Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ministr Bárta se zbláznil.

9. 1. 2011

Jeden z největších mafiánu v naší republice ministr dopravy Vít Bárta, utajený vlastník ABL oznámil v České televizi, že podá příští týden trestní oznámení na vedení Ředitelství silnic a dálnic v Ústeckém kraji. Být panem Bártou tak podám trestní oznámení na cele Ředitelství silnic a dálnic v celé republice, neboť jejich práce je opravdu hrozná a odfláknutá. I nové úseky dálnic se po několika měsících nebo málo letech musí znovu opravovat. Že někdo okrádá o tom není pochyb. V tom by jste si měl pane ministře udělat pořádek.

Vy však místo pořádku ve svém resortu jste se těsně před Krajskou konferencí ČSSD Ústeckého kraje zamíchal do politiky. Tvrdíte, že Ředitelství silnic a dálnic ovládají slavní kmotři ODS a sociální demokracie a to podle vás Oulický (ODS) a Benda (ČSSD). Jako kdyby jich nebylo více. Věřte mi pane ministře, že znám tento kraj velmi dobře a znám i naše kmotry a kmotřenky i jejich mnohá svinstva. Jsem jeden z těch, který mnohé podezírá a myslím si, že důvodně ze spolupráce s Grossem na privatizaci Mostecké uhelné. Ale v životě by mě nenapadlo, že Oulický, Šulc, Vonka, Fiala, Benda, Foldyna, Kouda, Vaňhová či Fišera ovládají i naši dálniční síť. I když Foldyna měl s dopravou jako bývalý vícehejtman něco společného, ale on by takové špinavosti nedělal.

Pokud by na tom bylo jen zrnko pravdy, pak už by dálnice D8 dávno stála a nešaškovali by jsme zde kvůli neschopnosti vašich předchůdců i vás ukončit paranoidní stav mezi Lovosicemi a Řehlovicemi, který stále trvá, neboť nikdo včetně vás a zákonodárců není schopen změnit zákon ve prospěch zdraví a života lidí v Lovosicích a ve vesnicích po celém úseku až k Řehlovicícm. Nejhorší je, když jeden z největších mafiánů a co jiného jste pane ministře, označuje za mafiány jiné a říká jim kmotři. Je to zcela zřejmé, zloděj volá chyťte zloděje. Vždy se najdou mezi médii taková, která ochotně papouškují i naprosté kraviny.

Každý blbec ví, že se rozehrává nebezpečná hra před Krajskou konferencí Ústeckého kraje. Je jen podivné, že se do toho zaplétá i neoficiální vůdce VV Vít Bárta. Pokud vám tuto informaci o ovládání vašeho Ředitelství silnic a dálnic kmotry z ODS a ČSSD nakukali detektivové z ABL pak je vyhoďte, neboť jsou hloupí. Spíše to však vypadá na jakési pokusy ovlivnit Krajskou konferenci ČSSD v Ústeckém kraji vámi i vaší agenturou. Za tímto svinstvem však stojí někteří členové ČSSD. Pro mě není problém říci kteří. Jsou to hlavně ti, kteří se cítí zneuznaní a myslí si o sobě, že jsou nejlepší. Možná, že je to přání i samotného Haška, který začíná být velice vstřícný právě k véčkařům. Že se čeká na Ústeckou krajskou konferenci a na její rozhodnutí nejen při volbách krajských orgánů, ale i v osobě předsedy ČSSD je všeobecně známé. Proto a pro nic jiného jste se pokusil hodit opět jedovatou slinu, která tentokrát byla opravdu sprostá.

Nakonec si dovolím tvrdit něco úplně jiného. I mě se nelíbí to co se děje v ČSSD v Ústeckém kraji a trvám na tom, aby táhli všichni, co tady nyní sehrávají podivnou hru. Včetně těch, kteří si myslí, že jsou naší záchranou. Jedno však vím jistě, že bych nechtěl ani v nejmenším, aby se v Ústeckém kraji stalo zvykem, že budeme naslouchat ministrovi, který vlastní jednu z největších bezpečnostních agentur ve státě a který má vliv na ministerstvo vnitra. Pane ministře mafii si ukliďte v prvé řadě u vás, tu svoji si bude muset uklidit ČSSD i ODS sama.   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Klid a nohy v suchu.

(Jarouš, 11. 1. 2011 9:09)

Bárta i VV nejpozději ve volbách 2014 skončí. Socani se jen hádají a sjezd je může rozdělit. V kraji už nevyhrají a oproti tomu co sedí v radě Ústeckého kraje je Foldyna přece jen pan Někdo. Souhlasím s tím, že jeho některá vyjádření pro tisk jsou divná. Nevím jestli je to víc nalevo nebo napravo nebo pravičák či levičák. Vyjadřuje se jinak než se chová. K Srbsku jako komouš, k ČSSD jako člen VV a k lidem jako sociálně spravedlivý socan. Babo raď co skutečně je? Měl být však hejtmanem a to považuji za kolosální chybu socanů, že si tam nastrčili v takové době něco jako Jakeše v sukních. Ale kdo chce kam pomožme mu tam.

Nejste sám,

(Eva, 11. 1. 2011 7:49)

kdo si myslí, že Bárta není normální. Mnoho keců a skutek utek. VV vůbec vše svádějí na druhé, jsou k ničemu. Nejsem zrovna politička, ale i já si myslím, že to jsou hrátky našich členů, kteří se neštítí ničeho, jen když jim to přinese prospěch a v tom vyniké Foldyna s Vaňhovou, kteří se podepsali pod Haškovo desatero. Vaňhová mi nevadí. Nic mě nikdy nevadilo, ale Foldyna dobře ví co dělá. Nikomu dodnes nevysvětlil co ho k podepsání desatera vedlo. Nadbíhání lidem podobným jako Bárta nás posouvá zase do středu. A to je špatná zpráva pro nás všechny. Zatím se bát nemusíme, tato vláda nemá u lidí šanci, ale škrty a raformy nemusí trvat věčně, pak přijde nebezpečí a preference poklesnou.

Na to jste přišel až dnes?

(Arnošt, 10. 1. 2011 15:37)

Bárta je nebezpečný pro celou republiku už svojí firmou ABL, kterou pronajál svému bratrovi. To média nezajímá, že fízluje dále. Ale zajímá je Banda a Oulický. Zajímá je ČSSD v Litoměřicích, ale ne v Mostě nebo v Chomutově. nezajímá je Vaňhová, Kouda a Fišera, kteří z Krajských peněz a dotačních titulů přikrádají pro sebe. A s nimi Benda a Foldyna. Foldyna se vydal na svatou válku, která je jen divadýlkem. Zná jediného kmotra Bendu. Jména ostatních si nepamatuje. Co tvůj ochránce a velký přítel Fišera Foldyno? Nic neřekneš? A co Mandík to nevidíš?

Příteli Piegle čemu se divíte?

(Zdenka, 10. 1. 2011 8:38)

Jste ve straně dost dlouho a víte jak to chodilo. Je pravdou, že právě za Grosse se chopilo moci na Ústecku největší zlo. Přestalo jít o lidi a začalo jít jen o peníze. Velké svině odehnali od koryt malé svině a začalo peklo. Stovky a tisíce členů, kteří se koupili začalo podporovat Koudu, Vaňhovou, Bendu i Foldynu. Podrazák Fišera podrazil Kozubka a nakonec se mu podařilo na svou stranu přetáhnout i naši kdysi správnou členku Kailovou ze které se stala největší kreatura, která kdy ve straně byla. Kolik muselo být podrazů, aby jsme pochopili, že vládnou největší svině od dob vzniku ČSSD. Ústecký kraj se stal největší mafií, která zatím nepotrestána řádí. Za to však můžete i vy svým ustupováním nebo braním úplatků nevím? Potom se nedivte, že vás nikdo nechce podpořit, neboť nikdo neví jestli to myslíte vážně. Uvidíme po krajské konferenci jestli podáte žalobu na nelegálnost konference ke správnímu soudu. Uvědomte si, že mnozí členové jsou také naštvaní, ale ne každý má chuť a odvahu. Je mnoho vyloučených, kteří mnohé vědí, ale kde mají jistotu, že je nepodrazíte? K Litoměřicím také jednu drobnost. Přesně takhle, jak to u vás vypadá se to hodí těm gaunerům na kraji. A přiteli Piegle podívejte se kolem sebe v blízkém okolí, kdo za tím stojí od vás? Podrazáci mají posvícení a my jsme nejednotní a neschopní i vaší vinou.

Normální jev

(Vlasta, 10. 1. 2011 7:32)

Ministr se zachoval správně váčkařsky. Někteří lidé se v Ústeckém kraji navzájem znají a to je zakázáno, tak proč to nezkusit a neodvést pozornost od svého ministerstva. Pomůže se Haškovi, který začíná véčkařům lézt do zadku a ještě některému z přátel, kteří podporují Haška a čekají na nová korýtka. Kdo se to podepsal pod desatero? No a zbývají malí zbabělci ve vysokých funkcích, kteří nikdy nevědí co dělat a čekají jak to dopadne, aby naskočili na správnou loď. V tom vynikají politici z Chomutova včetně hetmanky. Její mlčení se líbí i příteli Paroubkovi a to je co říci. Zatím nám ABL provádí obhlídku teránu a za chvíli budeme mít novou policii oddanou zase jedné straně. Děkuji nechci a vadí mě, že všichni se nechali opíti rohlíčkem, když Víťa přepisoval ABL na brášku. Není to nic jiného než švejkovina. Ministr dopravy je nebezpečná osoba. Tváří se však jako pan chytrý a lidumil.

Nějak tak to bude.

(Dodo., 9. 1. 2011 22:47)

ABL je odsunuta a nikoho mimo Nečase nezajímá. ODS je kostí v krku VV a proto špína. Asi máte prvdu v tom, že se na tom podílí nějaký zbabělý socan nebo socani. ČSSD je velmi vstřícná VV a Bárta někomu pomáhá k moci. Co jiného čekat než křivárnu, v našem kraji vždy a všade.