ala člověk, který věří. Ještě věří. Přijde doba, kdy nebude věřit nikdo ani těm u moci a nedej Bože, aby lidé přestali věřit všemu a vzali hole. Pošlete na nás vojsko a obrněné transportéry? Budete do nás střílet? Proč není větší hodnotou důvěralidí než podvodník nebo zloděj? Proč jste dali naprostou beztrestnost soudům a soudcům a dali jste tam lidi, kterým nejde o nic jiného než o získání peněz do svých kapes co nejrychleji. Stejné je to s advokáty i exekutory. Nic horšího v této zemi není. Vesecká předvedla co dokáže státní zástupce na rozkaz politiků a věřte, že se nedá věřit tomu, že to bylo zadarmo. Policie dnes a denně předvádí, jak se dá také zbohatnout. Co ti lidé co doufají na spravedlnost. Také jsou hloupí, že věří? Bude vůbec někdy Poslanecká sněmovna a Senát se zabývat lidskými hyenami jako je Pacourek a Pakantl nebo lichváři? Odsoudí naše justice lidi typu Kalouska, Grosse a jim podobných. Co bude s Romanem a Toskánskými turisty? Ano důvěra odchází, ale představa, že jsme si zvolili něco jiného je hloupá. Jsou to jedni a ti samí.Možná ještě horší.

Prosím vás neblbněte.

(Marta, 24. 8. 2010 10:36)

U nás žádné právo a spravedlnost neexistuje a ti mafiáni v talárech jsou nadčlověci, kteří si mohou dělat co chtějí. Nikdo na ně nemůže. Oni toho využívají a hlavně zneužívají. Vítězí na devadesát procent, ten, kdo má prachy. Koupit se dá u nás vše. K soudu nechodíme u nás jako k soudu, ale jako na popraviště. Soud je pro lidi nebezpečný. Drží pohromadě a jestli se rozhodnou, že lidi postižené CALLPOU zničí nic jim v tom nezabrání. Možná soudy vyšší, ale oni dobře vědí, že lidé, kteří hledají práci u takových podvodníků peníze nemají, tak proč se nevykašlat na posouzení a nedat za pravdu stejné mafii jako jsou oni sami.

Nelze postupovat podle S.Z.

(právník, 23. 8. 2010 17:49)

Směnka je jednoduchý akt, kdy někdo podepisuje převzetí určité částky a má výhodu v tom, že není problém ji vymoci. Ve chvíli, kdy však ke směnce podepisuji i smlouvu nebo dohodu o tom jaké mám povinnosti a jaké povinnosti má druhá strana už nejde o klasickou směnku, ale směnku vázací, která se nemůže posuzovat podle zákona z roku 1950. Musím posoudít a od toho je soud, jestli i druhá strana splnila to, co ke směnce připojila. A o to jde v tomto soudu. Každá dohoda nebo smlouva se musí posuzovat podle Občanského zákoníku nebo je-li to nutné podle Obchodního. Proto použití směnečného zákona vyvolává podezření na korupci a hlavně na šlendrián při řešení této kauzy u soudu. Soud musí posoudit i ostatní písemnosti, které z této směnky udělali právní paskvil. Proto chápu útok Piegla jako logický. Soud nedává šanci. V případě žaloby na Piegla by musel soud vysvětlit svůj postoj. Není to jednoduché. Ještě záleží na rozhodnutí Vrchních soudů a potom je třeba podat dovolání. Nejvyšší soud už má více možností k posouzení a podnět k Ústavnímu soudu by nutil soudce posoudit, zda toto jednání neodporuje Ústavě. Nevyváženost a jednostrannost smlouvy, kterou nahrazuje registrační formulář zavdává jasný důvod ke zrušení tohoto právního paskvilu. Nedejte se a běžte až k Ústavnímu. Existuje i Evropský soud pro lidská práva.Podvod nelze nazvat, jinak než podvodem a zákon musí dostát změny. Hanbou je, že zákon z roku 1950 ještě platí. Udělat toto za komunistů Pacourek i Pakantl nevylezou z kriminálu. V tomto případě by to bylo správné. Horší je, že probíhají nezákonné exekuce a Callpa se pomalu vytrácí. Ve chvíli, kdy jim dojde, že mohou pohořet ztratí se Callpa z povrchu zemského a lidé budou těžko dostávat peníze zpět. V tom je třeba neustále udržovat Callpu při životě, aby se dalo lidem vrátit ukradené. Zdůrazňuji, že nařizování exekucí v době vyšetřování odporuje nejen našemu právu, ale i mezinárodnímu. Boží mlýny melou, ale je třeba jim pomoci.Bůh ti pomůže pokud si pomůžeš sám. Jsou to lidské zrůdy a boj proti nim podporuji. Můj obdiv patří panu Pieglovi a rád bych se s ním seznámil. Posílám vám mail na váš mail.

Jano

(Pozorovatel, 23. 8. 2010 13:12)

Je fakt, že se mi tento problém osobně netýká.Kauzu sleduji, protože se to týká mého známého.Rozumím tomu, že jsou na světě zlí a hodní.Ale odpovědnost za své činy v právním státě nese každý sám za sebe.
Soudce ani policajt nemůže zato,že jste se dobrovolně rozhodla podepsat šmejdovi směnku. Podle mého názoru má tato kauza dvě roviny. První je právní - směnečný zákon a tady se obávám, že je boj prohraný. Druhá rovina je morální chování Pacourka a Pakantla je zavrženíhodné - tady se domnívám, že musí dostát pořekadlu - boží mlýny melou pomalu,ale jistě. Nejsem zastánce ani soudců ani policajtů,ale vím, že Pacourek a Pakantl v tomhle případě žádné známé nemají a hovořit o podjatosti není vůbec na místě. Fakt je ten, že jste naletěli malým podvodníčkům, kteří podle mého názoru zpočátku ani netušili kam až se tento hnus rozroste. Dneska si hrají na velké podnikatele a je to opravdu nazvracení. Pacourek s úsměvem obsluhuje hosty pronajmutého baru v Jesenicích a Pakantl prodává hračky malým dětem. Nikdo ani netuší co je to za smrad - vím o čem mluvím